Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Kişisel Göz Koruyucu CE Belgesi

Bir iş yerinde kullanılan kişisel koruyucu ekipmanlar zorunlu donanımlardan biri olarak CE belgeli şekilde kullanılmalıdır.  Firmamıza belgelendirme için başvuru yapabilirsiniz.

Kişisel Göz Koruyucu CE Belgesi üretici firmanızı ileri taşımaya yönelik kapsamlı uygulamalar ve prosedürleri barındırır. Güncel yönetmelik ve yasal gereksinimlere göre danışmanlık ve belgelendirme firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Uygun fiyatlandırma ve hızlı belgelendirme sürecinde profesyonel bir çözüm sunuyoruz.

Aşan Belgelendirme olarak ülkemizde imal edilen bir çok ürün için CE BELGELENDİRME hizmetinde bulunduk.

Kişisel Göz Koruyucu CE Belgesi Faydaları

Kişisel göz koruyucu ürünlerin imalatı kapsamında verilen CE Belgesi, AB kapsamında satışlar için pasaport özelliği taşır. Firmayı daha etkili bir satış ve üretim sürecine sokacağı için kaliteli üretimi destekleyen bir belgedir. Piyasa genelinde CE Belgesi olan üreticiler çok daha sağlam yer alarak zararı olmayan bir ürün imal ettiklerini belgelemiş olur.

•    Kişisel koruyucu donanım kapsamındaki göz koruyucular yasal standartlara uygun olarak üretilmiş olur.
•    Mühendislik açıdan güvenli bir cihaz imalatı yapmış olursunuz. Kullanımı esnasında amaca uygun bir şekilde istenen koruyucu sonuçlar alınmış olacaktır.
•    İş yerinde çalışan güvenliği yasal gereksinim olduğu için prosedüre uygun bir ürün temini sayesinde kural ihlallerini engellemiş olursunuz.
•    Malzemelere bağlı yaralanmalar engellenirken, doğru bir ürünle önlem alındığı bilinecektir. Uçan parçacıklar gibi nedenlerle önlem almış olursunuz.

Kişisel göz koruyucu malzeme kullanmak risk olabilecek her alanda önemli ve zorunlu bir durumdur. Tedbiri sağlamakla yükümlü olan işletmeler, göz koruyucu ekipman üretimi yapıyorsa ayrıca CE belgesinin avantajlarını dağıtmış olacaktır.

En uygun teklifleri alabilmek adına AŞAN DANIŞMANLIK firmasına incelediğiniz web sitesinde yer alan telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Göz Koruyucu Ürünlerde Standart & Yönetmelikler


Türkiye’de günümüzde “Kişisel Koruyucu Donanımların İşyerlerinde Kullanılması Hakkında Yönetmelik” kapsamı öncelikli olarak yer almaktadır. Üretimi yapan firma ile alakalı olarak gereken incelemeleri yapıyor ve belge alımını sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Testler ve standartlar bakımından yapılan tüm değerlendirmeler uzman ekibimizle devam edecektir.

•    Göz koruyucu ürünün teknik açıdan uygunluk standartları EN 166 kapsamında ele alınır. Kızılötesi ışın filtrelerinde EN 171 prosedürleri geçerlidir. Ultraviyole filtresi EN 170, kaynak filtresi EN 169 yönetmeliklerine göre hazırlanacaktır.
•    EN 1731 standartları deney metotları kurallarıyla ilgilidir. EN 167, EN 168, EN 172, EN 175, EN 207 standartlarını da uygulamaktayız. Bu standartlar, optik testler gibi değerlendirmelerle alakalıdır.  

Göz koruyucu ürünlerin standartlara göre belgelendirilmesinde her standart kendi kapsamı içerisinde bir değerlendirme gerektirecektir. Üretici firmanızda ürünün alt kategorilerine göre daha ayrıntılı bir danışmanlık süreci alabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen belgelendirme firmasına erişim sağlayabilirsiniz. Tek bir telefon ile teklifleri alabilirsiniz. Ayrıca anlık bilgi talepleri için firmamıza INSTAGRAM üzerinden Aşan Danışmanlık firmasına ulaşabilirsiniz.

Kişisel Göz Koruyucu CE Belgesi


Göz Koruyucu CE Belgesi Nasıl Alınır?


Göz koruyucu Ce Belgesi almak için ne tür göz koruyucu malzemeler ürettiğinize göre bir süreç başlatılacaktır. Danışmanlık firmamıza almak istediğiniz CE Belgesi hakkında soru ve görüşleri ilettiğinizde imalata özel prosedürler devreye girmiş olur.

Göz koruyucu ürünleri yönetmeliğe göre uygun hale getirmek için firmanızla belirli bir süre boyunca optimizasyon sağlanacaktır. Test ve uygunluk kontrolleri sürerken gereken durumlarda yeni bazı prosedürler devreye girebilir.

Yönetmelik standartları kapsamında fiyat anlaşması yaptığınızda 8 hafta civarı bir sürede belgelendirme tamamlanacaktır. Firmanızı üretim bakımından daha iyi hale getiren geliştirici ve test edici uygulamaları daha kısa sürede de tamamlamaktayız. Düzenleme süreçlerinde bazen prosedürü gerçekleştirmek 1-2 haftalık bir süre farkına neden olabilecektir.
 

Göz Koruyucu CE Belgesi Fiyatları


Göz koruyucu ce belgesi almak için 2023 dönemi başvuru fiyatlarına göre sonuç alabilirsiniz. Hangi ürün için CE Belgesi alacağınıza göre gereken ek yönetmeliklerle birlikte fiyatlar artabilir.  Kişisel koruyucu ekipmanlar için farklı ürünlere yönelik talepleriniz de ayrıca ele alınacaktır. Kişisel Göz Koruyucu CE Belgesi fiyatlarına dair net sonuçları ekibimize ulaşarak alabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak sizlerin hizmetindeyiz. Merak ettiğiniz tüm hizmetler için bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp