Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 28000 Sertifikası Fiyatı

ISO 28000 sertifikası fiyatı bu sertifikayı almak isteyen kurum ve kuruluşlar tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. ISO 28000, tedarik zincirinde bulunan ve yetkisiz şekilde düzenlenmiş faaliyetlerin kontrol edilmesini amaç edinen temel risk temelli yönetim sistemlerinden biridir. ürünlerin üretim aşamasından satış aşamasına dek tüm aşamaların korunması bu sertifika sayesinde sağlanmaktadır. yönetim sistemi standardının gerekliliklerinin uygulandığı esnada bilerek yani kasıtlı olarak yapılan tüm müdahalelerde standardın en az seviyede etkilenmesi adına gümrük otoritesinin güvenlik risklerini kontrol altında olduğu ispatlanır. sigorta maliyetlerini en aza indirmek ve uluslararası alanda rekabet avantajı sağlıyor olmak bu sertifikanın amaçları arasında bulunmaktadır.

Türkiye´nin en büyük belgelendirme firmalarından olan Aşan Danışmanlık´ta sizler için tüm hizmetler bulunuyor. Alanında uzman danışmanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

ISO 28000 Sertifikası Fiyatı Nedir?


ISO 28000 sertifikası fiyatı nedir, çeşitli amaçları ve avantajları sebebiyle bu sertifikayı satın almak isteyen kurum ve kuruluşlar tarafından merak edilmektedir. kuruluşlar güvenlikle ilgili araştırma yaparken mutlaka bu kavram ile karşılaşmaktadır. bu sertifikanın ne olduğuna dair cevap ise tedarik zincirinde bulunan kuruluşların üretim, depolama ya da dağıtım gibi hizmetlerinde alıcı tarafa ulaşana dek yol boyu güvenliğinin sağlanmasını mümkün hale getiren model olduğu şeklinde verilebilir. ISO 28000 güvenlik sistemine uygun olarak üretim gerçekleştirmekte olan kurumlar tedarik zinciri içerisinde bulunan kuruluşları adına güvenilir hale gelmektedir.

Bu güvenlik standardı sayesinde yüksek değere sahip olan ya da tehlike teşkil eden ürünlerin dünya çapında taşınması sağlanır. bunun yanı sıra yolculuk tamamen güvenli şekilde yapılır. standardın güvenlik süreçlerini arttırabilmek adına önlem, uygulama ve bir izleme ve belgeleme konuları kuruluşlar için özel olarak tasarlanır. bunun yanı sıra kuruluşlara güvenlik yönetim sisteminin kurulması güvenlik bilincinin seviye olarak artırılmasına da katkıda bulunur.

ISO 28000 Sertifikasının Amaçları

ISO 28000 sertifikasına sahip olmak en genel tanımıyla güvenlik standartlarında hizmet vermeyi sağlar. Bu belgeyi almak için firma tarafından belirlenen bir ekiple birlikte çalışabilir ve böylelikle gereklilikleri yerine getireceğinize dair dokümantasyonu hazırlayabilirsiniz. ISO 28000 sertifikası fiyatı ise oldukça sık şekilde araştırılmaktadır.

ISO 28000 sertifikası fiyatı ne işe yarar sorusuna güvenlik standartlarında hizmet vermeyi sağladığı şeklinde cevap vermek mümkün olacaktır. Oldukça uzun bir standart arama listesine sahip olan sertifika, güvenlik sisteminin gerekliliklerini sağlar.

Uygun tekliflerimizden yararlanmak için sitemizde bulunan telefon numaramızı arayın. Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakın.

ISO 28000 Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?


ISO 28000 sertifikası danışmanlığı, bu sertifikayı alarak güvenlik standartlarında hizmet vermek isteyen kurum ve kuruluşlara yardımcı olmaktadır. Bu sayede sertifikaya sahip olmak için ne gibi etkenlere dikkat etmeniz ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra profesyonel bir hizmet alıyor olmak sertifikaya sahip olacağınız esnada olası bir problem ile karşı karşıya kalmanızı engelleyecektir. Böylelikle kurum ya da kuruluşun için güvenlik standartlarında hizmet vermeyi sağladığınızda dair sertifikaya sahip olabilir ve böylelikle üretimlerinin adına büyük bir güven oluşturabilirsiniz.

ISO 28000 sertifikası fiyatı nasıl alınır konusunda bilgi almak için de danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aşan Danışmanlık olarak Türkiye´nin hemen her ilinde sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Medikal Yazılım Belgelendirmesi
  Medikal yazılım belgelendirmesi sağlık tesislerinde ve dünyanın diğer yerlerinde her gün 50.000´den fazla farklı türde kullanıldığı tahmin edilen tıbbi cihazlar için gerekli olan belgelendirmedir.
  9.12.2022 09:31:58
 • MSDS Formu Hazırlama Hizmeti
  Aşan Danışmanlık sizlere MSDS Formu Hazırlama Hizmeti konusunda en iyi uzmanlar ile faaliyetlerini sunabilmektedir. Hemen sitemizde yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
  10.2.2023 11:58:08
 • Helal Belgesi Nasıl Alınır?
  Türkiye´de ihtiyacınız olan Helal Sertifikası ve diğer belgeler için Aşan Danışmanlık her zaman hizmetinizdedir. Helal Belgesi Nasıl Alınır? sorusunun kapsamlı yanıtı için sitemizi ziyaret edin.
  10.11.2023 11:27:17
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp