Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

Kozmetik Endüstrisi İçin İyi Üretim Uygulamaları Belgesi

Günümüzün en önemli sektörlerinden birisi olan kozmetik hem sağlık uygulamaları hem de güzellik ve bakım gibi gerekçeler nedeniyle günlük yaşantımızın bir parçası haline gelmiş bulunmaktadır. Bu alanda üretilen ürünler hemen her yerde karşımıza çıkarak sıklıkla kullanılmaktadır. Oldukça yaygın kullanım alanı bulunan bu ürünlerin kaliteli ve güvenilir olması tüketici sağlığı ve memnuniyeti açısından büyük önem taşımaktadır. Söz konusu ürünler için kalite ve güvenliği ön planda tutmak amacıyla yapılan çalışmalar sonrasında kozmetik endüstrisi için iyi üretim uygulamaları belgesi geliştirilmiştir. Uluslararası geçerliliğe sahip olan bu belge kalite ve güvenlik bakımından getirilen standartların korunmasını sağlayarak bir nevi ürünlerin garantisini göstermektedir. Siz de kozmetik sanayinde yer alan firmanız için bu belgeyi almak için dilediğiniz zaman bize başvuruda bulunabilirsiniz.

GMP Belgesi ( İyi Üretim Uygulamaları)


Uluslararası yetkilendirilmiş danışmanlık ve belgelendirme kuruluşu olarak ihtiyacınız olan belgeyi almak adına bizimle çalışabilirsiniz. Sektörel bilgi birikimi ve deneyimleri ile uzmanlarımız bu konuda sizlere kılavuzluk edecektir. Dilerseniz canlı iletişim hattımız aracılığıyla bire bir görüşme sağlayarak konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Ya da whatsapp destek hattımız aracılığıyla da iletişime geçerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Ekiplerimiz her daim sizlere ihtiyacınız olan belgeyle ilgili detaylı bilgileri seve seve iletecektir.

Aşan Danışmanlık GMP belgelendirme hizmetlerinde sayısız referansı ile sizlerin hizmetindedir.

Kozmetik endüstrisi için iyi üretim uygulamaları belgesi söz konusu ürünlerin tutarlı bir kalitede ve güvenilir bir şekilde üretim süreçlerinden geçmesini garanti eden bir dizi kurallar ve önerilerden oluşan rehber niteliğindedir. Bu kapsamdan hareketle ürünlerin hammadde seçiminden itibaren ele alınarak tüketiciye ulaşana kadarki geçen tüm süreçler için rehberlik sağlamaktadır.
 

Ürün Belgelendirme Teklifi | Ürün Belgelendirme Fiyat


Bu belgeyi alarak bünyesinde uygulayan işletmeler üretim süreçlerini daima izleyerek iyileştirir ve kontrol altında tutar. Bu da tüketiciler açısından daima en iyi kalitede üretilmiş ürünlere ulaşma imkanı tanımaktadır. Birçok sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de bazı özel ihtiyaçlar ve düzenleyici kaideler bulunmaktadır. Gerek bahsi geçen kaideler gerekse kanuni zorunluluklar iyi üretim uygulamaları belgesine sahip olunduğunda kendiliğinden yerine getirilmektedir. Üretimden tüketiciye ulaşana kadarki geçen süreçteki tüm sağlık ve hijyen kuralları da bu kapsamda yer almaktadır. Bu standartların sağlanması ile birlikte birçok avantajlı durumlar ve yasal uyumluluklar kendiliğinden oluşmaktadır. Ürün kalitesi ve güvenliğinin sağlanması için gerekli olan bir dizi kontroller ve standartlar iyi üretim uygulamaları (GMP) tarafından sağlanmaktadır. Böylece aynı zamanda bir üretim ve etkin yönetim sistemi geliştirilmiş olmaktadır.

Kozmetik Endüstrisi İçin İyi Üretim Uygulamaları Belgesi

Kozmetik endüstrisi için iyi üretim uygulamaları belgesi almak amacıyla hareket eden firmaların en çok tercih ettiği danışmanlık kuruluşlarından birisi olmaktayız. Uzun yıllardan beridir bu belgeyi almak için çok sayıda firmaya danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. İletişim kanallarımız aracılığıyla bizi yakından tanımak ve varsa sorularınıza cevaplar almak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yine aynı şekilde whatsapp danışman hattımız vasıtasıyla da detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. GMP belgesi almak amacıyla bize başvuruda bulunduğunuz zaman bir dizi değerlendirmeler ve denetimler silsilesini başlatmış olacaksınız. Süreç boyunca üretim sistemleriniz için söz konusu olan tüm paydaşları, makineleri ve ekipmanları değerlendirerek iyileştirmeler gerçekleştirilecektir. Sizlere bu süreçte rehberlik eden danışmanlarımız gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Son olarak gerçekleştirilecek denetimlerin ardından başarılı olunması halinde GMP belgesi tarafınıza hazırlanarak ulaştırılacaktır.

GMP İyi Üretim Uygulamaları | GMP İlaç-Kozmetik-Gıda Belgesi ve diğerleri için Aşan Danışmanlık tüm Türkiye’de sizlerin hizmetinedir. Canlı destek hattımızdan veyahut whatsapp hattımız üzerinden daima bilgi alabilir ve işletmenizin ihtiyacı olan diğer belge gruplarında da hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp