Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanlık Hizmeti

Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanlık Hizmeti ile alakalı hazırlanmış olan bu içeriğimize kurumsal web sitemizden hemen erişebilir ve anında uzman desteği alabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak ülkemizin önde gelen markalarına kurumsal danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız. Kurumsal yapınıza uygun olarak geliştirilecek olan itibar danışmanlığımız sayesinde işletmenizin analizleri yapılmakta ve kurumsal itibar stratejisi belirlenmektedir. Bu Kurumsal İtibar Danışmanlığı kapsamında uygulamalarda yanınızda olacak uzman danışmanlar süreçlerin tamamını takip edecek ve en iyi şekilde hizmet verecektir.

Firmalar için paydaş yönetim hizmetleri, kurumsal iletişim teknikleri, kriz yönetim hizmeti, itibar riski ve itibar ekonomisi ile alakalı bilgilendirmeleri yapamkta v eaynı zamanda sürdürülebilirlik için bir çok eğitim sağlanmaktadır. Aşan Danışmanlık kurulduğu günden bu güne bir çok marka için kurumsal sorumluluk gibi itibarın ortaya çıkmasında, inşaasında oldukça önemli bir yer tutan bir çok konuda destek sunmaktayız.

 

Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanlığı

 

Markaların güçlü kurumsal itibara sahip olması için, bu algıyı yaratabilmek için rekabet koşullarında avantajlı olacak bir çok işlem firmamız tarafından alınmaktadır. Firmaların sektör içerisinde güölü olması ve zayıf yönlerinin araştırılarak bulunması ile müşterilerinin gözünde olumlu bir çok faydayı edinebilmesi için uzmanlarımız ile hizmetlerimizi Türkiye´nin her yerinde sunabilmekteyiz. Genellikle firmaların markaları, logoları, sunduğu hizmetler, ürettiği ürünler, servis sağlayıcıları, bakım hizmetleri, personellerine karşı olan davranışları müşterileri tarafından algı uyandıran detayları içerir. Kurumsal itibar kavramına baktığımız bu bahsi geçen tüm kavramları ele alıyor ve sizlere şirketiniz için en iyi düşünceleri insanların edinebilmesi için gerekli hususları gözden geçiriyoruz.

Marka sadakati ve markanızın farkındalığı için tüm unsurlara bağlantılı olarak ele aldığımız kurumsal itibar konusu ile ilgili aklınıza takılan tüm hususlar için kurumsal sitemizde yer alan irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Firma paydaşlarınızın firmanızın tanımlanması için ihtiyaç duyduğu tüm nitelikleri gözden geçiriyor ve paydaşlarınızın iyi bir şirket olarka sizi algılamasına yardımcı oluyoruz. Kurumsal itibarı oluşturan her detaya hakim olan uzmanlarımız ile Türkiye´nin neresinde olursanız olun, sizlere profesyonel hizmetler sağlamaktayız.

Aşan Danışmanlık firması olarak kurumsal itibar yönetim hizmetleri kapsamında ekiplerimiz ile sizlere;

- Kurumsal iletişim stratejisi oluşturma

- Kurumsal iletişim modeli oluşturma

- Kurumsal itibar tanımı oluşturma

- Kurumsal itibar süreci yönetimi çalışmaları sunmaktayız.

Konu ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek istediğinizde incelediğiniz web sitemizde yer alan canlı destek hattı veya whatsapp hattı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız mesai saatleri içerisinde taleplerinizi değerlendirmeye alacak ve taleplerinizin tamamına karşılık verecektir.

Kurumsal itibar yönetim hizmetlerimizde en uygun fiyatları sunuyoruz. Sizlerde en uygun fiyatlarla markanızın itibarını arttırmak isterseniz bize ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Oyuncaklar İçin CE Belgesi
  Oyuncak İçin CE Belgesi ihtiyacınız mı var? Hemen Aşan Danışmanlık firmasını arayın ve en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan belgeye sahip olun.
  17.2.2023 11:18:32
 • FSMA Belgelendirme
  FSMA Belgelendirme hizmetlerimiz kapsamında Aşan Danışmanlık olarak Türkiye´nin her yerinde hizmetlerimizi sunabilmekteyiz, süreç ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz.
  19.5.2023 11:37:29
 • Rüzgar Enerjisinden Elektrik Üretimi
  Havada yer alan kinetik enerjinin kurulacak olan rüzgar tribünleriyle elektrik akımına dönüşmesi "yenilenebilir enerji" kasamında oldukça önemlidir.
  21.3.2022 12:50:19
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?