Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 27001 Bilgi Güvenliği

ISO 27001 Bilgi Güvenliği ile alakalı belgelendirme faaliyetlerinde Aşan Danışmanlık´tan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Detayları edinmek için hemen siteyi ziyaret edin. ISO 27017 bulut hizmetlerinde bilgi güvenliği standartları uluslararası yetkili kurumlar tarafından belirlenmiştir. Bu standartlar ile esas amaçlanan ise bilgi güvenliğinin bulut hizmetleri için etraflıca ele alınması ve olası risklerin yönetilmesidir. Böylelikle hizmet alan ve veren bireyler, son derece güvenli bir ortamda işlemlerini yapmaya rahatlıkla devam edebilir. Standartların uygunluğunu belge ile ispat etmek ise ekstra kazanımlı olunmasının doğrudan önünü açar.

Konusunda son derece deneyimli ve yetkin olan uzman ekibimiz, bulut hizmetlerinin seviye atlamasına katkıda bulunur. Tüm aşamalarda etkin bir bilgi güvenliğinin sağlandığını açıkça ortaya koymanızı sağlayan uzman kadromuz, baştan sona kadar süreçlerin tamamında size rehberlik eder. Faaliyetlerinizin kalitesini net bir şekilde ispat etmek içinse WhatsApp hattımız üzerinden istediğiniz her an bize ulaşmanız mümkündür. Alacağınız destek sonucunda müşterilerinizin güvenini yüksek oranda kazanma noktasında herhangi bir zorluk çekmezsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak bu alanda sayısız referansa sahip bir danışmanlık firmasıyız. Sizde firmanız için bu belgeye sahip olabilmek adına hemen bize ulaşabilirsiniz.

ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği Odak Noktaları


Bulut hizmetleri,
teknolojinin gelişmesi ile birlikte son derece önemli bir konuma yerleşmiştir. Hizmet sağlayıcılarının gerekli koşullara uyum sağlaması ise elde edilecek kazanımların fazlasıyla artmasının önünü açar. Bununla beraber belirlenen standartlar bazı odak noktalarına sahiptir. Bunlar ise aşağıdaki gibi sıralanır:

•    Standartlar eşliğinde hizmet alıcıları için bilgi güvenliği yönetimi konusunda etkin biçimde uygulama ve izleme yapılmasına yardımcı olunur.
•    Hizmet sağlayıcıları ise verdikleri destek ile bilgi güvenliği için yapılması gerekenleri ve alınan önlemleri açık bir şekilde gösterir.
•    Bulut altyapısının güvenliğini sağlamak adına çevresel ve fiziksel kontrol tedbirleri detaylıca ele alınır.
•    Veri merkezi güvenliği ile beraber diğer önemli hususlar, standart kapsamında kendine yer bulur.
•    Bulut ortamındaki ağ güvenliği ve sanal cihaz gibi konular, ayrıntılı bir şekilde düzenlenir.

Hizmet sağlayıcıları ve müşteriler arasındaki iletişimi kuvvetlendiren ve çok daha güvenli bir şekilde hizmet alınmasını sağlayan uygulamalar aracılığıyla işletmenizi zirveye taşımanız da kolaylaşır. Bu noktada canlı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerseniz, ekstra avantajlı bir sonuca ulaşmanızın oldukça pratik olduğunu yakından görebilirsiniz.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği

Türkiye´nin en iyi eğitmenleri ile hizmet veren Aşan Danışmanlık´a sitesindeki telefon numarasından ulaşarak en iyi süreç hazırlığından geçerek belgenize sahip olabilirsiniz.
 

ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği Ne İşe Yarar?


ISO 27017 bulut hizmetlerinde bilgi güvenliği
son derece önemli kazanımları elde etmenize katkıda bulunur. Genel olarak sistemin faydalarını ise aşağıda inceleyebilirsiniz:

•    Bulut hizmetlerinde bilgi güvenliği için ortak bir anlayış geliştirilmesi kolaylaşır.
•    Tutarlı ve etkin bir güvenlik anlayışının benimsenmesi mümkün hale gelir.
•    Olası risklerin tespit edilerek ek önlemler alınması, güvenli bir ortam oluşmasını sağlar.
•    Güvenlik kontrolleri son derece verimli bir şekilde uygulanabilir duruma gelir.
•    Müşteri ve hizmet sağlayıcıları sorumlulukları doğrultusunda rahatlıkla hareket edebilir.
•    Bilgi güvenliğinin yönetim sistemleri, tam anlamıyla uyumlu bir seviyeye çıkar. Böylece doğal olarak hizmetlerin çok daha güvenli olması kaçınılmazdır.
•    İşletmelere duyulan güven, standartlar aracılığıyla fazlasıyla artış gösterir.

Yukarıdaki ayrıcalıkların yanı sıra ekstra faydalara ulaşabilmeniz için öncelikle yapmanız gereken uzman danışmanlarımızdan destek talep etmektir. Standartların hayata geçirilmesi ve sorunsuz bir şekilde sürdürülmesi adına özel teknikler kullanan ekibimiz, aynı zamanda tüm merak ettiklerinizi anında cevaplar. Ayrıca uygun seviyeli fiyat teklifi almak ve hizmetlerimizi hemen başlatmak için sizi de bizimle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

Çok daha fazlası için sizleri Aşan Danışmanlık kurumsal INSTAGRAM hesabına davet ediyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşları Akreditasyonu
  ISO 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşları Akreditasyonu ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgiler için bizlere kurumsal web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve anında teklif alabilirsiniz.
  11.11.2022 11:25:07
 • Üçlü Sorumluluk Nedir?
  Aşan Danışmanlık ile belgelendirme hizmetleri kapsamında her türlü sorunuzun yanıtını bulun. Üçlü Sorumluluk Nedir? sorusuna ait açıklamalı yanıt ve detaylar için bu içeriği inceleyin.
  17.3.2023 12:15:38
 • El Temizleme Jeli Ce Belgelendirme
  İhtiyacınız olan tüm belgelendirme hizmetlerinde Aşan Danışmanlık Yanınızda, El Temizleme Jeli Ce Belgesi ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Hemen firmamızdan teklif alabilirsiniz.
  20.5.2022 13:26:04
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp