Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Gereksinimleri

ISO 9001 belgesi, işletmelerin kaliteye odaklı bir yönetim sistemini elinde bulundurduğunu net biçimde ortaya koyar. Doğru hizmetler sonucunda belgenizi alırsanız, herhangi bir eksiklik veya aksaklık ile karşılaşma olasılığını doğrudan engelleme fırsatına da sahip olursunuz. Aynı zamanda ISO 9001 gereksinimleri için de kusursuz bir destek alarak, çok geçmeden ulaşmak istediğiniz düzeye erişebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz sayesinde beklentilerinizin son derece üzerinde bir yardım alacağınızı ise unutmamalısınız.

Gerekli deneyim ve donanıma sahip olan kadromuz, mümkün olan en iyi sonucu almanız adına büyük bir titizlikle çalışmalarını gerçekleştirir. İletişiminizin hemen ardından başlayan kusursuz iş planlaması ise bu noktada tam anlamıyla yol gösterici görevini üstlenir. İşletmenizin büyüklüğü, çalışma alanı ve gereklilikleri doğrultusunda atılan adımlar ise ekstra kazanımlı olmanıza katkıda bulunur. Bu aşamada öncelikli olarak yapmanız gereken işlem ise zaman kaybetmeden uzman kadromuzla bağlantıya geçmektir. Böylelikle kısa süre içerisinde gereksinimlerinizi karşılayabilir ve çok daha kaliteli bir yönetim sistemine sahip olabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık müşteri temsilcileri ile görüşerek işletmenizin gereklilikleri karşılayıp karşılayamadığını hemen sizde öğrenin.

ISO 9001 Gereksinimleri Nelerdir?


ISO 9001 gereksinimleri genel olarak tüm işletmeler için benzer prosedürleri içerir. Standart kapsamında yer alan koşullar doğrultusunda yapılan çalışmalar da ekstra avantajlı bir şekilde faaliyet göstermeniz için büyük önem arz eder. Ekiplerimizin hassasiyetle sürdürdüğü çalışmalar neticesinde karşılamanızın kolaylaştığı bazı gereksinimler ise aşağıdaki gibidir:

•    Öncelikle kalite yönetim sistemi belgesinin standartları net olarak bilinmelidir.
•    Kapsam dahilinde olan süreçler, departmanlar, hizmetler ve ürünler açıkça belirtilmelidir.
•    Belge standartları içerisinde yer alan tanım ve terimler, detaylı bir şekilde öğrenilmelidir.
•    Firmaların hem iç hem de dış faktörleri dikkat alarak işlem gerçekleştirmesi çok önemlidir.
•    Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının doğru analiz edilerek, bu yönde destek verilmesi gerekir.
•    Kalite politikasının kusursuz bir halde oluşturulması ve ilerletilmesi sağlanmalıdır.
•    Kalite standartlarının sürekli olarak takip edilerek, iyileşmenin devamlılığına katkıda bulunulmalıdır.
•    Dokümantasyon süreçlerinin eksiksiz biçimde tamamlanması ve çalışanların ayrıntılı olarak bilgilendirilmesi şarttır.
•    Müşteri odaklı yaklaşımlar benimsenmeli ve süreçlerin tamamında bu şekilde hareket edilmelidir.

ISO 9001 Gereksinimleri Nelerdir?

•    Şirket hedeflerinin kalite doğrultusunda geliştirilmesi ve bu yönde izlenmesi gerekir.
•    Organizasyon içerisinde rol alan tüm paydaşların görev ve sorumlulukları açıkça bildirilmelidir.
•    Şirket içi iletişimin aksamadan sürdürülmesi sağlanmalıdır.
•    Kaynak yönetimi profesyonel bir şekilde sürdürülmelidir.

Belirttiğimiz bu gereksinimler dışında diğer önemli konulara hâkim olmak için firmamızla mutlaka iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede hiçbir detayın atlanmadan uygulanacağından ve elde edeceğiniz avantajların artacağından emin olabilirsiniz.

Sektördeki öncü danışmanlar ve eğitmenler ile hizmetlerimizi veriyoruz. Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakında!

ISO 9001 Gereksinimlerinizi Firmamız Aracılığıyla Karşılayın


ISO 9001 belgelendirme firması olarak, istek ve beklentilerinizi çok iyi bilerek hizmetlerimizi detaylandırıyoruz. Resmî kuruluşların gerekli yetkiyi verdiği kurumumuz sayesinde en iyi sonuca ulaşmanızı hedefliyoruz. Böylelikle hem gereksinimlerin tamamını karşılayacak hem de ciddi derecede kalıcı biçimde hizmetlerinizi sürdürmeye devam edeceksiniz.

Gereksinimlerin tamamı için en önemli özellikleri, uzman kadromuzun deneyimleri aracılığıyla edinmeniz çok kolaydır. Baştan sona tüm aşamalarda tam anlamıyla firmanıza özel hazırlanan organizasyonlarımız sayesinde marka değerinizi de rahatlıkla katlayabilirsiniz. Bu durum, her geçen gün büyüyen hedefleriniz için de son derece önemlidir. Siz de şimdi bizimle irtibata geçerek, benzersiz bir belgelendirme deneyimi yaşamaya hemen başlama fırsatından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi,detay ve teklif edinmek için Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşabilirsiniz. Öncü danışmanlarımız ile firmanızı araştırıyor, inceliyor ve ihityacınız olan ISO sertifikasını alabilmeniz için doğru adımları atmanızı sağlıyoruz. Canlı destek hattımızdan bize yazabilir, whatsapp hattımızdan anında bilgi alabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp