Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 28000 Nedir?

Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi olarak karşımıza çıkan bu gereksinimdeki tüm tanımlar ve detaylar için Aşan Danışmanlık web sitesinden verilere erişeiblirsiniz.

Global Dünya´da ürünlerin seviyatının sağlanması en önemli unsurlardan biridir. ISO 28000  sizlerin mallarını üretim aşamanızdan satış noktasına ulaşana kadar koruyucu unsurları içermektedir. Bu belgeye sahip olarak firmanızın bir çok risklerden kurtulması, riskleri en aza indirmesi sağlanacaktır. Firmanız için önemli faaliyetlerinizi bir çok yönetim sistemi ile beraber tek bir çatı altında toplayacak olan bu standart ile tedarik zinciri risklerinizi etkili bir şekilde yöneteceksiniz. Tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemleri ile sektörünüzdeki güvenlik risklerini bilecek ve bu riskler ortaya çıkmadan gerekli önlemler alınacaktır. Risklerin var olması ve meydana gelmesi durumlarında ise hazırlıklı olmanız sayesinde hasarın en aza indirilmesi de gerçekleşecektir. Aşan Danışmanlık ile ISO belgelerinin tamamı ülkemizin bir çok şehrinde verilen eğitimler, danışmanlıklar ile kısa süre içerisinde sağlanılmaktadır. ISO 28000 belgesinde de üst yönetiminizin her zaman gündeminde olan güvenlik hususlarının desteklenmesi için sağlayıcı adımlar atılacaktır. Bu belgeye sahip olduğunuzda bir çok ülkenin gümrüğündeki otoritelerde yer alan güvenlik risklerini bilecek, tanıyacak ve kontrol edeceksiniz. Mallarınızın ülkelere girişi sırasında işlerinizde ve işlemlerde kolaylıklar sizi bekleyecek.

Ayrıca firmanıza karşın sigorta kurumlarının ISO 28000 belgesine sahip olduğunuzu gördüklerinde güveni artacaktır. Sigorta maliyetlerinizin azaltılmasını da sağlayacak olan Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetim Sistemleri ile uluslararası rekabet koşullarında her zaman rakiplerinizden 1 adım önde olacaksınız.


ISO 28000 - TEDARİK ZİNCİRİ GÜVENLİK YÖNETİM SİSTEMLERİFirmanın tedarik süreçleri boyunca risklerinin belirlenmesi için Aşan Danışmanlık firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız sizler için ISO 28000 tetkiki, tedarik zinciri güvenlik yönetim sisteminin işletme süreci olarak daha iyi bir biçimde yönetimini ve işletmenizin bu alandaki etkinliğinin ölçümlenmesini sunuyor. Tüm bunlar için geliştirmelere açık olacak olan markanızın yüksek risk endişesi olan alanlarda odak kazanabilmesi sağlanacaktır. Firmanızın güvenlik alanındaki yönetiminin bir çok firmanın faaliyetlerine bağlanmasına yardımcı olacağız. Sunulan tetkik çalışmaları sayesinde ürettiğiniz ürünleri tedarik zincirleri kasamında nakliyesi dahil  olmak üzere tüm süreci kontrol edeceğiz.

Biz Aşan Danışmanlık olarak dilerseniz firmanızın ISO 28000 sistemine bağlı olarak analizlerini gerçekleştirmekte ve bu standarda karşı tetkik edebilmekteyiz. Dilerseniz de tüm aşamaların, tüm adımların kontrolünü almakta ve sizler için TEDARİK ZİNCİRİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMLERİ adına sürecin tamamını kontrol altına almaktayız. Firmamız Türkiye´nin bu alandaki en başarılı danışmanları ile çalışmaktadır. Hem ülkemizde hemde dünya üzerindeki paydaşlarınıza ISO 28000 sayesinde güvenli bir tedarik sürecinize sahip olduğunuzu, mallarınızı ve markanızı koruduğunuzu gösteriz.

Tedarik Zinciri Güvenliği Danışmanlığı hizmeti veren Aşan  Danışmanlık´tan teklif almak çok kolay! Hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaramızı arayın ve müşteri temsilcilerimiz dilediğiniz konuda sorularınızı hızlıca yanıtlayarak hemen sizlere özel tekliflerimizi sunalım.


ISO 28000 DANIŞMANLIĞI

 

Aşan Danışmanlık firması ile tedarik zinciri güvenliği için hızlı bir belgelendirme süreçleri sizleri beklemektedir. İşletmenize tüm yönetim sistemlerinin kurulması, denetimlerinin yapılması, belgelendirme süreçlerindeki eksiklerin giderilmesi ve iyileştirilmeler konusunda uzman kadromuz ile hizmet sunuyoruz. Aşan Danışmanlığı ISO 28000 Danışmanları bu alanda deneyimli ve uzmanlık yetkisine sahip olan kişilerdir. Eğitimler ve danışmanlık talepleri için sitemizd eyer alan numaralarımızı arayarak kısa süre içinde belge sahibi olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için ileitşim sayfamızda yer alan numaramızı arayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Bandaj CE Belgesi
  Bandaj CE Belgesi almak isteyen tüm ziyaretçilerimize en iyi teklifleri sunuyoruz. Ülkemizde imal edilen ürünlerin piyasaya arz edilebilmesi için ihtiyacı olan tüm belgeler Aşan Danışmanlık´ta..
  4.11.2022 13:00:02
 • C-TPAT Denetimi
  C-TPAT Denetimi konusu ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar ve danışmanlık talepleri için Aşan Danışmanlık firması Türkiye´nin her yerinde sizlere hizmet vermekten gurur duyar.
  24.10.2022 11:52:13
 • CE İşareti (CE Belgesi) Faydaları
  CE işareti (CE Belgesi) malların teknik mevzuat uyumuna uygun olmasını ifade etmektedir. AB gereklerine uygun olduğunu ifade eden bir belge olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu standardı taşıdığını ifade etmesinden dolayı son derece önemli
  14.7.2023 13:12:03
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp