Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Kapasite Raporu Danışmanlığı

Aşan Danışmanlık´tan alacağınzı Kapasite Raporu Danışmanlığı sayesinde kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan belgelere sahip olur ve daha hızlı işinize adapte olabilirsiniz.Ticarette büyük bir öneme sahip olan kapasite raporu, üretici firmanın üretim planlamasını ayrıntıyla sunan bir belgedir ve biz de bu konuda hizmet sağlıyoruz. Buna göre bir üretici firmadaki makine ve teçhizat kullanılarak yıllık ne kadar çıktı alınabileceği, makine sayısı ve çalışan kişi sayısına bağlı olarak üretim kapasitelerinin tespit edilmesinden sonra oluşturulur.

Sanayi Odalarına kayıtlı gerçek veya tüzel kuruluşların bağlı olduğu firmamız tarafından hazırlanan, kapasite belgesi, kuruluşu tanımlayan ve iletişim bilgilerini, üretim konularını, bir yıllık üretim kapasitesini, teknolojileri, makine teçhizatını ve kapasitelerini , kullanılan hammaddeler, sermaye ve istihdam kayıtları da içerir.

Firma bilgilerinin kapasite raporundan alınması tercih edilmekte olup, ikinci el makine izin belgesi, Yatırım Teşvik Belgesi, Hariçte Faaliyet İzin Belgesi, Gözetim Belgesi ve benzeri resmi işlemlerde kapasite raporlarının erişilebilir olması gerekmektedir. Bu nedenle ticari eylemler konusunda bu raporun önemi oldukça büyüktür.

Aklınıza takılan hususlar için Aşan Danışmanlık web sitesindeki telefon numarasını arayabilir ve en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.

Kapasite Raporu Neleri Kapsar?


Bu rapor kapsamındaki üretimler niteliklerini, malzemelerini, yapılarını veya şekillerini itici güçler kullanarak kısmen veya tamamen değiştirmek amacıyla ham maddeleri, yarı mamulleri ve mamulleri işleyerek seri veya bir standarda göre yeni ürünler oluşturan çalışma ortamlarını ifade eder. Tezgahlar, cihazlar, makineler ve yer altı kaynaklarının çıkarılmasında kullanılan araçlar ve ilintili alanlar gibi alanlardaki üretimler bu konuda örnek olarak verilebilirler. Onay tarihinden itibaren iki yıl süreyle geçerli olan bu belge, işlendiği tesisleri işleten ve bilgi teknolojilerini kullanarak yazılım oluşturan tüm kamu ve özel sektör şirketlerini listeler.

Ticaret siciline tescil işlemlerini tamamladıktan sonra işletmelerin kapasite raporu düzenleyebilmesi için işyerinin bulunduğu odaya kayıt yaptırması gerekmektedir.

Anlık bilgi için Aşan Instagram hesabını da ziyaret edebilir, DM yolu ile müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En İyi Kapasite Raporu Danışmanlık HizmetiYeniden hatırlatmak gerekirse bu raporlar oldukça mühimdirler ve üreticilerin edinmesi gerekmektedir çünkü, firmaların iletişim bilgilerinin yanı sıra yıllık üretim kabiliyetlerini, kullanılan makine ve teçhizat listelisini, üretimde kullanılan hammadde miktarlarını, sermaye ve çalışan istatistiklerini içerir.

Yılların tecrübesini ve muhteşem portföyünü birleştiren ve pek çok sektör içinde yer alan işletmemiz, yürürlükteki tüm etik standartlara bağlı kalarak profesyonel bir şekilde faaliyetlerini yürütmektedir. Üretim faaliyetlerinize sorunsuz, titiz, başarılı, ahlaki açıdan yetkin ve oldukça uygun fiyatlı raporlama becerilerimiz sayesinde katkıda bulunuyoruz. Siz emekle inşa ettiğiniz işinizi ve yatırımlarınızı hep devam ettirin ve gözden kaçırdığınız hiçbir ayrıntı olmadan sürdürebilin diye yardımlarımızda yanınızda oluyoruz.

Biliyoruz ki  bir şirketin hedefleriyle doğrudan ilgili olmayan ek görevler ve faaliyetler de maliyeti artırır. Kuruluşumuz bu engelleri aşmış olduğu için firmalar amaçlarının dışında faaliyetlerde bulunmazlar ve nihai hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürler. Markalaşma, serbest piyasa ekonomisinde tam rekabetin düşük kar marjından uzaklaşıp tekelci rekabete doğru ilerlemek ve işletmenin müşterileri üzerinde tekel kurarak mükemmelliği ile ön plana çıkmasını sağlamak için büyümenin bir gereğidir.

Bu durumlarda firmamız talep eden firmalar ile çalışarak kapasite raporu uzmanlığını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktadır. Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Emar Cihazı CE Belgesi
  Emar Cihazı CE Belgesi ihtiyacı olan sağlık alanında faaliyet gösteren üreticiler için uzmanlarımız ile en hızlı belgelendirme süreçlerini, en uygun teklifler ile sağlıyoruz.
  21.11.2022 11:03:55
 • Vegan Ürün Belgesi
  Aşan Danışmanlık ile kısa süre içerisinde Vegan Ürün Belgesi edinebileceğinizi biliyor muydunuz? Sitemizde yer alan irtibat numaralarından hemen bilgi ve destek alabilirsiniz.
  28.8.2023 13:21:26
 • BRC Belgelendirme Kuruluşu
  1998 senesinde İngiliz Perakendeciler Birliği yani BRC tarafından kurulmuş olan bu örgüt sonucunda bugün BRC Belgelendirme Kuruluşu arayışlarınızda İstanbul ilinden tüm Türkiye´ye hizmet veren Aşan Danışmanlık firmasından destek
  5.12.2022 09:52:45
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp