Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşları Akreditasyonu

ISO 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşları Akreditasyonu ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgiler için bizlere kurumsal web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve anında teklif alabilirsiniz.

ISO belgeleri arasında özellikle firmaların  sistemlerinde bulunan, yönetim sistemlerinin belgelendirilmesini yapan firmaların yakından ilgilendiren sertifikası  ISO 17021´dir. 3. taraf uygunluk değerlendirmelerinde ihtiyacınız olan gereksinimlerin tamamı için Aşan Danışmanlık firmasından bilgi alabilirsiniz. Tetkik ve belgelendirme akreditasyonunda farklı olan yönetimsel sistemlerin denetlenmesi ve belgelendirilmesi salanmaktadır. Buradaki yetkinlik, tutarlılık tarafsızlık ve ilke gereklilklerine hakim olan  dev kadromuz ile faaliyetlerimizi Türkiye´nin her yerinde sürdürmekteyiz. ISO 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşları Akreditasyonu tam olarak 7 farklı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerde çevre ile alakalı, kalite ile alakalı, bilgi güvenliği ile alakalı ve yönetim sistemleri ile alakalı detaylar yer alır. ISO 17021´in 7 bölümünü aktarmak gerekirse;

ISO 17021 - 1: Gereksinimler
ISO 17021 - 2: Çevre yönetim sistemlerinin denetimi ve belgelendirilmesi için yeterlilik gereksinimleri
ISO 17021 - 3: Kalite yönetim sistemlerinin denetimi ve belgelendirilmesi için yeterlilik gereksinimleri
ISO 17021 - 4: Etkinlik sürdürülebilirlik yönetim sistemlerinin denetimi ve belgelendirilmesi için yeterlilik gereksinimleri
ISO 17021 - 5: Varlık yönetim sistemlerinin denetimi ve belgelendirilmesi için yeterlilik gereksinimleri
ISO 17021 - 6: İş sürekliliği yönetim sistemlerinin denetimi ve belgelendirilmesi için yeterlilik gereksinimleri
ISO 17021 - 7: Karayolu trafik güvenliği yönetim sistemlerinin denetimi ve belgelendirilmesi için yeterlilik gereklilikleri

ISO 17021 Standardı BelgelendirmeISO 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşları Akreditasyonu kapsamında firmaların faaliyetlerinin, hizmetlerinin ve ürünlerinin belgelendirme süreçlerinden önce yönetimlerde uygulanan sistemlerin güvencesinin sağlanması gerekir. Bu güvencenin sağlanması için

yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi

adına Aşan Danışmanlık firmasının uzmanları firmanızın politikasına uygun olarak uluslararası yönetim sistem standardının gerekliliklerine uygun olarka adımlar atacaktır.

ISO 17021´de firmanın yönetim sisteminin bağımsız bir şekilde belirtilen gerekliliğe uygunluğu, belirtilmiş olan politikalara ve hedeflere tutarlı bir şekilde ulaşma yeteneğine uygun olup olmadığı, etkin bir şekilde uygulayabilme yeteneklerine dikkat edilir. Başvuruların gözden geçirilmesi aşamasından belgelendirmnin sonlandırılmasına kadar olan tüm süreçte yönetim sistemleri denetimleri içerilmektedir.

Aşan Danışmanlık olarak firmanızın ihtiyacı olan tüm belgelendirme süreçlerinin destekçisiyiz. En uygun fiyatlarla ISO Belgesi almak isteyenlerin yanında olan firmamız Türkiye´nin her ilinde hizmet verebilmektedir. Tüm sistemlerin denetimi ve belgelendirilmesi için geçerli olan ISO 17021´de denetçi yeterliliği ile alakalı olan tüm şartların, tarafların beklentilerinin karşılanması mümkün olmaktadır. Ek kriterler ile desteklenebilen bu durum ile alakalı daha fazla bilgi edinmek isterseniz internet sitemizdeki telefon numaramızı arayabilirsiniz.

ISO 17021 Standardı REVİZE OLDU!

Sistem belgelendirme hizmetlerinde bulunan firmalar için akreditasyon şartlarının belirlenmesi için ortaya çıkan bu standart aynı zamanda akreditasyon firmalarının sistem belgelendirme hizmeti sunanlar için yetkilendirilmesinde referans olarak dikakte aldığı standarttır. En son 2011 senesinin Şubat ayında revize oluş olan bu standart ile alakalı tecrübeli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Aklınıza takılan hususlar ve standart hakkındaki fiyat teklifi talepleri için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 18513:2003 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi
  ISO 18513:2003 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi ile ilgili bir çok bilgiye, detaya Aşan Danışmanlık firmasının sizler için hazırlanmış olan bu içeriğinden erişebilirsiniz.
  22.4.2022 11:06:28
 • ISO 22881 Danışmanlığı
  Aşan Danışmanlık ile ihtiyacınız olan ISO Sertifikaları kısa süre içerisinde adresinizde! Hemen ISO 22881 Danışmanlığı almak için bizi arayın ve en uygun tekliflerden yararlanın.
  1.3.2024 14:41:54
 • Küresel İklim Değişikliği
  Aşan Danışmanlık ile Küresel İklim Değişikliği konusunu ele alıyor ve bu alanda kurumsal destek almak isteyen işletmelerin yanında uzman danışmanlarımız ile oluyoruz.
  15.8.2022 13:29:43
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp