Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği Danışmanlığı

ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği Danışmanlığı taleplerinizde uzmanlarımız ile Türkiye´nin her yerinde sizlerin hizmetindeyiz, Aşan Danışmanlık bu alanda tecrübeli bir işletmedir. Uluslararası yetkili kurumların belirlediği koşullar çerçevesinde geliştirilen ISO 27017 standardı, bulut hizmetleri için son derece kritik bir noktada bulunan bilgi güvenliği yönetimini düzenler. Hizmet sağlayıcıların yanı sıra müşterilerin fazlasıyla güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirebilmesi adına özel tedbirlerin alınması çok önemlidir. Genel standart kapsamı ile birlikte işletmelerin mevcut özellikleri ve sektörleri doğrultusunda kusursuz bir planlama yapılmalı ve bu yönde adımlar atılmalıdır. ISO 27017 danışmanlığı ise bu aşamada işinizi oldukça kolaylaştırır.

Sektörün öncü danışman ve eğitmenleri ile Türkiye´nin her yerinde Aşan Danışmanlık olarak hizmet verebilmekteyiz.

Belgelendirme konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ve özel tekniklerimiz sayesinde bilgi güvenliği ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamaya devam ediyoruz. Aynı zamanda ISO 27017 ile ilgili yapılan güncellemeleri de yakından takip ederek, zaman kaybetmeden hizmet detaylarımıza ekliyoruz. Bu sayede başvurudan belgelendirmeye ve daha sonrasındaki denetimlere kadar tüm süreçte ayrıcalıklı olmanızın önünü açıyoruz. Siz de benzersiz bir deneyim yaşamak ve gereksinimlerinizi geç kalmadan karşılamak için WhatsApp hattımıza her zaman yazabilirsiniz.

ISO 27017 Danışmanlığı Hizmetleri Nelerdir?


ISO 27017 danışmanlığı için son derece geniş bir kapsama sahip hizmet skalamız bulunmaktadır. Bulut hizmetlerinizin en doğru seviyede bir koruma kalkanı altında olması adına gerekli tüm adımları titizlikle atıyoruz. Bu sayede bilgi güvenliği konusunda fark yaratmanız ve sektörünüz içerisinde başarılarınızla ön plana çıkmanız bir hayli kolaylaşır. Bunun yanı sıra sunduğumuz bazı danışmanlık hizmetlerini ise aşağıda inceleyebilirsiniz:

•    Canlı destek hattımız aracılığıyla yaptığınız başvurunun hemen ardından işletmeniz kapsamlı bir şekilde değerlendirilir.
•    Sektör ve çalışma alanınız ile beraber mevcut uygulamalarınız detaylı olarak ele alınır.
•    Gerekli tespitlerin tamamlanmasının ardından en etkili olacak biçimde iş planlaması yapılır ve özel stratejiler geliştirilir.
•    Halihazırda uygun olan işlemlerinize ek olarak hatalı çalışmalarınızın önüne geçilir.
•    Firmanızın tüm alanlarında gerekli dokümantasyon çalışmaları gerçekleştirilir.
•    Personelinizin çok daha donanımlı bir seviye ulaşması adına çeşitli eğitim programları düzenlenir.

ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği Danışmanlığı

•    Risk analizleri ve acil durum eylem planları gibi uygulamalarla kriz anlarının yönetimi hakkında detaylar paylaşılır.
•    Hazırlıkların sonrasında belgelendirme denetimi uzman ekibimiz aracılığıyla tamamlanarak belgenizin hazırlanması aşamasına geçilir.
•    Belgelendirmenin ardından faaliyetlerinizin kalıcı bir hale gelmesi adına periyodik olarak kontroller tarafımızdan gerçekleştirilir.

Danışmanlık çalışmalarımız ile birlikte süreçlerin tamamında kesintisiz bir iletişim fırsatı sunduğumuzu da bilmelisiniz. Bu durum, herhangi bir sorun yaşanmasının doğrudan önüne geçer. Böylece hiçbir zorluk yaşamadan ve çok kısa süre içerisinde belgenize kavuşmanız kolaylaşır.

Aşan Danışmanlık müşteri temsilcileri sizlerin hizmetindedir. Hemen bizi arayabilir ve bizden konu ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

ISO 27017 Danışmanlığı ile Kusursuz Bilgi Güvenliği Yönetimi


Bulut hizmetlerinin olmazsa olmaz metriklerinin başında bilgi güvenliği yönetim sistemi gelir. Sanal ortamda işlemlerin kalitesi kadar güvenlik açıklarının ortadan kaldırılması da büyük önem arz eder. Bu sayede çok daha verimli çalışmalara imza atılması mümkün olur. ISO 27017 danışmanlığı desteğimiz bu noktada devreye girerek, gönül rahatlığıyla çalışmalarınızı sürdürmenizi sağlar.

Danışmanlık hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Konusunda gerekli deneyim ve bilgi birikimine sahip ekibimiz sayesinde hiçbir zorlukla karşı karşıya kalmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda bilgi güvenliği yönetiminizin güncel koşullar doğrultusunda oluşturulması ise alacağınız sonuçların ekstra başarılı olmasına son derece önemli bir katkı yapar. Uygun fiyat teklifleri ve ayrıntılı bilgiler için bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için lütfen Aşan Danışmanlık işletmemize ait INSTAGRAM hesabından bize ulaşınız.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Organik Tarım Ürünleri Sertifikasyon
  Organik Tarım Ürünleri Sertifikasyon süreci ile alakalı bilgilere Aşan Danışmanlık tarafından erişebilir ve bu alanda merak ettiğiniz tüm hususlar için uzman desteğini firmamızdan alabilirsiniz.
  30.5.2022 13:06:57
 • Yeşil OSB Sertifikalandırma
  Aşan Danışmanlık´ta ihtiyaç duyduğunuz ve araştırma içerisinde olduğunuz Yeşil OSB Sertifikalandırma ile ilgili bir çok bilgi sizi bekliyor, hemen sitemizde yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
  24.5.2024 12:45:26
 • BSCI AMFORİ Danışmanlığı
  Aşan Danışmanlık´tan BSCI AMFORİ Danışmanlığı alabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen web sitemizde yer alan telefon numaralarını arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  31.3.2023 10:28:32
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp