Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 16949 Nasıl Alınır?

Türkiye´nin herhangi bir şehrinden ISO belgesi almak istediğinizde Aşan Danışmanlık sizin yanınızda. ISO 16949 Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı ve diğer tüm detaylar için bizi arayabilirsiniz. ISO 16949 belgesi, otomotiv endüstrisi için son derece kıymetli standartları içerisinde barındırır. Yetkili kurumların düzenlediği ve kolay anlaşılır bir şekilde kullanıma sunduğu koşullar, ürün ve hizmetlerin çok daha kaliteli şartlarda hazırlanmasının önünü açar. Kalite yönetim sisteminin kusursuz bir hale gelmesi ise işletmelerin kalıcılığını fazlasıyla arttırır. Bu sayede mevcut hedeflerinizi geliştirme ve bunlara ulaşma noktalarında ekstra ayrıcalıklı olursunuz.

Standartların kapsamı, profesyonel biçimde sürdürülen danışmanlık desteğimiz sayesinde çok geçmeden uygulamalarınıza dahil edilir. Uzman ekibimizin üst düzey çabaları ve gelişiminizi hızlandıracak hamleleri aracılığıyla hayallerinize her geçen gün daha fazla yaklaşabilirsiniz. Bu aşamada “ISO 16949 nasıl alınır?” sorusunun merak edilmesi de oldukça doğaldır. Tüm detayları eksiksiz bir şekilde öğrenmek ve bütçe dostu fiyat teklifinizi almak için kadromuz ile canlı destek hattımızı kullanarak rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Aşan Danışmanlık tüm ISO sertifikalarında olduğu gibi bu alanda da işinde uzman eğitmenleri ile hizmet verir. Detaylara erişmek ve bilgi almak için canlı destek kanallarını da kullanabilirsiniz.

ISO 16949 Belgesi Almak İçin Yapılması Gerekenler


Otomotiv sektöründe faaliyet gösterdiğiniz alan fark etmeksizin ISO 16949 belgesi ile farkınızı ortaya koymalısınız. Rakiplerinizin arasından sıyrılarak ön plana çıkmak ve yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlamak için belgelendirme kurumu seçiminde ekstra özenli davranmalısınız. Aynı zamanda tarafınıza duyulacak güveni de arttıracak olan bu belge için uzman ekibimizin donanımından her zaman yararlanabilirsiniz.

Belge alım süreci, profesyonel biçimde sürdürüldüğü takdirde aşamalar kolaylıkla tamamlanır. Genel olarak belgelendirme işlemleri şu şekilde devam eder:

•    İşletmenin halihazırdaki uygulamalarının değerlendirilmesi ve iş planlaması yapılması, ilk atılacak adımdır.
•    Mevcut olarak tespit edilen ayrıntılar ışığında firmanın ek gereksinimleri ortaya çıkar.
•    Daha sonra yönetici ve diğer çalışanlar için eşsiz bir eğitim planlaması yapılır.
•    Kalite yönetim sisteminin kurulması adına dokümantasyon oluşturulur.
•    Olası riskler analiz edilerek, alınması gereken tedbirlerin tamamı hayata geçirilir.
•    Atık yönetimi ve çevresel faktörlere göre düzenleme yapılır.
•    İşletmenin hazır hale gelmesinin ardından belgelendirme denetimi uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.
•    Gerekli düzeye gelinmesi sonrasında belge hazırlanarak teslim edilir.
•    İyileşmenin ve kalitenin kalıcı bir şekle gelmesi adına periyodik olarak yeni denetim programı çıkarılır.

ISO 16949 Nasıl Alınır?

Yukarıda belirttiğimiz aşamalar dışında firmanızın özel gereksinimlerini de göz önüne almayı ihmal etmiyoruz. Genel standartlara ek olarak, işletmenize daha fazla avantaj kazandıracak tekniklerimiz ile en başarılı pozisyona ulaşmanızı amaçlıyoruz. Sizin bu noktada ilk yapmanız gereken ise WhatsApp hattımız üzerinden uzman kadromuzla görüşmektir. Bu sayede kısa süre içerisinde çalışma alanınıza göre işlemler başlar. Aynı zamanda fiyat teklifinin yanı sıra diğer merak ettiklerinizi de hızlıca öğrenebilirsiniz.

Bunlara ek olarak ISO belgeleri hakkında HAP bilgiler sağladığımız, sunduğumuz Aşan Danışmanlık INSTAGRAM sayfamızı da takip edebilirsiniz.
 

ISO 16949 Belgesi İçin Bizi Seçin Rahat Edin


Uluslararası geçerliliğe sahip olan belgenizi alırken bizi tercih etmeniz, pek çok ayrıcalığı beraberinde getirir. Alanında uzman ve donanımlı ekibimiz, süreçlerin tüm aşamalarında rahat etmeniz ve gönül rahatlığıyla belgenizi almayı beklemenize destek verir. Bununla beraber faaliyetlerinizin uygun seviyelere erişmesi sonrasında maddi açıdan da son derece kârlı olacağınızı bilmelisiniz.

Yetkili kurumların akredite ettiği firmamız sayesinde hem işletmenizin kalite yönetim sistemini etkileyici bir şekilde inşa edebilir hem de çalışmalarınıza çok daha rahat devam edebilirsiniz. Siz de geç kalmadan harekete geçmeli ve ekibimizle ilk görüşmeyi gerçekleştirerek, kusursuz yapıdaki belgelendirme süreçlerimizi hemen başlatmalısınız.

Çok daha fazlası için biz buradayız! Aşan Danışmanlık firmasının uzman müşteri temsilcilerinden teklifi alın ve işinde eğitim sahibi danışmanlar ile çalışın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 28000 Sertifikası Fiyatı
  Türkiye´nin en büyük belgelendirme firmalarından olan Aşan Danışmanlık´ta sizler için tüm hizmetler bulunuyor. Alanında uzman danışmanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.
  20.1.2023 14:50:28
 • Üçlü Sorumluluk Belgesi
  Üçlü Sorumluluk® (Responsible Care®) ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamı için Aşan Danışmanlık´tan bilgi alabilirsiniz, Türkiye´nin en iyi eğitmen, danışman kadrosuna sahip olan firmamıza hemen ulaşın.
  24.4.2023 13:57:34
 • X-Ray Cihazı CE Belgesi
  X-Ray Cihazı CE Belgesi alımı için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilir ve Avrupa´nın her yerinde geçerli CE sertifikasına anında sahip olabilirsiniz.
  31.10.2022 13:30:23
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp