Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

OHSAS 18001 Faydaları Nelerdir?

Uluslararası geçerliliği olan ve günümüz işletmeleri için olmazsa olmazlardan birisi olarak değerlendirilen OHSAS 18001 belgesi, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi olarak ifade edilmektedir. Gerek yasalarla zorunlu tutulması gerekse kazanımları bakımından ele alındığında günümüz işletmeleri bu belgeye sahip olmak istemektedir. Bu nedenle de danışmanlık hizmeti veren firmamıza çok sayıda başvuru gelmektedir. Sektörün öncü firması olarak gelen tüm talepleri profesyonel bir yaklaşımla karşılayarak siz değerli danışanlarımıza yardımcı olmaktayız. Alanında bilgili ve tecrübeli uzman kadromuzla ihtiyacınız olan yönetim sistemini kurmanıza ve belgesini almanıza rehberlik etmekteyiz. Bu konuda aralıksız destek veren whatsapp destek kanalımız üzerinden bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi


Ya da birebir görüşerek sorularınıza cevap bulabilmek için canlı iletişim hattımızı tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde bizimle iletişime geçerek başta OHSAS 18001 faydaları nelerdir olmak üzere tüm sorularınıza ve merak ettiklerinize detaylı cevaplar bulabilirsiniz. Kabaca iş sağlığı ve güvenliği sisteminizi yönetmeye, riskleri ve kazaları en aza indirgemeye, marka imajını ve rekabet gücünü yükseltmeye başta olmak üzere birçok olumlu sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık ISO belgelerinin iş sağlığı ile alakalı olanlarında en uygun fiyatlardan hizmetlerini sunacaktır. Sizlerde bizlere ulaşabilir ve ihtiyacınız olan tüm sertifikalar için uzmanlarımızdan bilgi & destek ve fiyat talep edebilirsiniz.

İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemine sahip olunduğunun en önemli göstergesi OHSAS 18001 belgesi almaktır. Bu sertifikaya sahip olan bir işletme profesyonel anlamda iş sağlığı ve güvenliğine riayet ettiğini ve bunu da uluslararası belgeyle ispat ettiğini göstermektedir. Genel hatları ile OHSAS 18001 faydaları nelerdir diye bakacak olursak karşımıza şöyle bir tablo çıkacaktır:

•    İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi oluşturarak diğer yönetim sistemleri ile uyumlu bir bütün oluşturma,
•    İş ortamında olası kazaların azaltılması sonucunda yaralanma, ölüm ve diğer olumsuzlukların azaltılması, ortadan kaldırılması,
•    Mesleki hastalıkların risklerinin azaltılması, iş gücü kaybının önlenmesi,
•    İş sağlığı ve güvenliği yönetiminin sürdürülebilir olmasının sistematik olarak sağlanması,
•    Uzun süreli arızaların azaltılması ve bu arızaların sebep olduğu mali kayıpların azaltılması,
•    İş sağlığı ve güvenliği standartlarının sağlanması ile birlikte ulusal ve uluslararası yasalara uygunluğun sağlanması,
•    İşletmenin sektörel rekabet gücünün, marka bilinirliğinin ve değerinin artması,
•    Risk yönetimi ile birlikte olası iş kazalarının önlenmesi veya en aza indirgenmesi,
•    Denetimler sonrasında olası cezaların önlenmesi,
•    Çalışanların farkındalıklarının artırılması,
•    Müşteri tarafından gelen şikayetlerin, iadelerin ve olumsuz eleştirilerin azaltılması,
•    Müşterilere ve diğer tüm paydaşlara yerleşik güven verme gibi birçok faydadan söz etmek mümkündür.

OHSAS 18001 Faydaları Nelerdir?

Yukarıda bahsedilen temel hususları göz önünde bulundurduğumuzda OHSAS 18001 faydaları nelerdir sorusuna tüm detayları ile cevap bulabilmekteyiz. Her şeyden evvel söz konusu iş sağlığı ve güvenliği olmaktadır. Bu sistemin işletmeye entegre edilmesiyle birlikte iş sağlığı ve güvenliği ile alakalı risklerin kontrol altında tutulması ve azaltılması amaçlanmaktadır.
 

Türkiye´nin En Yetkin Kuruluşu | Hızlı ve Optimum Çözüm


Uluslararası kabul gören ve onaylanan bu standartlar çalışanların ve diğer tüm paydaşların güvenli ve sağlıklı bir iş ortamının kendilerini beklediğini taahhüt niteliğindedir. Bu standartlar sayesinde iş ortamının sağlıklı ve güvenilir koşullarda olabilmesi için gerekli prosedürler ve çizelgeler ortaya konulmaktadır. Böylece ortamdaki belirsizlikler giderilerek belirsizliklerden kaynaklanan riskler de ortadan kaldırılabilmektedir. Siz de işletmenize bu sertifikayı alarak iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi oluşturmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm bilgilere ve dökümanlara Aşan Danışmanlık tarafından erişebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun personellerimiz sizlerin çağrılarına cevap vermekte ve hizmet için beklemektedir. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp