Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 28000

Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi olan ISO 28000 için merak ettiğiniz tüm bilgi ve detaylara Aşan Danışmanlık web sitesinden erişebilirsiniz.

Bu belgeye sahip olmak istyeen firmalara doğru yönetim modelinin uygulanmasını sağlayacak olan ISO 28000 ile tedarik zinciri alanındaki güvenlik ve diğer yönetim sistemlerindeki detayları tek bir çatı altında toplanması sağlanılmaktadır. Risklerin doğru yönetilmesi ve tedarik zincirine bağlı olan firmaların kritik noktalardaki, kritik adımlara dikkatini çekmektedir.  İşletmelerin tedarik zinciri denilince akla hammaddenin temin edilmesinden, son kullanıcıya kadar ulaştırılan her aşamayı içerdiğini bilmeniz gerekir. Her birinin birbiri ile iç içe olduğu, her bir adımın birbirleri ile ilişki içerisinde olduğu bu süreçler dizisi ile alakalı merak ettiğiniz tüm detaylar için Aşan Danışmanlık firmasından bilgi ve destek alabilirsiniz.

ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim SistemiDünya üzerinde artan küreselleşme kapsamında rekabet koşulları da hızla gelişmekte ve firmaların ürünlerini zamanında teslim etmesi, kalite konusunda verdikleri önem gibi tüm detaylar baz alınmaktadır. Özellikle Türkiye´de bulunan finansal krizlerin sık sık tekrarlanması kapsamında, markaların tedarik ettiği ürünlerin yerlerine ulaştırılamaması konusunun ele alınması ve bunların sonuçlarının öngörülmesi ile alakalı riskleri de bilerek önlemlerin alınmış olması markalar için oldukça önemlidir. Firmaların devamlılığı için riskleri bilerek hareket edilmesi gerekir. Risklerin doğru şekilde yönetilebilmesi ve sürekliliğin desteklenmesi amacı ile 2007 senesinde ISO 28000 Tedarik Zinciri Yönetim Sistemi hayatımızdaki yerini almıştır. Bu standart ile güvenilir bir tedarik zinciri oluşturma ve kritik güvenlik gerekliliklerini öğrenme daha kolay bir hal almıştır. Aşan Danışmanlık ISO 28000 Belgesine sahip olarak doğru bir tedarik yönetim modeli oluşturmak isteyen tüm firmaların yanındadır.

Bu standardın adında geçen "GÜVENLİK" kelimesinin anlamı tedarik zincirindeki yetkisiz bir şekilde yada bilerek düzenlenen eylemler karşısında zarar verici faaliyetlerin önüne geçmektedir. Firmanızın etkin bir risk değerlendirmesine sahip olması ile tedarik zincirindeki ortaya çıkabilecek olan riskleri de kontrol altına alması için uzmanlarımız çalışmaktadır. Firmanızı hazır hale getirmek, doğru risk yönetimini yapmak ve etkili bir planlama sayesinde kısa süre içinde Aşan Danışmanlık ile
ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi almaya hak kazanın.

Üretim alanında, depolama alanında, dağıtım alanlarında ürünlerin alıcıya ulaşana kadar olan tüm yolu boyunca, güvenlik sağlayacak olan bu standart firma için tüm tedarik zinciri boyunca güvenliği arttırıcıdır.  Uzmanlarımız ile tedarik zincirinin doğru yönetilmesini sağlıyor, geliştirilmesi için çaba sarf ediyor ve firmanızı uluslararası standartlara uygun bir seviyeye ulaştırıyoruz. Aşan´dan alacağınız ISO 28000 danışmanlığı sayesinde sizlerde performans ölçümlerinizi yaptırabilir, iyileştirmelere hemen başlayabilirsiniz.


ISO 28000 Faydaları Nelerdir?


* Firmaların ürünleri ile alakalı, sevkiyatları ile alakalı gümrüklerdeki otoritelerin güvenlik risklerini tanımlaması ve kontrol etme yeteneğinin gelişmesini ispatlayacaktır. Ürünlerin, hizmetlerin sunulduğu firmalardan ISO 28000 belgesi sayesinde güven kazanılır.

* Firmanın her sektör için güvenlik risklerini bilmesi ve gerekli önlemleri alması sağlanmaktadır. Olası hasar anlarında ise bu standart sayesinde hasarın en aza indirilmesi mümkündür.

* Firmaların ürünlerinin üretim alanlarının, depolama bölümlerinin ve taşıma işlemlerindeki tüm operasyonlarının esnasında çalınma durumuna karşın, hasar görme durumuna karşın, zedelenme durumuna karşın, bozulma durumuna karşın hasarların en aza inilmesi sağlanılmaktadır. Faaliyetler ile alakalı üst yönetimin gündeme geldiği hallerde ise diğer iş kararları ile beraber yönetilmesi oldukça rahat olacaktır. ISO 28000 bir çok iş kararına uyumluluk konusunda size sayısız fayda sunacaktır.

* Binalarda, tesislerde ve işletmenin araç gereçlerinde meydana gelebilecek olan "kasıtlı" eylemler kapsamında zarar görme olasılığı, firmanın ekipmanlarının, firmanın araçlarının kötü niyetli eylemlerde kullanılmasının, terör eylemlerinde kullanılmasının, firma yönetici ve çalışanlarına karşın zarar verme amaçlı eylemlerin olmasının önüne geçici adımlar atılmasını sağlar.

Aşan Danışmanlık firmasından alacağınız Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi danışmanlığı ile sizde riskleri kontrol altına alın. Uygunluğunun sürekliliği sağlayacak bir şekilde verilecek eğitimlerimiz ile temel farkındalığa sahip olun.

En uygun fiyat teklifleri için hemen canlı destek hattımız veya iletişim sayfamızda yer alan müşteri temsilcisi numaralarımız ile irtibata geçin.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 27017 Nasıl Alınır?
  Aşan Danışmanlık´ta bugün sizler için ISO 27017 Nasıl Alınır? sorusunu yanıtlayacağız, konu ile alakalı sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşabilir ve anında teklif alabilirsiniz.
  10.5.2024 13:56:03
 • Avrupa Topluluğu Tüm Araç Tip Onayı
  Tip onay belgesi olarak da bilinen Avrupa Topluluğu Tüm Araç Tip Onayı hakkında bir çok bilgiye sitemizden erişebilir ve aklınıza takılan tüm hususlar için Aşan Danışmanlık firmasından destek alabilirsiniz.
  1.8.2022 09:17:18
 • ISO 18513:2003 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi
  ISO 18513:2003 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi ile ilgili bir çok bilgiye, detaya Aşan Danışmanlık firmasının sizler için hazırlanmış olan bu içeriğinden erişebilirsiniz.
  22.4.2022 11:06:28
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp