Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

ISO 16949 Faydaları Nelerdir?

Oto servis ve diğer oto sanayi sektörleri için önemli olan bu belgede Aşan Danışmanlık´tan hemen teklif alın ve doğru adımları anında atın.

ISO 16949 standartları, otomotiv sektörü işletmeleri için son derece önemli ve kritik detaylardan oluşur. Uluslararası alanda geliştirilen standartlar sayesinde firmanızın kalite yönetim sistemini rahatlıkla kurdurma fırsatına da sahip olursunuz. Aynı zamanda uzman ekibimizden alacağınız destek, genel standartların yanı sıra özel ihtiyaçlarınızın karşılanmasını da fazlasıyla kolaylaştırır. Bu noktada en çok merak edilen konulardan birisi de “ISO 16949 faydaları nelerdir?” sorusudur.
Doğru bir danışmanlık hizmeti sonrası ISO 16949 ile pek çok avantajı elde etmeniz mümkün hale gelir. Kadromuzun özel teknikleri ve iş alanınıza göre etkileyici hamleleri, mümkün olan en iyi konuma ulaşmanıza katkıda bulunur. Böylelikle oldukça önemli gereksinimleri karşılayarak, firmanızı öncü markalar arasına dahil etmeniz kaçınılmaz olur. Danışmanlık hizmetlerimizin detaylarını öğrenmek ve sizin için özel olarak hesaplanacak uygun fiyat teklifini almak için WhatsApp hattımıza istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Türkiye´nin en büyük danışmanlık firmalarından olan Aşan Danışmanlık size 1 telefon kadar yakındır. Oto sanayisinde bakım hizmetlerinde ve bu alanda faal olan işletmelerin tamamının yanındayız.

ISO 16949 Faydaları ile Ön Plana Çıkın

ISO 16949 ile benzersiz faydalara ulaşmanız oldukça kolaydır. Genel olarak elde edeceğiniz bazı ayrıcalıkları ise şu şekilde görebilirsiniz:

•    Otomotiv endüstrisinde küresel pazarlara ulaşma noktasında herhangi bir zorluk çekmezsiniz.
•    Kalite yönetim sisteminizin seviyesi sayesinde sürekli iyileştirme yapmanız ciddi derecede kolay bir hale gelir.
•    Hataların ve risklerin en aza indirilmesi ile verimliliğin artmasının önü açılır.
•    Müşteri memnuniyeti bakımından son derece üst düzey sonuçlara ulaşabilirsiniz.
•    Yanlış uygulamaların düzeltilmesi ve alınan ek tedbirler, maliyetlerin azalmasına yardımcı olur.
•    Atık yönetimi kusursuz bir şekilde gerçekleştirilerek, ek kazanımlarınızın artması da sağlanır.
•    Tedarik zincirinde baştan sona güvenilir ve kaliteli olduğunuzu açık bir şekilde gözler önüne serebilirsiniz.
•    Tedarikçileriniz ve diğer paydaşlarınız ile çok daha güçlü ilişkiler kurabilir ve iş birliğinizi sürekli olarak geliştirmeye devam edebilirsiniz.
•    Risk analizinin aksatılmadan gerçekleştirilmesi, potansiyel tehlikelerin önlenmesi noktasında son derece etkili olur.
•    Müşteri sadakatinin artması için kaliteden ödün verilmediğinin gösterilmesi çok önemlidir.
•    Uzman ekibimiz tarafından yapılacak düzenlemeler ve hazırlanacak belge aracılığıyla rakiplerinizin önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.
•    İş sürekliliğinin kalıcı bir şekilde kaliteye ve izlenebilirliğe sahip olması, değişen koşullara ayak uydurma konusunda da elinizi fazlasıyla güçlendirir.
•    Sürekli iyileştirme sayesinde inovasyonun teşvik edilmesi sağlanır.

Belirttiğimiz bu avantajlar, standart hizmetler ile kolaylıkla elde edebileceğiniz türdendir. Bunun yanı sıra işletmeniz için özel olarak süreçlere dahil edilecek detaylar, çok daha fazla sayıda avantaja ulaşmanıza katkıda bulunur. Bunun için canlı destek hattımızı kullanarak, rahatlıkla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizdeki numaramızı arayabilirsiniz.

ISO 16949 ile Kusursuz Bir Kalite Yönetim Sistemine Sahip Olun

Konusunda gerekli donanım ve uzmanlığa sahip olan ekibimiz, ISO 16949 standartlarına tam anlamıyla uyum sağlamanızı ciddi derecede kolaylaştırır. İlk iletişim kurmanızın hemen ardından başlattığımız etkileyici uygulamalarımız, belgenizi alana kadar devam eder. Aynı şekilde belgelendirmenin sonrasında düzenli aralıklarla yeni denetimler yapılır ve kalıcı bir sistem eşliğinde çalışmanıza yardımcı olunur.
Belgelendirme aşamalarının hızlı bir şekilde başlaması için zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede son derece önemli olan standartları çok kısa süre içerisinde organizasyonlarınıza dahil edebilirsiniz. Ayrıca bütçe dostu fiyat tekliflerimizi hızlıca öğrenerek, ekstra ayrıcalıklı bir konumda işlemlerin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için müşteri temsilcilerimiz hizmetinizdedir. Aşan Danışmanlık sitesinde yer alan canlı destek kanalı ve diğer bağlantı kanalları ile hemen bilgi talep edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS)
  Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS) ile ilgili bu içeriği siz değerli Aşan Danışmanlık ziyaretçileri için hazırladık. Sayfamızdan gerekli tüm bilgilere anında erişebilirsiniz.
  28.2.2022 15:07:44
 • Rusya Gost R Belgesi
  Rusya Gost R belgesi ithalat ve ihracat için istenen belge türlerinden biri olarak karşınıza çıkar. Rusya ve Avrasya Birliği üye ülkelerinden herhangi şekilde ithalatı ve ihracatı gerçekleştirilirken Gost belgesine dahil edilmiş olan tüm
  13.11.2023 12:53:08
 • Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?
  Aşan Danışmanlık ile başta ISO 28000´ı ele alarak sizleri bilgilendirdik. Bugün sizler için Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir? sorusunun yanıtını bu sayfamızda sunuyoruz.
  19.9.2022 12:09:49
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp