Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Neden İyi Bir Danışman İle Çalışmalısınız ?

* Kısa yoldan size neler yapmanız gerektiğini gösterir.

* Tüm sektörlere ait binlerce referansı vardır, sorgulayıp güvenilirliğini kontrol edebilirsiniz.

* Firmasının adresi, unvanı bellidir.

* Sizi günlük görmez ‘bugün para kazandım, bitti’ değil, hizmet aldığınızda sözleşme yapar ve size 1 yıl ücretsiz müşteri temsilcisi desteği sunar.

* Eli çantalı yarın bulamayacağınız danışman değildir. Çalışacağınız danışman da özellikle dikkat edeceğiniz hususlardan bazıları ekibi var mı? Yeri belli mi? Yetkinlikleri nelerdir? Belgeleri Akrediteli mi? Vb.

* Hizmet yelpazesi geniştir. Müşterinin gereksinimi olan tüm belgelere ait denetçisi firmasında mevcuttur. Sizi X bir iş için başka yere yönlendirmez veya komisyon almaz.

* Sistemi vardır. Bakın bu kısmı en önemli kısımdır eğer kendi sistemi yoksa size de sistem kuramaz. Olası bir hata durumunda ses kaydından tutun son 15 yıla ait hangi veriyi isterseniz size sunar. (Teklif,satış,görüşme kaydı gibi) tüm personelleriniz değişse bile yıllar önce aldığınız indirimler otomatik uygulanır.

* Belgeleriniz tüm dünya ülkelerinden sorgulanabilir ve her yerde geçerliliği olur. Ayrıca yine danışman firma müşterisinin yurtdışına malzeme gönderdiği (müşterisinin müşterisine dahi) 7/24 canlı destek hattı, Wp hattı ve sabit santral numaralarından destek verir.

Daha bir çok ayrıntısı vardır. Danışman özelliklerimizin yanı sıra neden Aşan´ı tercih etmelisiniz ? Derseniz bize yazın arayıp detaylı bilgi aktaralım sektörün ilk 2 büyük firmasından biri olan Aşan Danışmanlık Belgelendirme ile siz de kalitenizi tüm dünyaya duyurun.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp