Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 22881 Belgesi

Aşan Danışmanlık´ta ihtiyacınız olan ISO 22881 Belgesi için en iyi seçenekler, en uygun fiyatlar sizleri bekliyor, uzman danışmanlarımız ile anında hizmet vermeye hazırız. ISO 22881 belgesi yük tekeri ve rulet sistemleri hakkında uluslararası alanda belirlenen standartları içerisinde bulundurur. Gerekli testler sonucunda ekipmanların çok daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanılması mümkün hale gelir. Bunun yanı sıra genel standartları içeren ISO 22881, kullanılan malzeme, dayanıklılık, performans ve tasarım gibi nitelikler doğrultusunda detaylandırılır. Bu yüzden işletmelerin özellikleri ve faaliyet alanlarına göre son derece titiz bir değerlendirme yapılması da şarttır. Böylelikle elde etmek istediğiniz avantajlara kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Konusunda uzman ekibimizin oldukça etkili uygulamaları ve başarılı sonuç alınmasını kolaylaştıran özel teknikleri, marka değerinizi de beklentilerinizin çok ötesinde arttırmanıza katkıda bulunur. Özel olarak hazırlanacak belgelendirme programına göre ihtiyaçlarınız göz ardı edilmeden hızla uygulamaya geçilir. Bu sayede teker ve rulet testleri de kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir. Siz de son derece kritik bir öneme sahip olan testlerin yapılması ve kalitenizin belgelenmesi için WhatsApp veya canlı destek hattımız aracılığıyla istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Aşan Danışmanlık işletmemizin siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenli olarak yayın yaptığı INSTAGRAM hesabını da takip ederek, her daim bilgi sahibi olabilirsiniz.

ISO 22881 Belgesini Uzmanından Alın


ISO 22881 belgesi alım sürecinde tüm işlemlerin sorunsuz biçimde ilerlemesi çok önemlidir. Bu durumun gerçekleşmesi içinse ilk yapmanız gereken tüm detaylar hakkında bilgi almak için uzman kadromuz ile iletişim kurmaktır. Bu noktada gereksinimlerinizi doğrudan iletebilir ve hazırlanacak yol haritası sayesinde gerekli testleri rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Performans, dayanıklılık ve güvenirlilik testlerinin sonucunda yük tekeri ve ruletleriniz için üretim ve tasarım aşamalarına gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz.

ISO 22881 Belgesi

Belge almak istediğinizde ilk olarak analiz edilmesi gereken hizmet verdiğiniz çalışma alanıdır. Bununla birlikte diğer belgelendirme süreçleri şu şekilde devam eder:

•    Denetim
•    Dokümantasyon
•    Yük tekeri ve rulet testleri
•    Personel eğitimi
•    Risk analizi
•    Performans takibi
•    Belgelendirme denetimi
•    Çalışmaların geçerliliğinin yakından izlenmesi

Yukarıdaki hizmet detaylarımız, ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilir. Halihazırda kullanmakta olduğunuz standartların analiz edilmesi ile birlikte eklenecek detaylar ortaya çıkar. Aynı zamanda ekipmanlarınızın türü ve sınıfına göre hassas bir şekilde gerçekleşecek testler sayesinde çok geçmeden çalışma performansınızı katlayabilirsiniz. Ayrıca bizimle dilediğiniz zaman irtibata geçme fırsatınızın olması, çok daha kısa süre içerisinde belgelendirme işlemlerinin tamamlanmasını sağlar.
 

ISO 22881 Kapsamında Kullanılan Test Yöntemleri


ISO 22881 belgesi için gerçekleştirilecek testlerin önemi bir hayli büyüktür. Uzman ekibimizin gözetiminde yapılacak çalışmalar ise en doğru sonucun alınmasını ciddi derecede kolaylaştırır. Aynı zamanda olası uygunsuzlukların belirlenmesi durumunda hızla harekete geçilerek, tüm düzenlemeler profesyonel bir şekilde tamamlanır. Bu sayede elde edeceğiniz ayrıcalıklar da doğal olarak yükselir. Genel olarak tercih edilen bazı test yöntemleri ise aşağıdaki gibi sıralanır:

•    Teker veya ruletlerin üzerine belirli düzeyde ağırlık yüklenir ve yavaş yavaş arttırılır. Bu sayede teker veya ruletlerin ağırlığa göre performansının ne yönde değiştiği gözlenir.
•    Belirli bir süre boyunca üzerinde yük olan teker ve ruletler döndürülür. Böylece hasar, aşınma ve deformasyon gibi durumlar eşliğinde dayanıklılık testi tamamlanır.
•    Benzer şekilde titreşim ve çevrim testleri yapılarak işlemler tamamlanır.
•    Isı testi ise sıcaklık toleransının tespit edilmesini sağlar.

Uzman ekibimizin özel teknikleri ve titiz çalışmaları sayesinde siz de sektörünüzde ön plana çıkmak için acele etmeli ve bizimle irtibat kurmalısınız.

Son olarak anlık bilgi almak isteyenler Aşan Danışmanlık´a dilerse sitedeki canlı destek hattından da mesai saatleri içerisinde yazabilir ve anında bilgi alabilirler.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası
  Aşan Danışmanlık ile Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası sahibi olmak çok kolay! Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak hemen en uygun teklifleri alabilirsiniz.
  15.5.2023 14:46:37
 • ISO 28000 Sertifikası Fiyatı
  Türkiye´nin en büyük belgelendirme firmalarından olan Aşan Danışmanlık´ta sizler için tüm hizmetler bulunuyor. Alanında uzman danışmanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.
  20.1.2023 14:50:28
 • ISO/IEC 12207 Yazılım Süreçleri Yaşam Döngüsü
  Aşan Danışmanlık ile ISO/IEC 12207 Yazılım Süreçleri Yaşam Döngüsü belgelendirme süreçleri hakkında en iyi bilgileri alabilir ve en hızlı süre içerisinde bu belgeye sahip olabilirsiniz.
  24.3.2023 12:12:40
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp