Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Kema Keur

kema keur

KEMA KEUR Nedir?

Siz de Kema Keur Belgesi almak istiyorsanız bu konuda yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek olmalıdır. Bu belgeyi size en iyi ve en kolay şekilde vermeye özen gösteriyor, bu bağlamda da çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde sürdürüyoruz. Birçok açıdan riskin azaltılması ve üretici gibi kademelerin maliyetlerinin kontrol altına alınması açısından oldukça önemli ve değerli sertifikalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu nedenle özellikle elektrikli ürünlerle ilgili satış yapan firmaların öncelikli olarak alması gereken belgelerden biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda hem tüketici hem de üretici açısından önemli olan belgelerden de biridir. Bu belge birçok yerde tarafından tanınan ve bilinen belgelerden biridir.

Türkiye’de bu belgeyi edinmek istediğinizde sizlere hizmet verebilecek firma sayısı bir elin parmakları kadar değildir. Aşan Danışmanlık’ta bu sektöre hizmet veren bir kurum olmakla birlikte önemli belgelendirme süreçlerinde imzası bulunan özel eğitmenleri, danışmanları da bünyesinde barındırmaktadır.

Firmamızdan Sertifika Almak


Siz de bu belgeyi çok kolay bir şekilde firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Özellikle işinizi kolaylaştırmak ve bu sektörde saygınlığını arttırmak istiyorsanız daha tedbirli bir iş tecrübesi için almanız gereken belgelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu açıdan düşünüldüğünde oldukça önemli ve değerli belgelerden biridir.

Siz de gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde firmamıza getirdikten sonra gerekli kriterleri de sağlamanın ardından kolay ve sorunsuz bir biçimde belgeyi almaya hak kazanabilirsiniz. Böylece birçok işinizi kolaylaştıracak olan Avrupa standartlarına yükseltecek olan bu belge sizlere her açıdan tatminkâr bir sonuç sağlayacaktır.

En uygun fiyatlarla bu belgeye sahip olmak sizin elinizde, web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak veya Aşan Danışmanlık canlı destek kanalları aracılığıyla hemen bilgi alabilirisniz.

KEMA KEUR, elektrikli ürünlerin güvenliğini ve kalitesini gösteren bir belgedir. Özellikle Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde tanınan bir işarettir. KEMA KEUR işareti bulunan elektrikli bir ürün firmaların riskleri azaltmasına yardımcı olurken tüketicilere de güven vermektedir. KEMA-KEUR sertifikası, tüm pazar taraflarına, nihai ürünlerin veya bileşenlerin geçerli uluslararası standartlara uygun olarak üretildiğinin güvencesini sunmaktadır. Ürünlerinde KEMA KEUR logosu bulunan bir şirket, üreticiden tüketiciye kadar tüm değer zincirinin o ürünün güvenli olduğunu ilk bakışta anlamasını sağlar. Bu da firmaların piyasada farklılaşmasını sağladığı gibi pazarda farklı bir değer yaratmasına da yardımcı olur.

 

Elektrikli ürünlerin üretimi ve kullanımı her zaman belirli bir risk taşır. Üreticilerin en önemli sorumluluklarından biri ürünlerini bu riskleri kabul edilebilir düzeye indirdikten sonra piyasaya sunmaktır. Aksi takdirde can ve/veya mal kaybıyla sonuçlanan kazaların yaşanması kaçınılmazdır. Bu tür olaylarda insan, hayvan ve çevre sağlığı ve güvenliği tehlikeye girerken üretici firmalar için de ağır yaptırımlar söz konusu olabilmektedir. Bu da ürünlerin piyasadan toplatılmasına neden olabileceği gibi kurumsal imaja da zarar verebilmektedir.

Her ürün grubunda olduğu gibi elektrikli ürünlerin de kalite düzeyinin ve güvenlik seviyesinin bağımsız üçüncü taraf kuruluşlarca doğrulanması risklerin azaltılmasını sağlar. KEMA KEUR işareti (KEMA KEUR mark) de bu doğrultuda geliştirilen bir sertifikasyon programıdır. Bu işaretlemenin kökeni yaklaşık 100 sene önce Hollanda’nın Arnhem bölgesinde kurulan KEMA (Keuring van Elektrotechnische Materialen te Arnhem) şirketine uzanıyor. Faaliyetlerinin kapsamını zaman içerisinde genişleten KEMA’nın onayları daha sonra Norveç merkezli kayıt ve sınıflandırma kuruluşu olan DNV GL tarafından sağlanmakta idi. 2019 yılında ise CESI bünyesine Kema Labs olarak geçen kuruluş, test, muayene ve sertifikasyon çalışmalarına devam etmektedir. Kema Labs, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan tesislerde, orta gerilimden ultra yüksek gerilime kadar her tür şebeke ekipmanının test edilebilmesini ve sertifikalandırılmasını sağlıyor. Günümüzde giderek artan performans ve güvenlik kriterlerini karşılamak için geleneksel ve son teknoloji ürün ve sistemleri bir araya getirmektedir.


Kema Keur Nedir? Kema Keur Belgesi Nasıl Alınır?


KEMA KEUR İşareti Neden Alınmalıdır?

KEMA KEUR, CE işareti almak için atılması gereken adımların devamı niteliğindedir. Bu sertifika işareti, alanında uzman, hızlı ve kapsamı hizmetler sunan bir test kuruluşu tarafından yürütülen bağımsız testlerin güvencesini gösterir. KEMA KEUR işareti, endüstriyel ve tüketici pazarında son derece iyi bilinen bir sertifika markasıdır ve elektrikli ürünlerde kalite ve güvenlik denilince akla ilk gelen sertifikalardan biridir. KEMA KEUR sertifikası, AB ülkeleri başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinde oldukça yüksek bir profesyonel itibara sahiptir.

Bu belgeyi alan kuruluşlar ürünlerini birçok ülkeye hızlı ve kolay bir şekilde satabilmektedir. Ayrıca, ülkemizde de birçok firma sertifikalı ürünlere öncelik verdiğinden KEMA KEUR Belgesi bulunan şirketler iç pazar payını da artırabilmektedir. Bunun yanı sıra bakanlıkların geçerli sertifikası bulunan firmalara bazı konularda çeşitli destek ve hibeler sunduğu bilinmektedir.

KEMA KEUR Belgesi Nasıl Alınır? 


KEMA KEUR Mark, günümüzde büyük oranda DEKRA kuruluşu tarafından verilmektedir. Bu belgeye sahip kuruluşların dokümanlarına bakıldığı zaman ilgili onay belgelerinin çoğunlukla DEKRA’dan alındığını görmekteyiz. DEKRA ile özdeşleştiğinden KEMA KEUR logosunun sıklıkla DEKRA işaretiyle beraber kullanıldığı görülmektedir.

Belge sahibi olmak isteyen kuruluşlar, öncelikle sertifikasyon gerekliliklerinin doğru bir şekilde karşılanmasını sağlamak için bir danışmanlık firmasıyla iletişime geçmesi gerekmektedir. Aşan Danışmanlık, KEMA KEUR sertifikası alacak kuruluşlara sürecin başından sonuna kadar destek olmaktadır. DEKRA tarafından yürütülecek sertifikasyon ve gözetim denetimlerine hazırlanmak isteyen firmalar, Aşan Danışmanlık ile beraber çalışarak rakiplerinin önüne geçebilir.

Bu belgeyi özellikle elektrikli ürünlerle alakalı firmalar ve buna bağlı çalışan üreticiler ve tüketiciler almalıdır. Elektriğe bağlı risklerin azaltılması buna bağlı olarak da üretici, toptancı ve tüketiciye için maliyetlerin kontrol altına alınmasını sağlayan bu açıdan birçok fayda sunan belgelerden de biri olarak bilinmektedir.

Özellikle eğer bir firma elektrikli ürünler bazında çalışma sürdürüyorsa dünya pazarında saygınlığını arttırması için bu belgeyi almalı ve buna bağlı olarak da çalışmalarını sürdürmelidir. Gerekli standartların üstüne çıkmak ve Avrupa standartları gereğince hareket etmek firmaların saygınlığı ve güvenliği açısından da oldukça önemli noktalardan biridir. bu belge sayesinde gümrükten ürünlerini sorunsuz bir biçimde geçecektir. Ticari anlamda güvenli bir şekilde hizmet almanızı sağlayacaktır.

Bu belge için bir araştırma içerisindeyseniz Aşan Danışmanlık firma yetkililerini hemen arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.


Bu Belgenin Fiyatları Nelerdir?Belgenin fiyatları firmalara bağlı değişim göstermekle birlikte, size en uygun ve en karlı belgeyi bizden alabilirsiniz. Buna uygun bir şekilde hareket etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bu belgeyi firmamız aracılığıyla alarak gümrükte ve uluslararası ticarette kolay bir şekilde ulaşım ve erişim sağlayacaksınız.

Tüm bunları güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapmak istiyorsanız siz de bizimle iletişime geçerek belgeyi almak için gerekli evraklara hazırlayabilir ve bu bağlamda çalışmalarınızı başlatabilirsiniz. Aynı zamanda Kema Keur Belgesi birçok açıdan sizlere kolaylık sağlayacak ve işinizde de profesyonel bir şekilde hareket etmenize yardımcı olacaktır. Siz de bunun için bizimle iletişime kolayca geçebilirsiniz.

Öncü firma Aşan Danışmanlık ile yola çıkın ve kısa süre içerisinde belgenize sahip olun, Firmamıza sitede yer alan numara, whatsapp hattı, canlı destek veya INSTAGRAM sayfası aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp