Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

ISO 14067 Belgesi Fiyatı

Artan iklim değişiklikleri nedeni ile uluslararası platformlarda ön plana çıkan ürün karbon ayak izi standardı, sera gazı emisyonlarının miktarını hesaplayarak bu tehlikeli durum karşısında bir dizi standartlar getirir. Karbon ayak izi artışının en önemli sebepleri arasında insanı faaliyetler yer alır. Ülkelerin sanayileşmesinin de etkisi çok fazladır. Artan sanayileşme sera gazının artışında etkilidir. Sürdürülebilir projeler için ISO 14067 önemli bir standarttır. Firmamız yapılan uygulamalara ve işletmelerin büyüklüğüne göre sunduğu hizmet kapsamında ISO 14067 Belgesi Fiyatı talep etmektedir. Türkiye´de ISO 14067 Belgesi Fiyatı edinmek isterseniz arayacağınız ilk numaraların başında Aşan Danışmanlık firması gelmektedir. Hemen sitemizden ulaşabilirsiniz.

ISO 14067 Belgesi Nedir?


Herhangi bir ürünün tüm aşamalarının tamamlamasına kadar geçen süreçte atmosfere salınan sera gazı emisyon miktarlarının azaltım miktarının hesaplanmasına Ürün karbon ayak izi denir. Hesaplamalar yapılarak elde edilen raporlamalarda ISO 14067 belgesi olmaktadır. Bu hesaplamalar sırasında firmamız bu standartlara uyumlu bir şekilde değerlendirmeler yapmaktadır. Bu standart ile ürünlerin üretiminden atık haline gelen kadar tüm süreçlerindeki yaşam döngüsünü kontrol altına almak mümkün olacaktır. Bu standartlar sayesinde firmamız sera gazı için şeffaf bir miktar belirler ve raporlamalar yapar.
 

ISO 14067 Belgesi Nasıl Alınır?


İşletmeler belge almak için öncelikle süreç planı belirlemelidir. Tüm süreç boyunca firmamızdan destekler alarak daha sorunsuz ve hızlı tamamlanan bir süreç kazanabilirsiniz. Şu adımları takip ederek ISO 14067 belgesine sahip olabilirsiniz:

•    Süreç haritasının oluşturulması
•    Emisyon kaynaklarının belirlenmesi ve verilen toplanması
•    Karbon ayak izi hesaplamaları yapılması ve hassasiyeti belirlenmeli
•    Sera gazı salınım raporu ve doğrulaması ile başvurular tamamlanır.

Tüm bu aşamalarda profesyonel destek olarak firmanıza verilen hizmet kapsamında ISO 14067 Belgesi Fiyatı belirliyoruz. Yapılan hesaplamalar ile sera gazı salınımının en aza indirilmesi söz konusudur. Bu şekilde işletmenizde maliyetlerde de önemli oranlarda azalmalar olacaktır.

ISO 14067 Belgesi Fiyatı

ISO 14067 Belgesi Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Sunulan hizmet kapsamına, işletmenizin ölçeğine göre fiyat aralıkları değişebilir. Belgelendirme sürecine yapılması gereken değerlendirmeler ve denetimlerin karşılığı olarak ta fiyatlar verilebilir. Belgelendirme kapsamı da önemlidir. Bu gibi kriterlere bakarak ortalama fiyatlar hesaplayabilirsiniz.
 

ISO 14067 Belgesi Faydaları


İşletmeler için pek çok avantajı bulunan ISO 14067 belgesi, ilk etapta çevresel performansları iyileştirir. İşletmelerin yapılan hesaplamalara göre çevresel performanslarının iyileştirmeleri söz konusudur. Rekabet avantajı kazandırması da işletmenizin özellikle uluslararası pazarlarda söz sahibi olmasını sağlar. Paydaş memnuniyeti çok önemli bir faydadır.

Çevre dostu bir işletme olarak tedarik zincirini güçlendirmenin yanında hissedarların ve yatırımcıların güvenini de kazanabilirsiniz. Bu alanda ISO 14067 Belgesi Fiyatı elde edilen faydalara bakıldığında kendini kısa sürede amorti eden bir yatırım olarak ta görülebilir. Yasal ve yönetmeliklere uyumluluk işletmenizin her alanda iş yapabilmesini kolaylaştırır. Maliyet tasarrufu sağlanması enerji verimliliği ve kaynak kullanımındaki iyileştirmelerle elde edilebilir. Sürdürülebilir bir işletme imajınızın olması itibarınızı güçlendirir. Bu gibi faydaları ile karbon ayak izi standardı belgesi için firmamızdan destekler alabilir, sürecin daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiz.

Konu ile alakalı kapsamlı bilgi talebiniz olursa bize sitemizdeki numaramızdan ulaşabilir, Aşan Danışmanlık işletmesinin uzmanlarından hemen destek alabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • EAC Gümrük Belgesi
  EAC gümrük belgesi Beyaz Rusya, Rusya ve Kazakistan tarafından kurulmuştur. Daha sonra Ermenistan?ın dahil olmasıyla Avrasya Ekonomik Birliği ülke pazarlarında yer alacak ürünlerin üzerinde bulundurulması gerekir.
  18.9.2023 12:44:11
 • Sorumlu Yatırım Nedir?
  Kurumsal Sosyal Sorumluluk kapsamında daha sorumlu, daha uzun ömürlü ve daha sürdürülebilir bir evren için sorumlu yatırım önemlidir.
  11.3.2022 11:46:21
 • SA 8000 Sertifikası
  SA 8000 Sertifikası ile alakalı bilgilere erişmek ve en uygun fiyatlardan danışmanlık alarak ilgili sertifika sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.
  10.3.2023 15:45:45
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp