Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 28000 Belgesi Nasıl Alınır?

Tedarik zinciri içerisindeki güvenlik operasyonlarının yürütülmesi ile alakalı en güncel bilgiler ve uzman danışmanlar Aşan´da, ISO 28000 Belgesi Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı ve diğer detaylar için bize ulaşın.

ISO 28000:2018 TEDARİK ZİNCİRİNDE GÜVENLİK YÖNETİM SİSTEMİ


Firmaların sektörde, pazardaki payının geliştirilmesi için sürdürdüğü faaliyetler kapsamının yanı sıra üretimlerindeki, hizmetlerindeki, tedarik süreçlerindeki maliyetleri de düşürmek için çalışmalar sürdürmesi gerekir. Hammaddelerin temin edilmesinin ürünün üretimi ve son kullanıcıya kadar ulaştırılmasında yer alan tüm sürecin güvenli ve aksak yaşamadan sürdürülmesi için bu standarda ihtiyaç duyarız. Bir çok faydası bulunan ISO 28000´e en uygun fiyatlardan sahip olmanız için sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Kurumların tedarik süreçlerindeki güvenlik operasyonlarının gelişmesini isteyen firmalar için Aşan Danışmanlık´tan teklif isteyebilirsiniz. Tedarik zincirinizde yer alan tüm riskleri tespit ediyor ve kısa zaman içerisinde ürünlerinizle ilgili üretimler, depolanmalar, dağıtım ve nakiye önlemlerini birlikte almak için gerekli adımları atıyoruz.

ISO 28000 Belgesi  ile tedarik süreçlerinde yaşanabilecek olan hırsızlık durumlarına, yağmalama durumlarına, suç olaylarına karşın risklerinizi en aza indirirsiniz. Güvenlik sistemlerinizin daha verimli olabilmesi ve uluslararası standartlarda karşılanaiblir olması için Aşan Danışmanlık´tan hizmet alabilirsiniz.

ISO 28000 Belgesi Nasıl Alınır?


Firma büyüklüğünüz ve çalışan sayınız ne olursa olsun işletmeniz için ISO 28000 Belgesini alabilirsiniz. Tedarik zincirinde güvenlik yönetim sistemleri için gerekli danışmanlığı alarak firmanız için gereklilikleri yerine getirmiş olursunuz. Aşan Danışmanlık eğitim ve hizmetleri ile firmanızın operasyonel yönetim alt yapısını kuralım. En az 2 çalışanınıza ISO 28000 eğitimi ve ISO 19011 İç tetikçi eğitimi vermemiz gerekiyor. Bu eğitimi alması ve hazır olması gereken  2 çalışanınıza ihtişyacımız olacaktır. Bunun ardından tam anlamı ile alt yapıyı hazır bir hale getirdiğimizde sistemlerinizin geliştirilmesi ve değerlendirilmesi yapılmaktadır. Tüm sürece hazır olduğunuzda firmanız için ilgili kuruma belgelendirme başvurusunu yapacağız. Sürecin başlamasının ardından denetim tarihinin planlaması ve belgelendirme kuruluşunun denetiminin ardından ISO 28000 belgesine sahip olmanız sürecin son adımı olacaktır.

Bu belgeyi alma aşamasında kesinlikle kurumsal bir destek almanız önerilmektedir. Belge kapsamınızın doğru belirlenmesi ve gerekli olan evraklarla eksiksiz bir şekilde başvurunun yapılması gerekir. Iso 28000 belgesi almak için vergi levhanızın olması, faaliyet belgenizin olması, imza sirküsünün olması, ticaret sicil kaydının olması, sgk bildirgesinin son 3 aylık döneminin hazır olması ve diğer belgelere ihtiyaç duyulacaktır.

Firmanızın hem ürün kalitesini yükseltir hemde maliyetlerinizi düşürürsünüz. Tedarik zinciri kapsamında kar ve verimlilik artışı elde etmek için ve olası hasarları en aza indirmek için lütfen sitemizde yer alan numaralarımızı arayın.

İhtiyaç duyulan tüm belgeler ve diğer detaylar için Aşan Danışmanlık firmasının sitesinde yer alan canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz.

ISO 28000 DANIŞMANLIĞI

Aşan Danışmanlık firmasından alacağınız ISO 28000 sertifikası maliyeti oldukça makul fiyatlar olacaktır. Firmanız için özel bir teklif sunmak isteriz, teklifimizi öğrenmek ve teklifimiz hakkında sorularınız için bize çekinmeden ulaşabilirsiniz. Uzun senelerdir ISO belgeleri alanında faaliyetlerini sürdüren dev bir kadro ile uluslararası arenada kabul gören sertifikalara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Web sitemizde yer alan irtibat numaralarımızı hemen arayarak ISO 28000 danışmanlığını firmamızdan alabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Medikal Yazılım Belgelendirmesi
  Medikal yazılım belgelendirmesi sağlık tesislerinde ve dünyanın diğer yerlerinde her gün 50.000´den fazla farklı türde kullanıldığı tahmin edilen tıbbi cihazlar için gerekli olan belgelendirmedir.
  9.12.2022 09:31:58
 • Sorumlu Kuyumculuk Konseyi (RJC)
  Sorumlu Kuyumculuk Konseyi (RJC) ile alakalı tüm detaylara kurumsal web sitemizden erişebilir ve RJC ile alakalı merak edilen hususların açıklamalarına Aşan Danışmanlık´tan erişebilirsiniz.
  6.6.2022 13:15:06
 • ISO 22881 Fiyatları
  Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerine hemen ulaşarak ISO 22881 Fiyatları hakkında teklif edinebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile tüm Türkiye´de size hizmet veriyoruz.
  16.2.2024 11:13:10
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp