Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Ördek Sürgü Yıkama Dezenfeksiyon Cihazı CE Belgesi

Ördek Sürgü Yıkama Dezenfeksiyon Cihazı CE Belgesi ile alaaklı gerek cihaz bilgilendirmesi gerekse ihtiyaç duyulan CE belgesi ile alakalı bir çok detay bu içerikte Aşan Danışmanlık tarafından sizlere sunulmuştur. Ördek Sürgü Yıkama Dezenfeksiyon Cihazlarındaki hızlı, havalı kurutma veya soğutma sebebiyle hastaların bakım malzemelerinde kullanılan ördekler, sürgüler ve benzeri ürünler hızlı bir şekilde tekrar kullanıma hazır hale gelmektedir. Nem oluşumu önlenen bu cihazlar genellikle yerden yüksekte, duvara montaj edilmiş şekilde tasarlanmıştır. Hem temizleme hemde dezenfeksiyon bu cihazlarda bir aradadır.

Sürgü temilziği için sunulan hijyen, sağlanan dezenfeksiyon önemlidir. Ülkemizde bu cihazların üretimi oldukça fazladır. Medikal cihazlar alanında yaygın bir şekilde üretim ağı bulunan cihazlarınızda ne kadar en son teknolojiyi kullansanız da, tüm fonksiyonlara yer verseniz de, en iyi hijyene sahip olsanız da "CE BELGESİ" almadan ürünü pazara sunamazsınız. Ürettiğiniz ürünler için tüm teknik dökümanların hazırlanması, testlerin yapılması ve sürecin hızlı bir şekilde tamamlanması için Aşan Danışmanlık olarak hizmetinizdeyiz. Dezenfeksiyon ve yıkama makinesi imalatçılarının ördek, sürgü ve hasta bakım malzemelerindeki hijyenik temizlik işlemlerinin sağlıklı bir şekilde sonuca erişmesi için gerekli testleri başarılı bir şekilde geçtiğini, ürün ile alakalı beklenenlerin tamamlanması önemlidir.

Ördek Sürgü Yıkama Cihazı Ce Belgelendirme


Hastane ekipmanları ve medikal cihazlar alanında ülkemizdeki bir çok imalatçı ile çalışmaktayız. Aşan Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri bünyesinde bu alanda tecrübe sahibi uzman danışanlar ile çalışmaktayız. Sizlere Türkiye´nin  en iyi eğitmenleri ve belgelendirme uzmanları tarafından hizmetler verilmektedir. Ülkemizde imal edilen ve Avrupa´da satışı yapılacak olan ördek sürgü yıkama cihazları için CE Belgesi ihtiyaçlarınıza ve diğer sertifika ihtiyaçlarınıza tek adresten çözüm bulun. Kısa süre içerisinde bu ürünleriniz için danışmanlık alarak tüm sertifikalara sahip olun.

Uzman kadromuzla birlikte tüm muayene işlemleri, test işlemleri ve ürün belgelendirme süreçleri için sizlere hizmet sunmaktayız. Eksiksiz bir ürün belgelendirme hizmeti almak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. CE Belgesini almak ile alakalı süreçleri merak mı ediyorsunuz? Hemen sizlere açıklayalım;

Avrupa Birliği´nin yayımlamış olduğu teknik mevzuatlara uygun olarak imal edilen ürünlerin bu pazarda serbest dolaşımının olabilmesi için teknik yapılara, yönetmeliklere uygun olması gerekir. Aslında bir güvenlik işareti olan CE işareti Avrupa Birliğinin yönetmeliklerindeki temel olan tüm gerekliliklere olan uyumluluğu göstermektedir. AT uygunluk beyanı hazırlama ve ürününüz için teknik dosya hazırlama konusunda Aşan Danışmanlık firmasının tecrübeli ekipleri ile hizmet verilmektedir.

Medikal Cihaz AT Uygunluk Beyanı


Hem ihracat işlerinde, hemde ithalat işlerinde CE sertifikası ile alakalı bir çok alanda en sık duyacağınız konudur. Üretici deklarasyonu yani AT Uygunluk Beyanı hakkında detaylı bilgi edinmek ve destek almak için bize ulaşabilirsiniz. Aşan Danışmanlık olarak ürünleriniz ile alakali risk analizleri, testler, denetimler, uygunluk değerlendirme işleri, raporlamalar sağlanabilmektedir.

Medikal Cihaz Teknik Dosya Hazırlama

İmal ettiğiniz ürünler için Ce sertifikasını alabilmek için  en önemli hususlar içerisinde yer alır. Teknik dosya hazırlama ile alakalı tüm yönetmeliklere hakim olan ekiplerimiz sizin için uygun bir dosya hazırlayacaktır. Teknik dosyanızın hızlı bir şekilde hazır olması için uzman desteğini firmamızdan alabilirsiniz.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi almak ve en uygun fiyatlardan CE Belgesi sahibi olabilmek için Aşan Danışmanlık kurumsal sitesinde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 22881 Standardına Göre Yük Tekeri ve Rulet Testleri
  ISO 22881 Standardına Göre Yük Tekeri ve Rulet Testleri ile alakalı ihtiyacınız olan belgelendirme süreçlerinde Aşan Danışmanlık olarak sizlerin yanındayız, hemen bize ulaşabilirsiniz.
  27.5.2024 11:17:21
 • FSMA Belgelendirme
  FSMA Belgelendirme hizmetlerimiz kapsamında Aşan Danışmanlık olarak Türkiye´nin her yerinde hizmetlerimizi sunabilmekteyiz, süreç ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz.
  19.5.2023 11:37:29
 • ISO 22881 Danışmanlığı
  Aşan Danışmanlık ile ihtiyacınız olan ISO Sertifikaları kısa süre içerisinde adresinizde! Hemen ISO 22881 Danışmanlığı almak için bizi arayın ve en uygun tekliflerden yararlanın.
  1.3.2024 14:41:54
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp