Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 27017 Belgesine Kimler İhtiyaç Duyar?

Son yıllarda çok sayıda başarıya imzasını atan ISO kapsamında yer alan 27017 belgesi ile ilgili tüm bilgilere firmamızda ulaşmak mümkün olmaktadır. Aşan Danışmanlık olarak ihtiyacınız olan bu belge için bize incelediğiniz web sitesinden erişeiblirisniz.

ISO 27017 belgesine kimler ihtiyaç duyar? Her geçen gün artan rekabet sonrasında çok daha dikkatli olunan tüm işlerde olduğu gibi bilgilerin korunması için bu belgelere ihtiyaç duyulmaktadır. Her zaman önemli bir yere sahip olan belgelerin alımları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İşinde uzman olan özel eğitim almış profesyonel ekibimiz belge ve diğer konularda güven içinde yardımcı olacaktır. Her türlü kurum ve kuruluşlar için gerekli olan bu tarz belgeler için firmamızı ziyaret edebilir ve talepte bulunabilirsiniz.

ISO 27017 Belgesi Nedir?


Genellikle bulut hizmeti sağlayıcıları ve kullanıcıları adına daha güvenli bir bulut tabanlı ortam sağlamak il güvenlik sorunları riskini azaltmak için geliştirilen bir güvenlik standardı türüne ISO 27017 adı verilmektedir. Bu standart ISO 27000 standartlar kapsamında yer almaktadır. Bu tarz standart diğer standartlardan meydana gelmiştir ve tam olarak tanımlanmayan bulut adına ek güvenlik kontrollerinde bulunmaktadır.

Son derece önemli olan bu standartlar denetimleri uygulayan bulut hizmeti müşterileri ile bu denetimlerin uygulanmasında yardımcı olmak için bulut hizmeti sağlayıcıları adına bilgi güvenliği denetimlerinin uygulanasını destekleyen yönergeleri sağlamaktadır. Uygun bilgi güvenliği kontrollerinin seçimi ile sağlanan uygulama kılavuzunun uygulanması ile risk değerlendirmesi, her hangi bir yasal, sözleşmeye dayalı, düzenleyici ya da bulut sektörüne ait diğer bilgi güvenliği ihtiyaçlarına bağlı olmaktadır.

Türikye´nin neresinde olursanız olun, bilişim alanında ihtiyaç duyduğunuz bu ULUSLARARASI BELGE için Aşan Danışmanlık firmasına ulaşabilirsiniz.

Tüm kurum, kuruluş, özel, işletmeler ya da firmalar için son derece önemli olan bu tarz belgelerin alımlarında her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde hizmet veren profesyonel ekibimiz detaylı olarak yapmış oluğu çalışmalar doğrultusunda en kısa sürede güven içinde hizmet almanızı sağlar. Firmamızdan aldığınız hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.
 

ISO 27017 Belgesi Alımları


Bilgilerin güvenliğinin sağlanması ve gizliliğinin korunması bakımından ISO 27017 belgesi hem iş yerleri hem de müşterilerin ihtiyaçları bulunmaktadır. Her türlü alanda zorunlu hale gelen bu belgeler işletmelere güve vermektedir. Müşterilerin ve paydaşların veri ile bilgilerin korunduğunda ilişkin daha fazla güvence sağlar.

Verileri korumak adına sağlam kontrollerin yürürlükte olduğunu göstererek rekabet avantajı sunar ve veri ihlallerinden meydana gelen olumsuz imaj riskini azaltarak markası itibarını korumaktadır. Ayrıca veri ihlalleri nedeni ile para cezası riskini azaltmak adına yerel düzenlemelere uyulmasını sağlayarak para cezalarına karşı korumaktadır.

ISO 27017 Belgesine Kimler İhtiyaç Duyar?

Pek çok avantajları ile her alanda ihtiyaç olunan bu tarz belgelerin hizmetlerini veren firmamız ile 7 gün 24 saat boyuna her zaman e-mail ile irtibata geçebilirsiniz. ISO 27017 belgesine kimler ihtiyaç duyar? Çok önemli faydaları ve avantajları olmasından dolayı her türlü işletmeler tarafından talep edilen belge hizmetlerini firmamızdan güven içinde alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Öncü belgelendirme firması Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakın. Hemen sitemizde yer alan telefon numarası veya kurumsal INSTAGRAM hesabımızdan müşteri temsilcisi desteği edinebilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp