Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 20 34
info@asandanismanlik.com

Konteyner Üreticileri İçin CE Belgesi

Konteyner Üreticileri İçin CE Belgesi ihtiyacı olanlar için alanında uzman kadromuz ile kısa süre içerisinde firmanıza kullanabileceği, geçerli, sorgulanabilir belge temin edilebilmektedir.

Konteyner Üretici Firmalarının son dönemlerde aldıkları yoğun talepler kapsamında özellikle yaşam konteynerleri için istenilen CE Belgelerini en uygun fiyatlardan sağlayabilmekte ve sizlere sunabilmekteyiz.  Standart olsun, standart dışı olsun tüm konteyner imalatçısı firmaların ihtiyacı olan bu belge ile yurt içi satışları mümkün hale gelmektedir. Konteynerların genellikle içinde duş, wc, depoalama alnları, ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve büyüklüğüne bağlı olarak odalar bulunabilir. Hafif çelik yapıların, standart ve özel tasarımlı ürünleri tamamı için işletmenizin ihtiyacı olan tüm belgelere Aşan Danışmanlık aracılığı ile ulaşmanız mümkün.

 

KONTEYNER NEDİR?

 

Ülkemizde konteyner üretimine imkanı bulunan bir çok işletme son dönemlerde yaşanan doğal afet neticesinde hemen işe koyulmuş ve üretimlere başlamıştır. Üretilen konteynerların satışının uygun bir şekilde yapılabilmesi için bazı standartları karşılıyor olması da gerekir. AFAD için aranan özelliklerin başında ise CE belgesine sahip olan, Ce işaretinin ilişkilendirilmesinde sorun olmayan ürünler gelir. Modüler yapılar arasında olan konteynerlar düzgün bir zemin üzerine yerleştirilerek elektrik ve su kullanımına da uygun yapılardır. Konteynerlara giderler bağlanarak hızlı bir konaklama alanı yaratılmasına imkan sağlanır. Sektörün son dönemde hızlı üretime geçmesi ve ihtiyaçlara biran önce çare olabilmesi adına ülkemizin coğrafi yapısına uygun ürünler üretmesi istenmektedir.

Konteynerlerin en çok tercih edilme sebepleri ve sağladığı yararlara birlikte bakacak olursak;

* Her türlü iklim koşuluna uygundur ve dayanıklıdır
* Üretimi hızlı ve kolaydır.
* Maliyet açısından bir konaklama alanına göre en düşük maliyetli olanıdır.
* Farklı yerlere taşınabilme özelliği bulunur.
* Deprem türü doğal afetlere karşı dayanıklıdırlar.
* Sevk edilmesi oldukça kolaydır.
* Yüklenmesi de aynı şekilde rahat ve kolay bir şekilde yapılır.
* İstenilen özelliklere, istenilen ebatlara uygun üretilmesi mümkündür.
* Hızlı çözümleri, kolay çözümleri sunabilirler.
* Dış kısımlarında galvaniz sac kullanılmaktadır.

Ülkemizdeki konteyner imalatçıları için CE Belgesi sağlıyoruz. Üretimlerin uygunluğunun kontrolü ve denetimlerin yapılması ile birlikte hızlı bir süreçten geçmenizi sağlamakta ve sizlere en uygun fiyatlardan hizmet vermekteyiz.

Ce Belgesi Nedir?


Ce işaretinin olması demek ürünlerin, malların serbest bir dolaşıma sahip olmask demektir. AB´nin 1985 senesinde oluşturmuş olduğu yeni yaklaşım kapsamında uygulanmış olan hem sağlık hem de güvenlik işareti anlamına gelir. Bilinmelidir ki CE işareti bir kalite işareti değildir, üzerinde ilişkilendirilmesi ile yönetmelikte yer alan tüm gerekliliklerin karşılandığı anlamına gelir. AB´de yer alan, AB´ye üye olan tüm ülkeler içerisinde ürünlerin rahat bir dolaşımı için ortaya çıkan bu işaret için Aşan Belgelendirme´yi arayabilirsiniz.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve en uygun fiyatlardan hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.


 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Polis ve Asker Koruma Kıyafetleri Test Standartları
  Polis ve Asker Koruma Kıyafetleri Test Standartları - Savunma Sanayi Ürün Testleri ile alakalı ihtiyacınız olan bilginin tümüne bu içerik aracılığıyla erişebilir ve hemen firmamızdan uzman desteği alabilirsiniz.
  7.11.2022 12:46:38
 • Karbon Saydamlık Projesi
  Sürdürülebilirlik alanında benimsenen ve son günlerde en çok arananlar arasında olan " Karbon Saydamlık Projesi " CDP ile ilgili bilgilerin birçoğuna Aşan Danışmanlık Kurumsal web sitesinden erişebilirsiniz.
  7.3.2022 14:41:24
 • Sorumlu Yatırım Nedir?
  Kurumsal Sosyal Sorumluluk kapsamında daha sorumlu, daha uzun ömürlü ve daha sürdürülebilir bir evren için sorumlu yatırım önemlidir.
  11.3.2022 11:46:21

Ne Aramıştınız ?