Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Nedir?

 “ISO 14001 nedir?” sorusu, işletmelerin çalışma alanı fark etmeksizin merak ettikleri konular arasında yer alır. ISO 14001, uluslararası standartlar çerçevesinde belirlenen koşulları içerir. Çevresel açıdan olumsuz faktörlerin en aza indirilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Bu yüzden tüm firmaların bu koşullara ayak uydurması ve faaliyet düzenlemesi yapması gerekir. Ham madde seçiminden üretime, atık yönetiminden ek tedbirlere kadar tüm aşamalarda gerekli adımların atılması şarttır.

İşletme performansının yakından ölçümlenmesi adına ilk olarak çevre yönetim sisteminin kurulması çok önemlidir. İşleyen bir sisteme sahip olan firmalar, rakiplerine oranla çok daha ayrıcalıklı bir şekilde çalışmalarına devam edebilir. Bunun yanı sıra doğru sistemin hayata geçirilmesi noktasında belgelendirme firması olarak bizlere düşen görevlerin bilincinde olduğumuzu da bilmelisiniz. Standart uygulamalar ile beraber firmaya özel gereksinimlerin hatasız bir şekilde analiz edilmesi ve sonuca varılması adına siz de bizimle WhatsApp hattımız aracılığıyla irtibat kurmalısınız.

Aşan Danışmanlık ile sizlerde doğru danışmanlığı alarak doğru adımı atın! İşletmenizi denetimlerden geçmeye hazırlıyor ve en hızlı şekilde sonuca ulaştırıyoruz. Eğitmen ve danışmanlarımız hakkında daha fazla bilgiye erişmek isterseniz bizi arayabilirsiniz.

ISO 14001 Belgelendirme Aşamaları Nelerdir?


ISO 14001 belgelendirme aşamaları, birbirinden değerli adımlardan oluşur. Uzman ve deneyimli kadromuzun özel tekniklerinin süreçlere dahil edilmesi ile beraber tam anlamıyla kusursuz bir sonuç elde edilir. Belgelendirme aşamaları ise genel olarak şu şekilde sürdürülür:

•    Öncelikle belgelendirme işlemleri için tüm ayrıntıların öğrenilmesi noktasında canlı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz gerekir.
•    İlk irtibatın hemen ardından genel standartlar ve işletmenize özel gereksinimler açıkça ortaya konur.
•    Firmanız için denetim programı düzenlenir ve hem doğru hem de hatalı uygulamalarınız belirlenir.
•    Eksikliklerin hızla giderilmesi adına yol haritası oluşturulur.
•    İşletmenin yanı sıra çalışanların gerekli bilince sahip olması için özel eğitimler düzenlenir.
•    Risk analizleri yapılır ve alınacak ek tedbirler belirtilir.
•    Tüm çalışmanın kusursuz bir şekilde tamamlanmasının akabinde kurumun belgelendirme denetiminden geçmesi gerekir.
•    Belgelendirme denetimi sırasında herhangi bir uygunsuzluk tespit edilmemesi durumunda belge hazırlanarak işletmeye teslim edilir.
•    İyileşme uygulamalarının kalıcı bir şekilde kurum kültürü haline gelip gelmediğinin incelenmesi için periyodik olarak yeni denetimler planlanır.

ISO 14001 Nedir?

Yapılan çalışmaların etkisini, oldukça kısa bir süre içerisinde görmeye başlayabilirsiniz. Özellikle uzmanlarımızın dikkat çekeceği hususlara uymanız durumunda sisteminizin bozulmadan uzun ömürlü bir şekilde devam etmesi mümkün olur. Bu sayede herhangi bir problem ile karşılaşmadan uzun vadede iş stratejilerinizi çok rahat biçimde sürdürmenizin de önü açılır. “ISO 14001 nedir?” konusu ve diğer detaylar hakkında bilgi almak ve fiyat teklifinizi öğrenmek için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Türkiye´nin önde gelen danışmanlarından olan ekiplerimize hemen ulaşın. Aşan Danışmanlık size en hızlı şekilde ulaşacaktır.
 

Çevre Bilincinizi ISO 14001 Belgesi ile Gösterin


İşletme olarak çevreye verdiğiniz önemi en net şekilde göstermeniz için ISO 14001 belgesini çok geç olmadan temin etmeniz gerekir. Tüm koşulları karşılamanızın ardından ise çevre konusundaki hassasiyetinizi rahatlıkla gözler önüne serebilirsiniz. Bu noktada öncelikli olarak firmanızın değerlendirilmesi gerektiğini de unutmamalısınız.

Uzman danışmanlarımızın konu hakkındaki donanımları ve özel yöntemleri, çevre bilincinizin artması ile birlikte kalıcı bir iyileşmenin mümkün hale gelmesi adına çok önemlidir. Siz de bu durum içerisinde işletmenize değer katmak için bizimle mutlaka irtibata geçmelisiniz. Böylelikle rakipleriniz içerisinden çok daha rahat bir şekilde sıyrılabilirsiniz. Aynı zamanda maliyetlerinizin düşmesi de kâr oranlarınızın doğrudan artacağına yönelik önemli göstergelerden biridir.

Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşabilir ve en uygun hizmetlerimiz için bizden destek alabilirsiniz. Sitemizde yer alan numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp