Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Konteyner Üreticileri İçin CE Belgesi

Konteyner Üreticileri İçin CE Belgesi ihtiyacı olanlar için alanında uzman kadromuz ile kısa süre içerisinde firmanıza kullanabileceği, geçerli, sorgulanabilir belge temin edilebilmektedir.

Konteyner Üretici Firmalarının son dönemlerde aldıkları yoğun talepler kapsamında özellikle yaşam konteynerleri için istenilen CE Belgelerini en uygun fiyatlardan sağlayabilmekte ve sizlere sunabilmekteyiz.  Standart olsun, standart dışı olsun tüm konteyner imalatçısı firmaların ihtiyacı olan bu belge ile yurt içi satışları mümkün hale gelmektedir. Konteynerların genellikle içinde duş, wc, depoalama alnları, ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve büyüklüğüne bağlı olarak odalar bulunabilir. Hafif çelik yapıların, standart ve özel tasarımlı ürünleri tamamı için işletmenizin ihtiyacı olan tüm belgelere Aşan Danışmanlık aracılığı ile ulaşmanız mümkün.

 

KONTEYNER NEDİR?

 

Ülkemizde konteyner üretimine imkanı bulunan bir çok işletme son dönemlerde yaşanan doğal afet neticesinde hemen işe koyulmuş ve üretimlere başlamıştır. Üretilen konteynerların satışının uygun bir şekilde yapılabilmesi için bazı standartları karşılıyor olması da gerekir. AFAD için aranan özelliklerin başında ise CE belgesine sahip olan, Ce işaretinin ilişkilendirilmesinde sorun olmayan ürünler gelir. Modüler yapılar arasında olan konteynerlar düzgün bir zemin üzerine yerleştirilerek elektrik ve su kullanımına da uygun yapılardır. Konteynerlara giderler bağlanarak hızlı bir konaklama alanı yaratılmasına imkan sağlanır. Sektörün son dönemde hızlı üretime geçmesi ve ihtiyaçlara biran önce çare olabilmesi adına ülkemizin coğrafi yapısına uygun ürünler üretmesi istenmektedir.

Konteynerlerin en çok tercih edilme sebepleri ve sağladığı yararlara birlikte bakacak olursak;

* Her türlü iklim koşuluna uygundur ve dayanıklıdır
* Üretimi hızlı ve kolaydır.
* Maliyet açısından bir konaklama alanına göre en düşük maliyetli olanıdır.
* Farklı yerlere taşınabilme özelliği bulunur.
* Deprem türü doğal afetlere karşı dayanıklıdırlar.
* Sevk edilmesi oldukça kolaydır.
* Yüklenmesi de aynı şekilde rahat ve kolay bir şekilde yapılır.
* İstenilen özelliklere, istenilen ebatlara uygun üretilmesi mümkündür.
* Hızlı çözümleri, kolay çözümleri sunabilirler.
* Dış kısımlarında galvaniz sac kullanılmaktadır.

Ülkemizdeki konteyner imalatçıları için CE Belgesi sağlıyoruz. Üretimlerin uygunluğunun kontrolü ve denetimlerin yapılması ile birlikte hızlı bir süreçten geçmenizi sağlamakta ve sizlere en uygun fiyatlardan hizmet vermekteyiz.

Ce Belgesi Nedir?


Ce işaretinin olması demek ürünlerin, malların serbest bir dolaşıma sahip olmask demektir. AB´nin 1985 senesinde oluşturmuş olduğu yeni yaklaşım kapsamında uygulanmış olan hem sağlık hem de güvenlik işareti anlamına gelir. Bilinmelidir ki CE işareti bir kalite işareti değildir, üzerinde ilişkilendirilmesi ile yönetmelikte yer alan tüm gerekliliklerin karşılandığı anlamına gelir. AB´de yer alan, AB´ye üye olan tüm ülkeler içerisinde ürünlerin rahat bir dolaşımı için ortaya çıkan bu işaret için Aşan Belgelendirme´yi arayabilirsiniz.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve en uygun fiyatlardan hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.


 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ENEC Belgesi
  Aşan Danışmanlık sizler için en uygun belgelendirme tekliflerini sunmaktadır. Hemen sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşım sağlayabilir ve teklif talep edebilirsiniz.
  27.1.2023 11:09:03
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri
  Türkiye´nin en iyi laboratuvarları ile çalışan Aşan Danışmanlık sizlere İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri konularında profesyonel hizmeti en uygun fiyatlara sunuyor.
  1.7.2022 11:31:12
 • El Temizleme Jeli Ce Belgelendirme
  İhtiyacınız olan tüm belgelendirme hizmetlerinde Aşan Danışmanlık Yanınızda, El Temizleme Jeli Ce Belgesi ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Hemen firmamızdan teklif alabilirsiniz.
  20.5.2022 13:26:04
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp