Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Koltuk Değnekleri İçin CE Belgesi

Koltuk Değnekleri İçin CE Belgesi ile alakalı tüm bilgilere kurumsal sitemizden erişebilirsiniz. CE belgelendirme konusunda uzman müşteri temsilcileri ile uzun senelerdir hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Avrupa pazarında herhangi bir ürünün rahat bir şekilde dolaşımına olanay sağlayan, bir nevi ürün pasaportu olan CE belgesi Fransızca kelimeler olan "Conformité Européenne" baş harflerinden doğmaktadır. Avrupa uygunluğu anlamını taşıyan bu kelimelerin ekli olduğu ürünler, tam anlamı ile ürün ile alakalı temel güvenlik esaslarını, sağlık durumlarını ve çevreyle alakalı olan tüm beyanların uygunluğunu göstermektedir. Avrupa´da imal ettiğiniz bir ürünün rahat bir şekilde satılabilmesi için CE Belgesine ihtiyacınız olacaktır. Özellikle ülkemizdeki medikal cihaz ve ekipman imalatçılarının en çok aradığı belgelendirme türüdür. Firmamızın web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayarak koltuk değneği imalatlarınız için her türlü belgelendirme hizmeti için teklifler alabilirsiniz.

Koltuk Değneği Nedir?


Bu medikal kategorideki ekipmanlar insanların genellikle ayakları, ayak bilekleri, dizleri ve kalcalarında meydana gelen problemlerde kişiye yürüme ile alakalı yardımcı olan yardımcı ekipmanlardır. Her koltuk değneğinin üretildiği malzemeye, şekline göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. Rahat yürümenin yanında ayrıca kişilerin ameliyatlarının ardından iyileşme süreçlerinde konforlu bir yaşam olanağı sunan bu ürünlerin imal edildiği ülkemizde satışının da rahat bir şekilde olması için CE belgesi ihtiyacı bulunur.

Koltuk değnekleri çağımızda travmatoloji ve ortopedik alanda genellikle alt yaralanmalar sırasında bir çok kişinin kullandığı cihazdır diyebiliriz. Doğru ve nitelikli kullanımı oldukça önemli olan bu cihazın dünyanın hemen her ülkesinde yaygın olarak kullanıldığı bilinmektedir. Yürümenize yardımcı olması adına ameliyat süreçlerinizin daha hızlı sonuca erişmesi adına koltuk değnekleri önemlidir.

Her sağlık ekipmanında, her medikal cihazda olduğu gibi burada da belli başlı kaliteler bulunmaktadır. Nitekim siz sağlığınızın daha iyiye gitmesi için kullandığınız koltuk değneyi uyumsuz, kalitesiz olduğunda sizi daha çok yoracak, daha fazla yaralanmaya yada sağlıksız bir duruma neden olacaktır. İşte bu nedenden medikal cihazların tamamı için CE belgelendirmesinin önemi büyüktür.

Ce belgesi olmadan ürünün ülke içinde, Avrupa´da satışı imkansızdır. Kaliteli ürünler üretmek ve piyasaya sunmak herkesin görevidir. Aşan Danışmanlık firmasının görevi ise üretitğiniz bu ürünler için doğru, zamanında ve hızlı belgelendirme süreçlerini tamamlamaktır.

CE Belgesi Fiyatları


İmal ettiğiniz koltuk değnekleri için ce belgesi adına en iyi fiyatları firmamızdan alabilirsiniz. Aşan Danışmanlık web sitesinde yer alan müşteri temsilcileri numaralarını arayarak sizlerde en uygun teklifleri alabilirsiniz. Ce teknik dosya hazırlama ve uygunluk değerlendirmesi ile alakalı uzman desteğini firmamızdan alın. Akredite olmuş onaylı belgelendirme kurumları ile sizlere ulaşan markamız kısa süre içerisinde CE Belgesini alacaktır. Özellikle Avrupa´daki pazara açılacak olan markaların tüm direktifler kapsamında incelenmesi ve ürün ile alakalı belgenin hazırlanması için biz en uygun fiyatları sunmaktayız.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • BRC Belgelendirme Kuruluşu
  1998 senesinde İngiliz Perakendeciler Birliği yani BRC tarafından kurulmuş olan bu örgüt sonucunda bugün BRC Belgelendirme Kuruluşu arayışlarınızda İstanbul ilinden tüm Türkiye´ye hizmet veren Aşan Danışmanlık firmasından destek
  5.12.2022 09:52:45
 • Üçlü Sorumluluk Belgesi
  Üçlü Sorumluluk® (Responsible Care®) ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamı için Aşan Danışmanlık´tan bilgi alabilirsiniz, Türkiye´nin en iyi eğitmen, danışman kadrosuna sahip olan firmamıza hemen ulaşın.
  24.4.2023 13:57:34
 • PVOC Belgesi (Kenya Uygunluk Sertifikası)
  PVOC Belgesi (Kenya Uygunluk Sertifikası) ile alakalı merak ettikleriniz için sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve anında tekliflerimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.
  22.5.2023 13:01:50
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp