Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 16949 Nedir?

Aşan Danışmanlık olarak sizlere hazırladığımız bu blog yazımızda, ISO 16949 Nedir? sorusunu ele aldık ve önemli hap bilgiler ile yanıtladık, hemen sitemizden inceleyebilirsiniz.  “ISO 16949 nedir?” sorusunun yanıtı, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmeler için son derece önemlidir. ISO 16949 standardı, uluslararası yetkili kurumların belirlemiş olduğu bir kapsamı içerir. Bu standart ile esas amaçlanan tedarik zincirinin tüm aşamalarında kalite yönetim sistemlerini sürekli olarak geliştirmektir. Son güncellemenin ardından benzersiz bir seviyeye gelen koşulların uygulanması ile işletmenize beklentilerinizin çok ötesinde katkı yapmanız kolaylaşır. Aynı zamanda profesyonel bir destek alarak, aşamaların tamamını sorunsuz bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Otomotiv endüstrisinin beklenen kalite seviyesine ulaşması hedefiyle geliştirilen standartlara uyum sağlamanın en ideal yolu, yetkili kurumların akredite ettiği firmamızdan destek almaktır. Gerekli yetkinlik ve deneyime sahip olan uzman kadromuz aracılığıyla taleplerinizin çok üzerinde bir destekten faydalanacağınıza emin olabilirsiniz. Bu sayede müşteri isteklerine de en doğru şekilde karşılık vermeniz mümkün hale gelir. Siz de belgelendirme süreçlerinin kusursuz biçimde tamamlanması adına WhatsApp hattımız ile dilediğiniz zaman bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Biz Aşan Danışmanlık olarak uzun senelerdir ISO Sertifikaları alanında sizlere hizmetler vermekteyiz. Hemen sitemizdeki numaralarımızı arayın ve en uygun teklifleri sizlerde alın.

ISO 16949 Avantajları Nelerdir?


ISO 16949 standartları sayesinde pek çok avantaja aynı anda sahip olmanız mümkündür. Aynı zamanda ekibimizin eşsiz katkıları, ekstra kazanımlara ulaşmanızın önünü doğrudan açar. Genel olarak kurulacak kalite yönetim sisteminin işletmenize katacağı bazı avantajları ise aşağıda görebilirsiniz:

•    Otomotiv sektöründe çalışan tüm paydaşların hizmet ve ürün kalitesi direkt olarak artar.
•    Müşteriler için kaliteli ve güvenilir ürünler sunma gayretiyle sürdürülen uygulamalar, ne denli verimliliğe odaklanıldığını gösterir.
•    Küresel rekabet ortamında son derece etkili bir pazar avantajı elde edilir.
•    Ürün ve hizmetlerin beklenen düzeye erişmesinin ardından gönül rahatlığıyla tercih edilmeye imkân verilir.
•    Firmalar arasında kaliteye odaklı bir şekilde iş birliği yapılmasının önü açılır.
•    Entegrasyonun arttırılması sayesinde ortak bir paydada buluşulması kolaylaşır.
•    İş süreçlerinin tüm noktaları için verimin yükselmesi kaçınılmaz hale gelir.
•    Sürekli iyileştirme prensipleri gereği olası hatalar en aza iner.
•    Atıkların azalması, çevreye verilen önemi de açıkça gösterir.
•    Yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlanmasına katkıda bulunulur.
•    Kaliteden ödün verilmediğinin belge ile ispat edilmesi sonucu müşteri sadakati artış gösterir.

ISO 16949 Nedir?

Yukarıdaki avantajların yanı sıra çok daha fazlasına sahip olmak için vakit kaybetmeden firmamızla irtibata geçmelisiniz. İletişim noktasında sunduğumuz özel fırsatlar arasında bulunan canlı destek hattımızı kullanarak, uzman ekibimizle kolayca görüşebilirsiniz. Bu noktada merak ettiğiniz tüm detayları öğrenirken aynı anda uygun düzeyli fiyat teklifinizi de hemen alabilirsiniz.
 

ISO 16949 Belgesi İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?


Konusunda tüm gerekli donanıma sahip olan ve otomotiv sektörü kalite yönetim sistemlerine tam anlamıyla hâkim olan kadromuz, süreçlerinizin her bir noktası için desteklerini esirgemeden sürdürmeye devam eder. İşletmenizi mümkün olan en üst seviyeye çıkarma hedefiyle gerçekleştirdiğimiz çalışmalar aracılığıyla taleplerinizin çok üzerinde bir konuma erişmeniz fazlasıyla kolaylaşır.

ISO 16949 nedir?” sorusu ile birlikte diğer tüm merak ettiğiniz ayrıntıları ekibimizle görüşerek net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Alacağınız danışmanlık desteği sonucunda kazanımlarınızın oranını da bu aşamada rahatlıkla görebilirsiniz. Zaman kaybına müsaade etmeden otomotiv sektöründe bulunan firmanızın gelişimini hızlandırmak için şimdi bizimle irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle kalıcı olarak oluşturulan kalite yönetim sistemi sayesinde kısa süre içerisinde fark yaratmaya başlayabilirsiniz.

Konu ile alakalı detaylı bilgi edinmek ve uygun teklifleri almak için Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Biz tüm ISO belgeleri alanında uzman danışman kadromuz ve eğitmenlerimiz ile hizmetlerimizi sunabilmekteyiz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 28000 Belgesi Nasıl Alınır?
  Tedarik zinciri içerisindeki güvenlik operasyonlarının yürütülmesi ile alakalı en güncel bilgiler ve uzman danışmanlar Aşan´da, ISO 28000 Belgesi Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı ve diğer detaylar için bize ulaşın.
  29.8.2022 11:02:17
 • Sürdürülebilirliğin Şirketlere Sağladığı Katkılar
  Sürdürülebilirliğin Şirketlere Sağladığı Katkılar ile alakalı bilgi paylaşımı yer alan bu içerik sizlere Aşan Danışmanlık tarafından hazırlanmış ve sunulmuştur.
  4.3.2022 13:56:58
 • GRI (Global Reporting Initiative) Nedir?
  Alanında uzman kadromuz ile Aşan Danışmanlık olarak size bir çok alanda faaliyetlerimizi sunuyoruz. GRI (Global Reporting Initiative) Nedir? sorusunun yanıtı için hemen bu içeriği inceleyin.
  22.4.2024 14:22:00
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp