Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 27017 Nasıl Alınır?

Aşan Danışmanlık´ta bugün sizler için ISO 27017 Nasıl Alınır? sorusunu yanıtlayacağız, konu ile alakalı sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşabilir ve anında teklif alabilirsiniz. Bulut sistemleri için bilgi güvenliği yönetimi kurulması adına geliştirilen standartlar ISO 27017 şeklinde ifade edilir. Standartlara uyulması ile beraber hem işletmelerin hem de müşterilerin son derece güvenli bir ortamda işlemlerini yapması kolaylaşır. Aynı zamanda koşulların mevcut olarak kullanılan sistemlere entegre edilebiliyor olması, çok daha avantajlı olunmasının önünü açar. Uluslararası kurumlar tarafından ortaya koyulan standartlar için verilecek belge hakkında “ISO 27017 nasıl alınır?” merakının oluşması da oldukça doğaldır.

Belge alım sürecinde ilk olarak profesyonel ve deneyimli ekibimizle iş birliği yapmanız gerektiğini belirtmeliyiz. Danışmanlarımızın özel yöntemleri ve konu hakkındaki hâkimiyetleri, gereksinimlerinizin karşılanmasını ciddi oranda kolay bir hale getirir. Bu noktada zaman kaybetmeden harekete geçmeli ve canlı destek hattımız aracılığıyla uzman ekibimizle bağlantıya geçmelisiniz. Böylece kusursuz bir sürecin hızla başlamasını sağlayabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık tüm ISO larda olduğu gibi burada da size en iyi teklifi sunacaktır. Ayrıca işletmemizde sayısız ISO belgelendirme referansını göreceksiniz.


ISO 27017 Belgesi Alım SüreçleriISO 27017 belgenize kısa süre içerisinde kavuşmak için standartların genel hatları üzerine ek olarak uyguladığımız özel teknikler, isteklerinizin çok daha hızlı bir şekilde karşılanmasının önünü açar. Konusunda uzman ekibimizin katkıları ile belgenizi aşağıdaki sürecin sonunda elde edebilirsiniz:

•    Öncelikle faaliyet alanınız ve şirketinizin hizmet detaylarının titizlikle ele alınarak analiz edilmesi gerekir.
•    Daha sonra belgelendirme hedeflerinizin belirlenmesi ile aşamalar devam eder.
•    Bu aşamada firmanıza özel olarak yapılacak hesaplamanın ardından uygun fiyat teklifimiz tarafınıza iletilir.
•    Projenin doğru şekilde planlanması için kullanmakta olduğunuz sistemler ön denetimden geçirilir.
•    Ön denetim sayesinde güçlü yönleriniz ve olası hatalarınız net biçimde ortaya çıkar.
•    İyileştirme çalışmaları hızla başlatılarak, alınması gereken tedbirler ve ek uygulamalar hayata geçirilir.
•    Yönetici ve diğer çalışanlarınızın çok daha bilinçli bir şekilde hareket etmesini sağlamak için eğitim programları düzenlenir.
•    Göz önünde bulundurulması gereken hususlar hakkında dokümantasyon çalışmaları gerçekleştirilir.
•    İşletmenin gerekli standartlara ulaşması ile birlikte bu kez belgelendirme denetimi yapılması gerekir.
•    Tüm konular hakkında özenli bir denetim yapılmasının ardından belgenizin hazırlanması aşamasıyla devam edilir.
•    Belgelendirme işleminin nihayete ermesi sonucu, çalışmalarınızın sekteye uğramaması için yeniden denetim takvimi belirlenir ve iyileşmenin kalıcı bir hale gelmesine katkıda bulunulur.

ISO 27017 Nasıl Alınır?

Oldukça önemli adımlardan oluşan belge alım süreci boyunca uzman danışmanlarımız tam anlamıyla sizinle yol arkadaşlığı yapar. Sunduğumuz avantajlı teklifler ve benzersiz uygulamalarımızdan yararlanmak istiyorsanız, WhatsApp hattımızı dilediğiniz her an kullanma fırsatınızın olduğunu da bilmelisiniz.
 

ISO 27017 Belgesi ile Sektörünüzde Öne Çıkın


Bilgi güvenliği yönetim sistemi,
bulut hizmetlerinin temelini oluşturan en önemli unsurlar arasında yer alır. Sanal ortamda verilerin hiçbir şekilde zarar görmemesi adına gereken tedbirlerin tamamen alınması şarttır. Bu sayede tüm müşterilerinize sağladığınız hizmetin yanı sıra verdiğiniz güvenle de rakiplerinizin arasından çok daha rahat sıyrılabilirsiniz. Bu durum, kâr oranlarınıza da direkt olarak yansır.

Alanında yetkinlikleri ve deneyimleri ile pek çok başarılı projeye imza atan uzman ekibimiz, ilk iletişiminizin hemen ardından hızlıca harekete geçer. Bu sayede işletmenizin değerlendirilmesi ve yapılacak işlemlerin belirlenmesi fazlasıyla kolaylaşır. Siz de sektörünüz içerisinde verdiğiniz güveni belge ile gözler önüne sermek ve çalışmalarınızın seviyesini katlamak istiyorsanız, uzman kadromuzla ilk görüşmeyi gerçekleştirmeli ve detayları öğrenmelisiniz.

Aklınıza takılan hususların tamamı için Aşan Danışmanlık´a sitesindeki irtibat kanallarının haricinde INSTAGRAM hesabından da ulaşabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Düşük Karbonlu Kalkınma
  En temel faydalanıcısı T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olan, Human Dynamics, REC ve AESA konsorsiyomu tarafından sürdürülen "Düşük Karbonlu Kalkınma İçin Çözümsel Tabanlı Strateji ve Eylem Gerçekleştirilmesi Teknik Yardım Proje
  29.4.2022 12:48:39
 • ISO 22881 Faydaları Nelerdir?
  Aşan Danışmanlık sektörün öncüsü olarak hizmetlerini sürdürmektedir. ISO 22881 Faydaları Nelerdir? sorusunun yanıtı ve ilgili belge için geniş kapsamlı detay için sitemizi inceleyebilirsiniz.
  19.4.2024 14:58:22
 • ISO 22881 Standardına Göre Yük Tekeri ve Rulet Testleri
  ISO 22881 Standardına Göre Yük Tekeri ve Rulet Testleri ile alakalı ihtiyacınız olan belgelendirme süreçlerinde Aşan Danışmanlık olarak sizlerin yanındayız, hemen bize ulaşabilirsiniz.
  27.5.2024 11:17:21
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp