Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 14046 Su Ayak İzi Doğrulama Belgesi

Aradığınız tüm hizmetler burada! Aşan Danışmanlık olarak sizlere ISO 14046 Su Ayak İzi Doğrulama Belgesi için alanında uzman danışmanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

Tatlı su kullanımının azaltılması ile alakalı olan ISO 14046 standardında yer alan uygulamalar sayesinde gelecek nesillere su tasarruflarını  sağlamak gayretindeyiz. Dünya´mıza yer alan kaynaklar arasında en önemli olanı sudur. Doğal kaynakların oldukça önemli olduğnu ve bunların zamanla yok olmaya doğru gittiğini biliyoruz. Su tasarrufunun önemi her geçen gün artmaktadır. Bu kapsamda Aşan Danışmanlık olarka sizlere yaklaşım ve organizasyonlar için sürdürülebilirlik eğitimleri vermekteyiz. Su ve diğer doğal kaynakların iyi kullanılması sayesinde rekabetin arttığı pazarda avantaj sahibi olursunuz.

Su ayak izinin hesaplanması ve etkinliği için Aşan Danışmanlkık sizlerin yanındadır. Su ayak izinin değerlendirilmesinde bir ürün için hammadde edinilmesi, üretilmesi ve bertaraf edilmesine kadar olan tüm yaşam döngüsü kontrol altında olur. Bu döngünün su tüketimi olarak değerlendirilmesi sağlanılır. Aşan Danışmanlık olarak bu hizmette sizlere danışmanlık hizmeti, dökümantasyon hizmeti, uygulama hizmetleri, denetim süreçleri, iç denetim hizmetleri ve ISO 14046 sertifikası için gerekli olan tüm süreçleri kontrol altında tutarız.

ISO 14046 Su Ayak İzi Standardı Nedir ?

Bu standart sadece bir belge almanız, sadece bir dökümantasyona sahip olmanız için gerekli değildir. Topluma duyarlı bir firma olmanız, çevreye duyarlı bir firma olmanız için önemlidir. Firmaların organizasyon kültürlerini oluşurabilmesi adına yaşam tarzlarını en iyi şekilde kurmayı amaçlamaktayız. Aşan Danışmanlık olarak ISO 14046´da ihtiyacınız olanı biliyor ve iyi sistemlere sahip olan işletmeler olmanızı sağlıyoruz. Firmamızın hizmetleri sayesinde su sistemlerinizdeki genel etkinliği bilecek ve firmanıza sürdürülebilir bir rekabet ortamında avantaj kazandıracaksınız.

Suyun iyi bir şekilde kullanılması, verimli kullanılması ve yönetimi gerekir. İnsan sağlığı ve çevrenin korunabilmesi için Dünya´mızın doğal kaynaklarını israf etmemeliyiz. Su kıtlığının ve küresel ısınmanın arttığı son senelerde su ayak izi standardı önem kazanmıştır. Küresel anlamda büyük bir sorun olmaya doğru devam eden su kaynaklarının azalmasında suyun verimli kullanımı için kurucumuz Fatma Aşan Sönmezler ve diğer danışmanlarımızdan danışmanlık alabilirsiniz.

SU AYAK İZİ NEDİR?

Kuruluşların ürünleri yada hizmetleri ile ilgili olan tüm aşamalarda kullanılan tatlı su miktarının hesaplanmasına su ayak izi hesaplanması denir. Burada kirletilen suyun miktarı ve geri kaznaılan suyun miktarı başta olmak üzere bir çok hususa göz atılır. Bu hesaplama döneminde su ile alakalı olan çevresel etkilerin değerlendirilmesi, hesaplanması ve doğrudan suyun kullanımı ele alınır. Üretimdeki dolaylı su kullanımı dahi hesaba katılmaktadır. Su ayak izi hesaplaması hizmeti için incelediğiniz web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

ISO 14046 Standardının Bazı Yararları

* Dünya´nın gelecek dönemlerinde meydana çıkabilecek olan risklerden kaçınılmak adına su tasarrufu yapılmaktadır.
* Tatlı su kaynakları ile alakalı olan çevresel etkileri bilir, önlem alır, kontrol eder ve azaltma yönüne gidilir.
* Kuruluşların ürünlerinin verimli olması ve işlevsel olmasına olanak sağlar.
* Çevre ile alakalı belirlenen politikalarınız sizi devlet karşısında saygı duyulan marka yapar.
* Çevreye en az zarar veren firmalar arasında olmanız daha bilinçil ve daha bağlı müşterileri kazanmanızı sağlar.
* Müşterilerinizin gereksinimlerini karşılamış olursunuz.

Daha fazla bilgi ve detay için uzmanlarımızdan destek alınız.  ISO 14046 Su Ayak İzi Doğrulama Raporu ve Sertifikası taleplerinize en  uygun teklifleir sunmaktayız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Karbon Ayak İzi Raporu Nedir?
  Aşan Danışmanlık ile ihtiyacınız olan sürdürülebilirlik belgelendirme süreçleri kısa süre içerisinde hizmetinizde oluyor. Karbon Ayak İzi Raporu Nedir? sorusunun yanıtını bu içerikten hemen inceleyiniz.
  20.5.2024 10:55:59
 • UkrSEPRO Kalite Belgesi
  UkrSEPRO Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için Aşan Danışmanlık firmamızdan bize ulaşım sağlayabilir ve bu önemli sertifika için işinde uzman danışmanlardan bilgi alabilirsiniz.
  8.12.2023 13:52:49
 • GRI Raporlama Hizmeti
  Aşan Danışmanlık´tan edineceğiniz GRI Raporlama Hizmeti ile farkedilir olun! Türkiye´nin önde gelen danışmanları ile hizmetlerimizi size sunuyoruz.
  9.2.2024 15:53:12
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp