Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

İzleme Monitörleri CE Belgesi

Aşan Danışmanlık ile CE belgesi konusunda en profesyonel ekipler ile çalışırsınız. İmal ettiğiniz İzleme Monitörleri için ihtiyacınız olan CE Belgesi uzman desteği ile kısa süre içerisinde alınabilmektedir.

İzleme monitörlerinden kast hastabaşı monitörleridir. Medikal alanda üretilen ürünlerin hem ülke içinde hemde yurt dışında rahat satışının sağlanması için ihtiyaç duyulan ilk belce ürüne ait CE belgesidir.  Hastabaşı Monitörü Nedir? Kullanım Amacı Ve Çalışma Prensibi  ve diğer detaylardan ilk olarak bahsetmek isteriz.

HASTABAŞI MONİTÖRÜ NEDİR?


Hemen her hastanede bulunan, yaygın olarak kullanılan hasta izleme monitörleri medikal alanda önemli bir yere sahiptir. Hastaların takiplerinin yapılması, bakımlarının yapılırken kontrollerin sağlanması için önemlidir. Bu monitörler ile ekg, kalp atım durumları, oksijen saturasyonu, basınç durumu ve ısı gibi parametreler yer alır.  Hastalara verilen ilaçlar sırasında EKG´nin sürekli izlenmesi ve durum hakkında bilgi sahibi olunması hastanelerdeki doktorlar için oldukça önemlidir.

Hastaneler ve medikal hizmet veren kurumlarda izleme monitörleri genellikle ameliyathanelerde, yetişkin yoğun bakım birimlerinde, bebeklerin ve çocukların yoğun bakım alanlarında, hasta odalarında, operasyon odalarında ve bir çok alanda bulunurlar. Gözlemlerin rahat bir şekilde izlenebilmesi için hastabaşı monitörleri önemlidir.

Bu ürünlerin bazı kalite belgelerine ihtiyacı bulunur. Tüm bunların yanı sıra en önemli belge ise
CE Belgesi olacaktır. Ürettiğiniz tüm medikal cihazlar ve özellikle hastabaşı monitörleri için CE Belgesine hemen sahip olabilirsiniz.

İzleme Monitörü Ce Belgelendirme


İzleme monitörlerinde ce belgesine sahip olabilmek için web sitemizde yer alan numaralarımızı hemen arayabilirsiniz. Avrupa Direktifleri kapsamında en önemli ürün uygunluğu anlamına gelen CE işareti için onaylanmış kurumlar tarafından değerlendirmeler yapılır. Ürünün tüm incelemelerinin ardından başarılı bir sonuç alınabilmesi için ürüne ilişkilendirebileceğiniz CE işareti için firmamızdan destek alarak sürecin çok daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü bu alanda kendini kanıtlamış, tecrübe sahibi bir ekip ile uzun senelerdir hizmetlerimizi sunmaktayız. Uygunluk değerlendirmesinin hemen ardından onaylanmış kurumlar tarafından Ce sertifikanız yayımlanacaktır. Aşan Belgelendirme olarak çok ama çok uzun senelerdir CE Belgeleri konusunda tecrübe sahibi, teknik donanımı üst düzey olan kadromuz ile hizmet veriyoruz. İş bitirici bir ekip ile kısa süre içerisinde Ce belgesi almanıza yardımcı olacağız.

Hastabaşı görüntüleme sistemleri ve monitörlerinde bir çok avantaj bulunur, bunlardan en önemlisi Asistol (düz çizgi), ventriküler fibrilasyon, bradikardi ve taşikardi durumlarında kullanıcı uyarılabilir. Bir çok patametre için ölçüm yapar ve ölçtüklerinde alcak olanlar veya yüksek olanlar için her zaman basınç alarmları bulunur.

Sizlerde izleme monitörleri ile alakalı AB direktiflerine uygunluğunuzu gösterebilmek için Aşan ile belgelendirmeyi tercih edin. Medikal cihaz belgelendirme hizmetleri kapsamında firmamıza gelen en yoğun talepler içerisinde CE belgesi bulunmatkadır. En uygun fiyatlardan belgelendirme teklifi alabilmek için incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasında yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ya da canlı destek hattımızdan daima bilgi alabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi)
  KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi) ile alakalı uzmanlaşan kadromuz ile tüm Türkiye´de sizlere hizmet sağlamaktayız. Aşan Danışmanlık KC Sertifikası için en iyi teklifleri sizlere sunar.
  12.1.2023 10:40:27
 • Atex Sertifikası Nasıl Alınır?
  Siz de firmamızdan destek alarak Atex sertifikası nasıl alınır sorusuna yanıt bulabilir ve çok kolay bir şekilde sertifika alabilirsiniz.
  28.7.2023 10:21:51
 • ISCC Belgelendirme Hizmetleri
  ISCC Belgelendirme Hizmetleri kapsamında alanında uzman bir kadro ile uzun senelerdir sektörde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Aşan Danışmanlık ile yola çıkabilir, başarılı bir sertifikalandırma sürecinden geçebilirsiniz.
  12.12.2022 10:15:16
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?