Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi)

KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi) ile alakalı uzmanlaşan kadromuz ile tüm Türkiye´de sizlere hizmet sağlamaktayız. Aşan Danışmanlık KC Sertifikası için en iyi teklifleri sizlere sunar. Ulusal ve uluslararası belgelendirme faaliyetlerimizde ihtiyacınız olan tüm belgeleri sizlere sunmaktayız. KC Belgesi ile alakalı sürece hakim olan uzmanlarımız ile kısa süre içerisinde düşük maliyetli olarak hizmetler sunuyoruz. İşiniz için en uygun sertifikalara ve belgelere bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz.

Küresel anlamda kabul gören hemen her belge için uzmanlarımız hizmetinizdedir. Bazı ülkelerin kendilerine has olan standartları belirlemesi ve ülkeye giriş yapan her üründe bu standartları görmek istedikleri ile bilinir. Bunların arasında da Güney Kore ülkesi yer almaktadır. KC Mark olarak da bilinen bu belge detayında tüketicileirn elektrikli olan ürünlerin neden olabileceği her türlü olumsuzluğa karşı korunması amaçlanmıştır. KC prosedürünün hayata geçtiği 2009 senesinde ülkede " elektromanyetik uyumluluk testi " ile " enerji verimliliği testi " yer almaktadır. İlgili testlerin ürünlere uygulanmasının sonuncunda ürünlerdeki güvenliklerin tip 1, tip 2 ve tip 3 olarak sınıflandırıldığı görülür. Bizler Güney Kore ülkesine gönderilecek ürünler için KC Belgesi uyumluluk sertifikalandırma süreçlerinizde sizlerin yanında olacak ve kısa süre içerisinde ilgili belgeye sahip olmanızı sağlayacağız.

İlgili sınıflandırmalar arasında T1 en riskli  olan sınıfa, T2 orta riskli olan sınıfa, T3 ise risk düzeyi düşük olan ürünler için geçerli olmaktadır. Sertifikasyon süreçlerinin detayları hakkında uzmanlarımızdan bilgi almak isterseniz Aşan Danışmanlık firmasının kurumsal web sitesinden hemen erişim sağlayabilirsiniz.

KC Mark (Güney Kore Kalite Belgesi)


Güney Kore Kalite belgesi ülkemizde belli kesimde imalat yapan bazı markaları ilgilendirmektedir. Sektöre yeni girmiş ve ilgili ülkede ürünlerinin sorunsuz satışının yapılmasını isteyenler için ise Aşan Danışmanlık uzmanları hizmet vermektedir. Aşağıda bulunan ürünler ile alakalı tahribat durumu, zarar potansiyelini ölçen KC Mark´ta uygun görülen ürünler belgelendirilecektir.

-Elektrik şoku

-Elektrik akım düzensizlikleri

-Radyasyon

-Enerji tehlikeleri

-Yangın

-Mekanik zararlar

-Kimyasal zararlar

-Termal zararlar

Başlıklarına dikkat edilir, incelemeler ve gerekli testler yapılır.

Elektrik telleri ve elektrik şeritleri
Elektrikli düzenekler
Aksesuarlar ve Elektrikli düzenekler için bağlantı ekipmanları
Elektrik anahtarları
Kondansatörler ve Enerji Filtreleri
İzolasyonlu Transformatörler
Aydınlatma Tertibatları
Ses ve Video uygulama Tertibatları
Bilgi Teknolojisi Ürün ve Ekipmanları

Yukarıda yer alan ürün gruplarında ise KC belgesi alınması gerekir. Aşan Danışmanlık firmasının alanında uzman ekipleri uluslararsı belgelendirme alanında sizlerin her türlü ihtiyacına çözüm sunuyor. Güney Kore Kalite Belgesi talepleriniz için sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • İhracat Nedir
  Aşan Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri olarak ihracat alanlarında detaylı bilgilendirme sağladık. Ülkemizin en önemli ticaret ve gelir kaynağı unsuru olan İhracat, çeşitli alanlarda yaptığımız dış ticaretlerle ülkemize katkı sağlamaktadır.
  6.5.2022 11:57:08
 • Kaynakların Verimsiz Kullanımı
  Kaynakların Verimsiz Kullanımı ve Sürdürülebilirlik konularının ele alındığı bu içeriğimizi Aşan Danışmanlık kurumsal sitemizden inceleyebilir ve doğru adımları atmak için bizden hizmet alabilirsiniz.
  8.8.2022 13:15:29
 • BSCI İşletme Sosyal Uyumluluk İnisiyatifi
  Aşan Danışmanlık´tan BSCI İşletme Sosyal Uyumluluk İnisiyatifi hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak çok kolay! Kurumsal site üzerinde yer alan irtibat numaralarından hemen bilgi alabilirsiniz.
  30.10.2023 11:35:33
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp