Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 50001 Sertifikası

Aşan Danışmanlık firmasının sizler için hazırlanan içeriğinde bugün ISO 50001 Sertifikası ile alakalı bilgiler yer almaktadır. Belge hakkında bilgiyi siteden edinebilir ve en uygun teklifleri bizden alabilirsiniz.

Enerji ile alakalı bir çok kurum iyileştirme çalışmalarına katılım sağlamaktadır. Firmaların tükettikleri enerji için kayıpların en aza indirilmesi, maliyetlerin daha aşşağıya çekilmesi için enerjiyi verimli kullanmayı istemektedir. Verimli bir enerji kullanımı için ise kurum içi bir sistem oluşturulması gerekir. İşste bu noktada tüm Dünya´da kabul gören standartların birleşimi ile ortaya çıkmış olan ve her yerde kabul gören ISO 50001 standardı karşımıza çıkmaktadır. Firmaların her zaman politika üretmesine yardımcı olan, eylem planlamasına destek sağlayan, eylemlerin uygulanması ve sonuçlarının kontrolünün yapılmasını sağlayan ve ilerlemesi konusunda kontrollerin yapılması ile güncellemenin sağlanmasına destek olan bu standart sistematik araçlar ile oldukça kapsamlıdır. Aşan Danışmanlık küresel ısınma ve enerji maliyetlerinin yükselmesinin etkilerinin artması ile birlikte bir çok kuruma, bir çok markaya ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi için danışmanlık hizmeti vermektedir.


ISO 50001:2018 Enerji Yönetim SistemiÜlkemizin önde gelen danışmanları ile özellikle enerji konusunda büyük bir etkiye sahibiz. Firmaların enerji politikalarının belirlenmesinde, amaçlarının ve hedeflerinin oluşturulmasında ve enerji yönetim programları kapsamında enerji tüketimlerinin yönetilmesinde, enerji yönetim sistemlerinin performanslarının değerlendirilmesi önemlidir. İşte biz danışmanlarımız ile bu durumlarda devreye girmekte ve sizlere iyileştirmeler edinmenizi sağlamaktayız. Her sektör için küçük büyük farketmeksizin her firmaya hizmet vermekteyiz. Enerji kullanımı ile faaliyetlerini yürüten her firma için ISO 50001 enerji yönetim sistem kurulumu ve uygulanması için yararlarımızı sunmaktayız.

Kurumlar için enerjinin yönetimi büyük bir faydayı beraberinde getirecektir. Üretim kalitesinin arttırılması, güvenlik hususlarının tamamlanmas ve çevresel sorumluluklarından da taviz vermeyerek enerjinin verimli kullanımı rakipleriniz arasında sizleri 1 adım öteye taşıyacaktır. Organizasyonlarınız için verimli enerjinin edinilmesi için her zaman süreçlerin, sistemlerin oluşumunu destekleyecek ve sürdürülebilirliği sağlayacaksınız.

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi’nin Faydaları Nelerdir?


* Firmanızın imajının güçlendirilmesi için ISO 5001 gereklidir.
* Enerjinin ve çevre ile ilgili olan yasal mevzuatların ve gerekliliklerin sağlanması için oldukça faydalıdır.
* Firmanızın enerji anlamındaki performansının ve enerji tüketiminin her zaman iyileştirmeye yardımcı olması sağlanır.
* Verimli bir enerji  kullanımı için en iyi politikanın elde edinmesi sağlanmaktadır.
* Enerji konusunda verimlilik hedeflerinize hızlı erişmenizi sağlayacaktır.
*Sera gazı ile alakalı salınım konusunda ve aynı zamanda karbon salınım durumlarının azaltılması sağlanmaktadır.
* Enerji için küresel anlamda tanınan ve kabul gören standartların uyumluluğunu sağlamış olursunuz.
* Firmanızın müşterileri için, paydaşlarınız ve diğer tüm taraflar için güven sunar.
* Firma içi tüm personelin enerji konusunda, çevre konusunda bilinçli olması, farkındalığın artmasını sağlayacaktır.
* Dünyanın yeni nesillerinn, genç nesillerinin geleceğini koruyan firmalar arasında yer alırsınız.

Daha fazla bilgi ve ISO 50001 Sertifikası teklifleri için iletişim sayfamızda yer alan numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası
  Aşan Danışmanlık ile Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası sahibi olmak çok kolay! Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak hemen en uygun teklifleri alabilirsiniz.
  15.5.2023 14:46:37
 • KYOTO Protokolü Nedir?
  Dünya üzerinde sera etkisine sahip olunmasına neden olan gazların kullanımını azaltabilmek amacı ile hazırlanan bir anlaşma türüdür. Aşan Danışmanlık´tan sürdürülebilirlik danışmanlığı alabilirsiniz.
  19.12.2022 13:53:54
 • Sağlık Kurumları İçin Temos Uluslararası Akreditasyon Programları
  Temos Belgesi (Sağlık Kurumları İçin Temos Uluslararası Akreditasyon Programları) hakkında bir çok detaya bu içerik aracılığıyla erişebilir ve belgelendirme teklifleri için Aşan Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz.
  8.7.2022 09:28:06
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp