Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

OHSAS 18001 Belgelendirme

Yakın geçmişimize kadar kuruluşların en önemli problemlerinden birisi olarak iş sağlığı ve güvenliği karşımıza çıkmaktaydı. Çalışanlar için hayati kritik öneme sahip olan bu durum karşısında pek çok problem yaşanabilmekte hatta sonucu ölümle sonuçlanabilmekteydi. Bu konuda yaşanan sorunların çözümü, olası risklerin ortadan kaldırılması veya en aza indirilmesi, çalışanlar için daha sağlıklı ve güvenilir bir iş ortamı oluşturulması gibi ihtiyaçların karşılanabilmesi adına OHSAS 18001 standartları belirlenerek uygulamaya koyulmuştur. Uluslararası geçerliliğe sahip bu standartlar ile kuruluşlarda iş sağlığı ve güvenliği kriterleri kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bu konuda yapılacak olan çalışmalar neticesinde iş sağlığı ve güvenliği sistematik bir şekilde yönetilebilir kılınmaktadır. Bu standartların sağlanabilmesi ve sağlandığında da belgelendirilerek ilan edilebilmesi için danışmanlık hizmeti alınması gerekmektedir.

OHSAS 18001 Belgesi - ISO Yönetim Belgelendirme


OHSAS 18001 belgelendirme ihtiyaçlarınız için tam da bu noktada karşınıza firmamız çıkmaktadır. Danışmanlık firması olarak bu konuda ihtiyacınız olan sistemin kurulmasına ve belgelendirilmesine yardımcı olmaktayız. Bünyemizde yer alan danışmanlarımız iş sağlığı ve güvenliği konusunda uzman isimlerden oluşmaktadır. Profesyonel bir yaklaşımla sistematik bir şekilde sizlere yardımcı olarak belgeyi almanızı kolaylaştırmaktayız. Dilerseniz whatsapp destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Ya da canlı destek hattımızı arayarak doğrudan sorularınıza cevaplar alabilirsiniz.

Sürecin tamamına hakim danışmanlar Aşan Danışmanlık firmasında görev yapmaktadır, sorularınız için sitemizde yer alan numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

İş sağlığı ve güvenliği denildiğinde ekseriyetle inşaat alanları, fabrikalar, atölyeler ve üretim sahaları gibi ağır sanayi tipi yerler akla gelmektedir. Fakat bu alanlar dışında da iş sağlığı ve güvenliği konusu büyük bir önem arz etmektedir. OHSAS 18001 belgesi tüm sektörleri ve çalışma sahasını kapsayan oldukça geniş bir yönetim sistemi olarak tamamını yakından ilgilendirmektedir. İş sağlığı ve güvenliğine dair tüm faaliyetlerin kuruluşların yönetimsel stratejileri ile uyumlu olarak yürütülebilmesi için oldukça etkin bir araçtır.

Aynı zamanda risklerin belirlenmesi, analiz edilmesi, en aza indirilmesi veya ortadan kaldırılması, sürekli iyileştirilmesi gibi birçok aracın etkin olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Kuruluşun iş sağlığı ve güvenliği politikalarına karşın uyumlu olmasını ve sürekli iyileştirilerek güncellenmesine katkı sağlamaktadır. Siz de kuruluşunuzda iş sağlığı ve güvenliği yönetimi sistemi kurmak ve OHSAS 18001 belgelendirme ile sertifikalandırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik destek ekibimizden detaylı bilgi aldıktan sonra uzmanlarımızla görüşerek ilgili süreci vakit kaybetmeden başlatabilirsiniz.

OHSAS 18001 Belgesi Nedir ? Nasıl Alınır ? - Belgelendirme


OHSAS 18001 Belgesi Nedir ? Nasıl Alınır ?


Türkiye’nin her yerinde ihtiyaç duyduğunuz sertifika için uzman danışmanları görevlendiriyor ve Aşan Danışmanlık kalitesini adresinize sunuyoruz. Daha fazlası için canlı destek hattımızdan bilgi alınız.
Uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifikaya sahip olmak kuruluşlar için büyük önem arz etmektedir. Özellikle uluslararası arenada faaliyet gösteren kuruluşlar için bu durum aynı zamanda bir zorunluluk olmaktadır. Çünkü pek çok ülke yurt dışından iş için gelen kuruluşlara birtakım zorunluluklar tutmaktadır. Bunlardan birisi de iş sağlığı ve güvenliği yönetimi sistemi olarak ifade edebileceğimiz OHSAS 18001 belgesi olmaktadır. Gerek şirket prensipleri gerekse yasal durumlar nedeniyle zorunlu tutulan bu belge ile ilgili süreçler çok daha kolay ve hızlı ilerlemektedir. Bu durum ilgili belgenin sağladığı pek çok avantajdan sadece birisi olmaktadır. OHSAS 18001 belgelendirme süreci öncesinde ve sonrasında yapılan incelemelerde daha pek çok farklı kazanımların sağlandığı kolaylıkla görülmektedir. Siz de bu konuda kuruluşunuza iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemini kazandırmak ve getirilerinden faydalanarak çalışma hayatınızı sürdürmek için vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak Aşan Danışmanlık kurumsal INSTAGRAM hesabında sizler için önemli doneler, veriler ve hap bilgileri de düzenli bir şekilde paylaşmaktayız, bizi tüm sosyal mecra kanallarından takip edebilir ve sizde karlı çıkabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp