Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistem Belgelendirme

Aşan Danışmanlık´ta ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi ile alakalı merak ettiğiniz herşey var! Sitemizde yer alan numaramızı arayarak anında belgelendirme hizmeti alabilirsiniz. Otomotiv sektöründe devam eden çalışmalar için iyileştirme ve kalıcı düzenlemeler için geliştirilmiş olan standartlar ISO 16949 şeklinde ifade edilir. Herhangi bir aksaklığa uğramadan iyileşmenin süreklilik arz etmesi ve hataların önlenmesi ile beraber atıkların en aza indirilmesi amacıyla ortaya konan standartlar, işletmelerin avantajlarını doğrudan arttırır. Aynı zamanda sisteme dahil olan tedarik zincirinin tamamı, bu standartların kapsamında yer alır. ISO 16949 otomotiv kalite yönetim sistemi ile siz de firmanızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Tecrübeli danışman ve eğitmenlerin yer aldığı Aşan Danışmanlık´ta her detay düşünüldü. Sitemizde bulunan whatsapp hattımızdan bize ulaşın.

Bilgi birikimi ve sektör deneyimleri sayesinde uzman ekibimiz, bu belge için ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanıza destek verir. Firmanızın çalışma alanına göre özel tekniklerin süreçlere eklenmesi ise çok daha ayrıcalıklı olmanızın önünü açar. Bu aşamada zaman kaybetmeden canlı destek hattımızı kullanmalı ve aklınıza takılan tüm soruları uzmanlarımıza yöneltmelisiniz. Bunun yanı sıra özel olarak titizlikle hesaplanacak fiyat teklifinizi de öğrenmeniz mümkün olur.

ISO 16949 ile Kalite Yönetim Sisteminizi Geliştirin


Uluslararası kurumlar tarafından geliştirilen ISO 16949 standartları, işletmenizin seviye atlamasına fazlasıyla yardım eder. Tasarım aşamasından başlamak üzere üretim, uygulama, servis ve montaj gibi tüm alanlarda işleriniz ekstra pratik bir hale gelir. Aynı zamanda uzmanlarımızın etkin desteği, ISO 16949 otomotiv kalite yönetim sistemi oluşturmanıza ciddi derecede katkı yapar. Bu sayede binek, kamyon, hafif ticari, otobüs, motosiklet ve kamyonet gibi araçların tamamı için beklenen sonuç kolaylıkla alınır.

Dünya genelinde geçerliliği olan standartların kapsamına sadece endüstri ve tarım amacıyla kullanılan araçlar dahil değildir. Bunlar dışındaki tüm araçlar için uygun sistemin kurulması gerekmektedir. Aynı zamanda otomotiv sektöründe faaliyet gösterdiğiniz alan fark etmeksizin bu belge ile kalite yönetim sisteminizin seviyesini rahatlıkla gözler önüne serebilirsiniz. Diğer yandan geliştirme çalışmalarının öne çıkması ve olası hataların önceden tespiti noktalarında eliniz bir hayli güçlenir. En doğru sonuca ulaşmanın en kestirme yolu ise WhatsApp hattımız üzerinden bizimle irtibata geçmektir.

Aşan Danışmanlık´tan alacağınız danışmanlık sayesinde kısa süre içerisinde doğru denetimlerden geçer ve belgenize sahip olursunuz.

ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistem Belgelendirme


ISO 16949 Ne İşe Yarar?


ISO 16949 belgesi sayesinde pek çok avantaja bir arada sahip olmanız mümkündür. Genel olarak elde edeceğiniz bazı ayrıcalıkları ise aşağıda yakından inceleyebilirsiniz:

•    Firma olarak çok daha geniş bir alanda stratejik hamleler yapmanız fazlasıyla kolay bir hale gelir.
•    Ürün veya hizmetler hakkında sergilediğiniz etkileyici tutum, tercih edilme oranlarınızı doğrudan arttırır.
•    Kalite yönetim sisteminizin kusursuz bir seviyeye gelmesi ile beraber global kaynak bakımından ekstra güven kazanmanızın önü açılır.
•    Tedarikçi kaynakları açısından gelişiminiz süreklilik kazanacağı için ortak amaçlar doğrultusunda daha rahat hareket edebilirsiniz.
•    İş gücü kaybının önüne geçilmesi ile beraber etkinlik beklenen seviyenin çok ötesinde artışa geçer.
•    Firmanızın prestiji artacağından dolayı pazar rekabeti için çok daha ayrıcalıkla uygulamalara imza atabilirsiniz.
•    Personel bilincinin artması da doğrudan kalite düzeyine olumlu bir şekilde yansır.

Firmamız aracılığıyla alacağınız destek sayesinde çok geçmeden başarılarınızı gözler önüne sermeniz kolaylaşır. Aynı zamanda uzman ekibimizin üst düzey katkıları, işletmenizi taşımak istediğiniz konuma hızla ulaşmanıza katkıda bulunur. Siz de hemen kusursuz bir destek almak için harekete geçmeli ve detaylı bilgilerin tamamını uzman kadromuzla bire bir görüşerek öğrenmelisiniz.

Konu ile alakalı bir çok verinin yer aldığı Aşan Danışmanlık INSTAGRAM sayfamızı takip edebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Yeşil Yıldız Sertifikası
  Yeşil Yıldız Sertifikası hakkında bilgilere yer verdiğimiz bu içerikte bir çok bilgiye erişebilirsiniz. En uygun tekliflerden yararlanmak için Aşan Danışmanlık işletmesine ayrıca ulaşabilirsiniz.
  28.4.2023 16:33:22
 • ISO 27017 Faydaları Nelerdir?
  Aşan Danışmanlık´ta sizler için alanında uzman ekipler hizmet veriyor. Hemen sitemizden ISO 27017 Faydaları Nelerdir? sorusunun yanıtını inceleyin ve anında bilgi sahibi olun.
  23.2.2024 15:01:01
 • SASO Uygunluk Belgesi
  Aşan Danışmanlık ile ihtiyacınız olan ihracat belgelerini kısa sürede edinmek çok rahat ve kolay! SASO İhracat Belgesi için bize internet sitemizde yer alan numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.
  9.10.2023 12:34:17
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp