Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 20 34
info@asandanismanlik.com

KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi)

KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi) ile alakalı uzmanlaşan kadromuz ile tüm Türkiye´de sizlere hizmet sağlamaktayız. Aşan Danışmanlık KC Sertifikası için en iyi teklifleri sizlere sunar. Ulusal ve uluslararası belgelendirme faaliyetlerimizde ihtiyacınız olan tüm belgeleri sizlere sunmaktayız. KC Belgesi ile alakalı sürece hakim olan uzmanlarımız ile kısa süre içerisinde düşük maliyetli olarak hizmetler sunuyoruz. İşiniz için en uygun sertifikalara ve belgelere bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz.

Küresel anlamda kabul gören hemen her belge için uzmanlarımız hizmetinizdedir. Bazı ülkelerin kendilerine has olan standartları belirlemesi ve ülkeye giriş yapan her üründe bu standartları görmek istedikleri ile bilinir. Bunların arasında da Güney Kore ülkesi yer almaktadır. KC Mark olarak da bilinen bu belge detayında tüketicileirn elektrikli olan ürünlerin neden olabileceği her türlü olumsuzluğa karşı korunması amaçlanmıştır. KC prosedürünün hayata geçtiği 2009 senesinde ülkede " elektromanyetik uyumluluk testi " ile " enerji verimliliği testi " yer almaktadır. İlgili testlerin ürünlere uygulanmasının sonuncunda ürünlerdeki güvenliklerin tip 1, tip 2 ve tip 3 olarak sınıflandırıldığı görülür. Bizler Güney Kore ülkesine gönderilecek ürünler için KC Belgesi uyumluluk sertifikalandırma süreçlerinizde sizlerin yanında olacak ve kısa süre içerisinde ilgili belgeye sahip olmanızı sağlayacağız.

İlgili sınıflandırmalar arasında T1 en riskli  olan sınıfa, T2 orta riskli olan sınıfa, T3 ise risk düzeyi düşük olan ürünler için geçerli olmaktadır. Sertifikasyon süreçlerinin detayları hakkında uzmanlarımızdan bilgi almak isterseniz Aşan Danışmanlık firmasının kurumsal web sitesinden hemen erişim sağlayabilirsiniz.

KC Mark (Güney Kore Kalite Belgesi)


Güney Kore Kalite belgesi ülkemizde belli kesimde imalat yapan bazı markaları ilgilendirmektedir. Sektöre yeni girmiş ve ilgili ülkede ürünlerinin sorunsuz satışının yapılmasını isteyenler için ise Aşan Danışmanlık uzmanları hizmet vermektedir. Aşağıda bulunan ürünler ile alakalı tahribat durumu, zarar potansiyelini ölçen KC Mark´ta uygun görülen ürünler belgelendirilecektir.

-Elektrik şoku

-Elektrik akım düzensizlikleri

-Radyasyon

-Enerji tehlikeleri

-Yangın

-Mekanik zararlar

-Kimyasal zararlar

-Termal zararlar

Başlıklarına dikkat edilir, incelemeler ve gerekli testler yapılır.

Elektrik telleri ve elektrik şeritleri
Elektrikli düzenekler
Aksesuarlar ve Elektrikli düzenekler için bağlantı ekipmanları
Elektrik anahtarları
Kondansatörler ve Enerji Filtreleri
İzolasyonlu Transformatörler
Aydınlatma Tertibatları
Ses ve Video uygulama Tertibatları
Bilgi Teknolojisi Ürün ve Ekipmanları

Yukarıda yer alan ürün gruplarında ise KC belgesi alınması gerekir. Aşan Danışmanlık firmasının alanında uzman ekipleri uluslararsı belgelendirme alanında sizlerin her türlü ihtiyacına çözüm sunuyor. Güney Kore Kalite Belgesi talepleriniz için sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 28001 Faydaları Nelerdir?
  ISO 28001 faydaları nelerdir sorusuna verilebilecek pek çok cevap bulunmaktadır. ISO 28001 sertifikasına tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemi adı da verilmektedir.
  30.12.2022 21:18:41
 • Dijital Dönüşüm Yol Haritası Danışmanlığı
  Aşan Danışmanlık sizlere bir çok alanda destek olmaktadır. Dijital Dönüşüm Yol Haritası Danışmanlığı için aradığınız firmalar arasında en tecrübeli ekip ile sizlerin hizmetinde olan firmamızı arayabilirsiniz.
  18.3.2022 10:27:01
 • Çevre ve İklim Eylemi Programı (Life Programı)
  Aşan Danışmanlık kurumsal web sitesinde bugün siz değerli müşterilerimiz için Çevre ve İklim Eylemi Programı (Life Programı) konusunu ele aldık. Hemen İnceleyebilir ve merak ettikleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
  18.4.2022 13:01:43

Ne Aramıştınız ?