Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

OHSAS 18001 Teklifi

İş sağlığı ve güvenliği yönetimini sistemsel bir şekilde gerçekleştirmek ve sürdürülebilir kılmak için en önemli araç OHSAS 18001 standartları olmaktadır. Uluslararası kabul görmüş ve bu alanda en iyisi olan bahsi geçen standartlar ile iş yerlerinde sağlık ve güvenlik ile ilgili sürekli iyileştirmeler söz konusu olmaktadır. Bir kuruluşun bu standartlar kapsamında değerlendirilmesinden sonra belgelendirilmesi o kuruluşa birçok kazanım sağlamaktadır. Başta çalışanlara yönelik iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere yerel ve uluslararası yasalara uyum, marka ve kuruluş değerinin artması, rekabet gücünün artması, müşteriler ve diğer tüm paydaşlar nezdinde güvenilir ticari ilişkilerin kurulması gibi pek çok katkısı söz konusu olmaktadır.

OHSAS 18001 Belgelendirme | En Uygun Fiyat, Hızlı Teslim


Tüm bu kazanımları elde etmek ve sertifika ile belgelendirmek için firmamıza gelerek OHSAS 18001 teklifi almak yeterli olacaktır. Uluslararası geçerliliğe sahip bu belgeyi alabilmek için danışmanlık hizmeti veren firmamıza başvuruda bulunmanıza yeterlidir. Uzman kadromuz ve deneyimli çalışma ekibimiz ile ihtiyacınız olan bu belgeyi almanıza rehberlik etmekteyiz. Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bu konuya dair aklınızdaki tüm sorulara detaylı cevaplar talep edebilirsiniz. Aynı zamanda canlı iletişim kanalımızı kullanarak da tüm sorularınıza ve merak ettiklerinize dair detaylı cevaplar alabilirsiniz. Sektörün öncü firmalarından birisi olarak uzun yıllardır yer aldığımız bu alanda sizlere daima en iyi ve kaliteli danışmanlık hizmetlerini sunarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktayız.

Aşan Danışmanlık olarak her türlü ISO belgesi için profesyonel bir kadro ile süreci devam ettirmekte ve tamamlamaktayız. Aklınıza takılan hususların tamamı için web sitemizdeki whatsapp hattımız, telefon numaramız ve diğer bağlantı kanallarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Bir işletme iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili standartları yakalamak ve güncel rekabet koşullarına uyum sağlayabilmek adına OHSAS 18001 belgesine mutlaka sahip olmalıdır. Bunun için uluslararası yetkilendirilmiş danışmanlık ve belgelendirme firması olarak bizimle iletişime geçilmesi yeterli olmaktadır. Tarafımızdan alınacak OHSAS 18001 teklifi ile sertifikasyon sürecinin yaklaşık maliyeti ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

OHSAS 18001 Belgesi Nedir ? Nasıl Alınır ?


Tekliften sonra iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin işletmenize uygulanmasına karar vermeniz halinde tarafınıza atanacak olan danışmanımız eşliğinde süreci aşama aşama sürdüreceksiniz.

Bu süreç teklifi kabul edip işe başladıktan sonra işletmenizdeki mevcut durumun OHSAS 18001 standartları ile uyumlu olup olmadığına dair değerlendirme ile devam etmektedir. Değerlendirme neticesinde elde edilen bulgulara göre gerekli duyulan noktalara dair iyileştirmeler yapılmaktadır. İyileştirmelerin ardından tarafımızca yapılan bağımsız denetlemenin ardından tüm standartlara uyumluluk söz konusu olduğunda gerekli sertifikasyon verilmektedir. Sertifikasyon geçerliliği süresi boyunca belirli aralıklarla denetimler yapılarak sistemin güncel ve sürdürülebilir olması sağlanmaktadır. Tüm süreç sonuçta şirketiniz için;

•    İş kazaları ve mesleki rahatsızlıkların önlenmesi,
•    İş gücü kaybının azaltılması,
•    Yasal uyumluluk sayesinde cezai yaptırımlar riskinin azaltılması,
•    Çalışanların motivasyonunun artırılması,
•    İşverenin çalışanlar nezdindeki değerinin artması,
•    Müşteriler ve tüm paydaşlar nezdinde işletmenin marka değerinin artması gibi büyük kazanımlar söz konusu olacaktır.

OHSAS 18001 Teklifi

Tarafımızdan alacağınız OHSAS 18001 teklifi sonrasında yola koyulduğunuzda birtakım zorluklarla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bunlar;

•    Mevcut sistemin ilgili standartlara uygun hale getirilmesi,
•    Çalışanların aktif katılımlarını sağlamak,
•    Çalışanlar için bilinçlendirme ve farkındalık eğitimleri,
•    İşletmenin ihtiyaçlarına tam uyum sağlamaktaki karşılaşılan zorluklar gibi durumlar söz konusu olabilmektedir.

Tüm bunların üstesinden başarılı bir şekilde gelerek iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemine sahip olmak için bizi aramanız yeterlidir. Uzmanlarımız rehberliğinde süreci sağlıklı ve güvenli bir şekilde tamamlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Daha fazlası için lütfen email veya canlı destek kanallarımızdan Aşan Danışmanlık firmamızın alanında uzman eğitmenleri ile görüşünüz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp