Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 27017 Nedir?

Aşan Danışmanlık ile doğru yolda yürüyün. İşletmeniz için ihtiyaç duyulan tüm ISO belgelerini sağlıyoruz. ISO 27017 Nedir? sorusunun yanıtını bugünkü içeriğimizde ele aldık. Bulut hizmetleri ile ilgili faaliyet yürüten işletmeler ve destek alan müşteriler için “ISO 27017 nedir?” sorusu son derece önemlidir. Genel hatları ile bilgi güvenliği yönetimi olarak tanımlanan ISO 27017, uluslararası alanda belirlenen standartları içerisinde barındırır. Bu standartlar, güvenlik adına tüm aşamaların özenle ele alınması ve muhtemel risklerin tespit edilmesi için büyük önem arz eder. Kişilerin ihtiyaçları karşılanırken herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına alınacak tedbirler, hizmet seçimi yaparken doğrudan belirleyici olur.

Bulut hizmet sağlayıcıları için ortaya konan standartlar, tam anlamıyla rehberlik görevi üstlenir. Aynı zamanda gerekli koşulların yerine getirilmesi amacıyla sunulan danışmanlık hizmeti de bir o kadar ön planda olmaktadır. Belgelendirme firmamızın uzman kadrosu, bilgi güvenliği yönetimi adına tüm detaylara hâkim bir şekilde sizlerle iş birliği yapar. Böylece kusursuz bir hizmet sunmanız veya almanız ciddi derecede kolaylaşır. Siz de detayları öğrenmek ve fiyat teklifi almak için canlı destek hattımız ile her zaman bağlantı kurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak istediğinizde Aşan Danışmanlık irtibat numaralarına erişmeniz yeterli olacaktır. İşinde uzman danışmanlarımız ile tüm Türkiye´de size hizmet verebiliyoruz.

ISO 27017 Avantajları Nelerdir?


“ISO 27017 nedir?” sorusu kadar sistemin sağladığı avantajlar da son derece önemlidir. Bilgi güvenliği konusunda doğru bir destekten yararlanırsanız, pek çok ayrıcalığı oldukça rahat bir şekilde elde edebilirsiniz. Genel olarak standartların karşılanması ile kazanacağınız bazı avantajları ise aşağıda görmeniz mümkündür:

•    Bulut hizmetleri için bilgi güvenliğinin sağlanması, doğal olarak çok daha güvenli bir ortam hazırlanması anlamına gelir.
•    Güvenlik standartlarının hayata geçirilmesi ile hizmet sağlayıcı ve alıcıları arasında sorunsuz bir güven ilişkisi inşa edilir.
•    Son derece etkili güvenlik stratejilerinin kurulabilmesi açısından standartlar yol gösterici olur.
•    Genel ve özel olarak meydana gelebilecek riskler için kusursuz bir analiz gerçekleştirilir.
•    Risklerin belirlenmesinin ardından olası tehlikelere karşı çok daha hızlı bir şekilde aksiyon alınır.
•    Güvenlik kontrollerinin yanı sıra uygulamalar için doğru adımlar rahatlıkla atılır.
•    Her iki taraf için üstlenilmesi gereken sorumlulukların bilincinde olunmasının önü doğrudan açılır.
•    Fiziksel ve sanal fark etmeksizin güvenlik için son derece kıymetli yönergelere sahip olunur.
•    Mevcut bilgi güvenliği uygulamalarının bu standart ile geliştirilmesi, oldukça uyumlu çalışmalar yapılmasına olanak tanır.

ISO 27017

Yukarıda belirttiğimi avantajlar, başta işletmeler olmak üzere müşteriler için de ekstra değerli katkılar sunar. Bu noktada hızla harekete geçerek, WhatsApp hattımız ile dilediğiniz zaman bilgi alma fırsatınızın olduğunu da bilmelisiniz. İlk görüşmenizin ardından uzmanlarımızın yapacağı değerlendirmeler ile beklentilerinizin oldukça ötesinde bir seviyeye geleceğinizden emin olabilirsiniz.
 

ISO 27017 Hizmetlerimizden Siz de Faydalanın


ISO 27017 belgesi alım sürecinde faydalanacağınız danışmanlık hizmeti son derece önemli konumdadır. Özellikle yetkili kurumların akredite ettiği kurumumuzu tercih ederek hizmet almanız durumunda uluslararası geçerliliği bulunan belgenizi rahatlıkla alabilirsiniz. Bu esnada standartlara uyumlu hale gelmeniz adına attığımız adımlar, elde edeceğiniz ayrıcalıkları da arttırır.

Ön değerlendirme, belgelendirme süreci ve nihayetinde belgenizin teslim edilmesi ile devam eden hizmetlerimiz, ilerleyen dönemlerde yeniden yapılacak denetimlerle ekstra gelişmenize katkıda bulunur. Belgelendirme aşamaları için deneyimli ekibimiz ile iş ortaklığı yaparsanız, en başarılı şekilde sonuç almanız kaçınılmaz olur. Konu hakkında tüm detayları öğrenmek ve avantajlı fiyat teklifinizi almak için firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak tüm Türkiye´de sizlerin hizmetindeyiz. Konu ile alakalı bilgilendirme ve diğer hususlar için çekinmeden sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • UkrSEPRO Kalite Belgesi
  UkrSEPRO Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için Aşan Danışmanlık firmamızdan bize ulaşım sağlayabilir ve bu önemli sertifika için işinde uzman danışmanlardan bilgi alabilirsiniz.
  8.12.2023 13:52:49
 • SA 8000 Belgesi
  SA 8000 Belgesi ile alakalı bir çok kapsamlı içeriğe Aşan Danışmanlık sitesinden erişmeniz mümkün, hemen sitemizde yer alan numaramızı arayabilir ve teklif alabilirsiniz.
  7.7.2023 13:17:16
 • AB Emisyon Ticaret Sistemi (AB ETS) Nedir?
  AB Emisyon Ticaret Sistemi (AB ETS) Nedir? Sorusunun yanıtı ve sürdürülebilirlik alanında tüm gelişmeleri yakından takip eden Aşan Danışmanlık önerilerine bu içerikten ulaşabilirsiniz.
  14.10.2022 12:28:30
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp