Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 16949 Belgesi

Otomotiv sektörü için kalite yönetim sistemi olarak “ISO 16949 Belge ile ilgili bir çok çok Danışmanlık hakkında detaylı web hakkında bir gezi hakkında bilgi alabilirsiniz. Uluslararası Standardizasyon Teşkilatı (ISO) gelişmiş ve geliştirilmiş olan bu standart otomotiv sektörü yer alan firmaları için kurulmuştur. Bu standardın varndaki amaçtaki otomotiv ve yan sanayiler için tüm dünyada kabul edilebilir olan değerlerine göre değerlendirilebilir olması ve değere uygundur. ISO 9001´in hizmetlerle ilgili olan ve ilgililere eklenecek ile gösterilen, otomotiv sanayisi açık olan ve büyütülenler için ISO 16949 standardıdır.


ISO Teknik Komitesi-TC 176 tarafından oluşturulan bu standarttan yararlanan bilgiler. ISO 16949´a adapte olan firmalar her zaman ürün geliştirebilir ve ayrıştırma süreçlerinde açıklanabilir. Sektör ile ilgili kalite yönetimini bir araya getirme ve uyarlaman için sizin için standart şekilde kontrol edilmelidir. Aşan Danışmanlık olarak ISO´nun tamamında uzman kadromuz ile Türkiye´nin hizmetlerinde bulunabiliyoruz. Otomotiv sektörü için kalite yönetimi belgelendirmesi, beklentilerinizi alıcı ve kalitenizi artırmış olursunuz. Tüketicilerin daha fazla ürüne satışı için Aşan Danışmanlık firmasından destek alın..

ISO/TS 16949:2016 OTOMOTİV SEKTÖRÜ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGELENDİRME

ISO 16949 belgesi giriş kursu ilk doktorlarımız sistem hakkında bilgiler verecek. Bu sertifika tüm sektörleri ve bu sektörlere bağlı yan kuruluşlar için yapılması gerekenler. Kesin eğitim hizmeti veren sistemdeki ana hedefin bu kalite sisteminden yararlanılır.

ISO/TS 16949 ile ilk olarak üretim sürecinde malzeme üretimleri, servis parçaları, montaj işlemleri, ısıl işlem, kaynak, boya işlemleri, kaplama işlemleri ve diğer işlemlerin gerçekleştirilmesinde Aşan Danışmanlık kalitesiçiniz olacak ve tüm nakledilecek.

ISO 169 hak sahibi olmak istemektedir.49 Belgena danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

ISO 16949 Sisteminin Bazı Yararları

Sektör içinde kalite bir tedarik zinciri geliştirmenizi, kapsamlı otomotiv sektöründeki geniş kapsamlı kapsamlardan olan bu standarttan sizi aşılamış olursunuz. Bir çok belgelendirme süreci için ISO 16949 belgesi standart olacaktır. Otomotiv içinde olmazı diyebiliriz.

Bu standart sayesinde küresel anlamda kabul edilecek, bir firma olma yolunda ilerleyebilecek ve gelecekte kazanın kazanılması zorlaşan gelecekten yararlanacak olanından. Müşterilerin temel denetimine sahip olması, sizin denetiminiz için müşteri hizmeti sunmakta olup, müşteri hizmetiniz hakkında bilgi alabilir.

Daha fazla bilgi ve detay için bize iletişim sayfamızdan yer alan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Fas Uygunluk Sertifikası
  Aşan Danışmanlık´tan Fas Uygunluk Sertifikası alın! Hızlı belgelendirme süreçleri ve işinde uzman eğitmenler ile Türkiye´nin her bölgesinde sizlerin hizmetindeyiz.
  20.4.2023 12:33:19
 • Güneş Enerjisi Sistemleri ve Sürdürülebilirlik
  Güneş Enerjisi Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir? ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için Aşan Danışmanlık firmasının sizler için hazırladığı bu web sayfa içeriğini inceleyebilirsiniz.
  28.3.2022 13:40:12
 • Voluntary Qualified Importer Program (VQIP)
  Gönüllü Nitelikli İthalatçı Programı (VQIP) olarak dilimize çevrilmiştir. İlgili programın katılımcısı olan tüm ithalatçıların hayvan gıdaları ve insan gıdaları için Amerika´ya hızlı bir şekilde ithal işlemlerinin sağlan
  3.6.2022 10:16:59
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp