Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

OHSAS 18001 Belgesi Nedir?

İş yerlerinde yaşanan en önemli sorunların başında çalışma koşullarının ve özellikle çalışma ortamının uygun olmaması gelmektedir. Çalışanların sağlıklı ve güvenilir bir ortamda işlerini yapabilmesi oldukça önemlidir. Bu düşünceden hareketle yola çıkan 13 İngiliz kuruluşu 1999 yılında bir araya gelerek İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili standartlar oluşturarak yayınlamıştır. Günümüzde OHSAS 18001 belgesi olarak isimlendirilen bu belge tüm sektörlerde yaygınlaşarak etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Tüm kuruluşların genel işleyişlerinin iş sağlığı ve güvenliği standartları ile uyumlu bir şekilde yürütülmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu noktadan hareketle yola çıkarak OHSAS 18001 belgesi nedir diye cevap arayanların uğrak adresi olmaktayız.

Uzun zamandır yer aldığımız danışmanlık ve belgelendirme sektöründe bugüne kadar pek çok kuruluşa OHSAS 18001 sertifikası başta olmak üzere pek çok farklı sertifika ve belge kazandırmış bulunmaktayız. Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak uluslararası geçerliliği olan bu sertifikayı siz de almak, standartlarını kuruluşunuza uygulamak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman kadromuz eşliğinde ihtiyacınız olan standartların kuruluşunuza en iyi şekilde uygulanarak sürdürülebilir kılınmasını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Dilerseniz canlı iletişim hattımız veya whatsapp destek hattımız aracılığıyla konuya dair detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kafanıza takılan veya aklınızda oluşan tüm soruları sorarak fikir sahibi olabilirsiniz.

OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi


İlgilendiğiniz bu belge ile alakalı doğru adrestesiniz. Aşan Danışmanlık’ta görevli olan personellerimiz eksiklerinizi size sunacak ve kısa süre içerisinde doğru adımlar atmanızı sağlayacaktır.
OHSAS 18001 standartlarının bir kuruluşa uygulanmaya başlamasıyla birlikte iş sağlığı ve güvenliği kapsamında olası riskler kolaylıkla belirlenebilmektedir. Belirlenen riskler analiz ederek mümkünse ortadan kaldırılmaktadır. Mümkün değilse de en aza indirgenerek ilgili mevzuat kapsamında kabul edilebilir seviyeye getirilebilmektedir. Tüm bunların otomatik bir şekilde yönetim sistemi şeklinde sürdürülmesi sağlanmaktadır.

Böylece kuruluştaki çalışanlar ve paydaşlar acil durumlar karşısında bilinçli ve hazırlıklı olabilmektedir. Aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği performanslarının izlenebilmesi, izleme sonuçlarına göre iyileştirici faaliyetlerin başlatılması, sürdürülmesi ve kontrol edilmesi gibi tüm süreçler sistematik bir şekilde yürütülebilmektedir. Günümüzde birçok kuruluş gerek yurt içi gerekse yurt dışı faaliyetlerini yürütebilmek adına bu sisteme ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle bahsi geçen sistemi oluşturmak, gereksinimlerini yerine getirmek ve sürdürülebilir kılmak için çok sayıda talep ile karşılaşmaktayız. Sektörün alanına hakim ve tecrübeli isimlerinden oluşan danışman kadromuz ile gelen bu talepleri başarılı bir şekilde karşılayabilmekteyiz.

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

Sektörel bilgi birikimlerimiz ve sayısız tecrübelerimiz ışığında siz değerli danışanlarımıza rehberlik etmekteyiz. Denetçilerimiz profesyonel bir yaklaşımla size kılavuzluk ederek sürecin başarılı bir şekilde nihayete erdirilmesine destek olmaktadır. Süreç boyunca tüm incelemeler, analizler, tespitler, iyileştirmeler ve süreklilik kazandırma adımları tarafımızca bizzat kontrol altında tutularak en iyi şekilde kazanım olması sağlanmaktadır. Bu nedenle bizimle gönül rahatlığıyla çalışarak iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemini bünyenizde oluşturarak sertifikalandırabilirsiniz.
 

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi


Genel hatları ile OHSAS 18001 belgesi nedir sorusuna cevap vermeye çalıştık. Anlaşılacağı üzere bu belge iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi olmaktadır. Son yıllarda yasal düzenlemeler ve farkındalıklar çerçevesinde bu konuya daha fazla önem verilmeye başlandığını söyleyebiliriz. Konunun önemi ve kazanımları anlaşıldıkça tarafımıza çokça başvuru geldiğini görmekteyiz. Uzman kadromuz ve teknik altyapımız ile bu konuda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olarak iş sağlığı ve güvenliği yönetimi sistemini kuruluşunuza kazandırmanıza yardımcı olmaktayız.

Sektörün tamamına hakim olan uzmanlarımız ile sizlerin hizmetindeyiz. En iyi fiyatlardan hizmet almak için bize ulaşabilir ve bizden pro hizmet alabilirsiniz. Aklınıza takılan hususların tamamı için Aşan Danışmanlık canlı destek hattını kullanabilirsiniz. Ayrıca INSTAGRAM hesabımızda konu ile alakalı bir çok önemli veri, bilgi yer almaktadır. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp