Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Kapasite Raporu Danışmanlığı

Aşan Danışmanlık´tan alacağınzı Kapasite Raporu Danışmanlığı sayesinde kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan belgelere sahip olur ve daha hızlı işinize adapte olabilirsiniz.Ticarette büyük bir öneme sahip olan kapasite raporu, üretici firmanın üretim planlamasını ayrıntıyla sunan bir belgedir ve biz de bu konuda hizmet sağlıyoruz. Buna göre bir üretici firmadaki makine ve teçhizat kullanılarak yıllık ne kadar çıktı alınabileceği, makine sayısı ve çalışan kişi sayısına bağlı olarak üretim kapasitelerinin tespit edilmesinden sonra oluşturulur.

Sanayi Odalarına kayıtlı gerçek veya tüzel kuruluşların bağlı olduğu firmamız tarafından hazırlanan, kapasite belgesi, kuruluşu tanımlayan ve iletişim bilgilerini, üretim konularını, bir yıllık üretim kapasitesini, teknolojileri, makine teçhizatını ve kapasitelerini , kullanılan hammaddeler, sermaye ve istihdam kayıtları da içerir.

Firma bilgilerinin kapasite raporundan alınması tercih edilmekte olup, ikinci el makine izin belgesi, Yatırım Teşvik Belgesi, Hariçte Faaliyet İzin Belgesi, Gözetim Belgesi ve benzeri resmi işlemlerde kapasite raporlarının erişilebilir olması gerekmektedir. Bu nedenle ticari eylemler konusunda bu raporun önemi oldukça büyüktür.

Aklınıza takılan hususlar için Aşan Danışmanlık web sitesindeki telefon numarasını arayabilir ve en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.

Kapasite Raporu Neleri Kapsar?


Bu rapor kapsamındaki üretimler niteliklerini, malzemelerini, yapılarını veya şekillerini itici güçler kullanarak kısmen veya tamamen değiştirmek amacıyla ham maddeleri, yarı mamulleri ve mamulleri işleyerek seri veya bir standarda göre yeni ürünler oluşturan çalışma ortamlarını ifade eder. Tezgahlar, cihazlar, makineler ve yer altı kaynaklarının çıkarılmasında kullanılan araçlar ve ilintili alanlar gibi alanlardaki üretimler bu konuda örnek olarak verilebilirler. Onay tarihinden itibaren iki yıl süreyle geçerli olan bu belge, işlendiği tesisleri işleten ve bilgi teknolojilerini kullanarak yazılım oluşturan tüm kamu ve özel sektör şirketlerini listeler.

Ticaret siciline tescil işlemlerini tamamladıktan sonra işletmelerin kapasite raporu düzenleyebilmesi için işyerinin bulunduğu odaya kayıt yaptırması gerekmektedir.

Anlık bilgi için Aşan Instagram hesabını da ziyaret edebilir, DM yolu ile müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En İyi Kapasite Raporu Danışmanlık HizmetiYeniden hatırlatmak gerekirse bu raporlar oldukça mühimdirler ve üreticilerin edinmesi gerekmektedir çünkü, firmaların iletişim bilgilerinin yanı sıra yıllık üretim kabiliyetlerini, kullanılan makine ve teçhizat listelisini, üretimde kullanılan hammadde miktarlarını, sermaye ve çalışan istatistiklerini içerir.

Yılların tecrübesini ve muhteşem portföyünü birleştiren ve pek çok sektör içinde yer alan işletmemiz, yürürlükteki tüm etik standartlara bağlı kalarak profesyonel bir şekilde faaliyetlerini yürütmektedir. Üretim faaliyetlerinize sorunsuz, titiz, başarılı, ahlaki açıdan yetkin ve oldukça uygun fiyatlı raporlama becerilerimiz sayesinde katkıda bulunuyoruz. Siz emekle inşa ettiğiniz işinizi ve yatırımlarınızı hep devam ettirin ve gözden kaçırdığınız hiçbir ayrıntı olmadan sürdürebilin diye yardımlarımızda yanınızda oluyoruz.

Biliyoruz ki  bir şirketin hedefleriyle doğrudan ilgili olmayan ek görevler ve faaliyetler de maliyeti artırır. Kuruluşumuz bu engelleri aşmış olduğu için firmalar amaçlarının dışında faaliyetlerde bulunmazlar ve nihai hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürler. Markalaşma, serbest piyasa ekonomisinde tam rekabetin düşük kar marjından uzaklaşıp tekelci rekabete doğru ilerlemek ve işletmenin müşterileri üzerinde tekel kurarak mükemmelliği ile ön plana çıkmasını sağlamak için büyümenin bir gereğidir.

Bu durumlarda firmamız talep eden firmalar ile çalışarak kapasite raporu uzmanlığını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktadır. Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Helal Belgesi Nasıl Alınır?
  Türkiye´de ihtiyacınız olan Helal Sertifikası ve diğer belgeler için Aşan Danışmanlık her zaman hizmetinizdedir. Helal Belgesi Nasıl Alınır? sorusunun kapsamlı yanıtı için sitemizi ziyaret edin.
  10.11.2023 11:27:17
 • Yeşil Mütabakat - Karbon Ayak Izi
  Aşan Danışmanlık olarak sizlere Yeşil Mütabakat - Karbon Ayak Izi konularında uzmanlarımız ile kaliteli hizmetler sunuyoruz. Aradığınız en önemli bilgilere web sitemizden erişebilir ve aklınıza takılan her türlü husus için hemen bizi arayabilirsiniz.
  25.4.2022 12:56:06
 • MSDS Formu Hazırlama Hizmeti
  Aşan Danışmanlık sizlere MSDS Formu Hazırlama Hizmeti konusunda en iyi uzmanlar ile faaliyetlerini sunabilmektedir. Hemen sitemizde yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
  10.2.2023 11:58:08
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?