Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Ne İşe Yarar?

ISO 14001 standartları, uluslararası yetkili kurumlar tarafından belirlenmiştir. Standartların kapsamı çevresel etkilerin azaltılması adına oldukça önemli metriklerden oluşur. Firmaların tamamı ise bu normlara kesinlikle uyum göstermelidir. Çevreye karşı duyarlı olunduğunun gösterilmesi noktasında da bu belgenin büyük bir önemi vardır. Bu aşamada işletme sahiplerinin merak ettiği konuların başında ise “ISO 14001 ne işe yarar?” sorusu gelir. Doğru bir belgelendirme hizmetinden faydalanmanız durumunda konu hakkındaki tüm avantajlara aynı anda sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme firması olarak çevresel konularda firma donanımınıza katkı sunmak adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Genel standartların yanı sıra özel ihtiyaçlarınıza göre bir yol haritası belirliyor ve eksikliklerinizi çok geçmeden gideriyoruz. Bu sayede son derece etkileyici bir konuma gelerek hizmetlerinizi sürdürmeniz de ekstra kolay bir hale gelir. Firmanızın itibarını yükseltmek ve oldukça verimli uygulamalar gerçekleştirmek için geç kalmadan bizimle irtibat kurmanız gerektiğini bilmelisiniz. Canlı destek hattımızı ise dilediğiniz her zaman kullanma fırsatınız bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan numaramızdan ulaşabilirsiniz. Aşan Danışmanlık olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

ISO 14001 Faydalarını Keşfedin


ISO 14001 faydaları, işletmelerin benzersiz bir düzeyde faaliyet göstermesine ciddi derecede katkıda bulunur. Hiçbir detay atlanmadan gerçekleştirilen düzenlemeler sayesinde beklentilerinizin çok ötesinde bir başarıya ulaşabilirsiniz. Genel olarak “ISO 14001 ne işe yarar?” sorusu için cevap niteliğinde olan bazı ayrıntılar ise aşağıdaki gibidir:

•    İşletmelerin çevresel etkiler hakkında doğru değerlendirmeler yapması sağlanır.
•    Olumsuz etkilerin azaltılması noktasında avantajlı bir şekilde hareket edilir.
•    Atıkların azaltılması ve doğru biçimde yönetilmesi sağlanır.
•    Su ve enerji tasarrufu sağlanması açısından ciddi ayrıcalıklarınız olur.
•    Çevresel performansının kusursuz bir şekilde analiz edilmesi ile doğru önlemler alınır.
•    Yasal mevzuatlar ve düzenlemelere uyum sağlamanız için büyük bir destek sunulur.
•    Çevresel risklerin tespit edilmesinin ardından çok daha etkili adımlar atılır.
•    Kaynakların ekstra verimli bir şekilde kullanılması sayesinde ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlanır.
•    Kurumun artan itibarı aracılığıyla iş ortakları ve müşteriler için yüksek bir güven ortamı oluşturulur.
•    Sürdürülebilir uygulamaların kusursuz biçimde devam etmesini destekleyerek uzun vadede marka değerini fazlasıyla arttırır.
•    Çalışan motivasyonunun yükselmesi sayesinde iş verimi yükselişe geçer.

ISO 14001 Ne İşe Yarar?

Belirttiğimiz bu faydalara hızlıca ulaşmak istiyorsanız, WhatsApp hattımız sayesinde istediğiniz zaman mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınıza anında karşılık veren uzman ekibimiz, diğer yandan uygun fiyat teklifinizi de hazırlamaya başlar. En faydalı şekilde belgenizi almak ve işletmenizi geliştirmek için mutlaka firmamızla bağlantıya geçmelisiniz.

Aşan Danışmanlık sektörün dinamiklerine hakim ve size en iyi şekilde hizmet verecek danışmanlar ile hizmet sunar. Hemen sayfamızdaki numaramız, whatsapp hattımız, email adresimiz veya canlı destek kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
 

ISO 14001 Belgesi ile Çevrenin Korunmasını Destekleyin


İşletmenizin sorun yaşamadan ve çevreye katkı sunarak faaliyetlerine devam edebilmesi için ISO 14001 belgesinin faydalarını göz ardı etmemelisiniz. Gerekli şartları yerine getirerek belgenizi almalı ve sonrasında çalışmalarınızın verimli bir şekilde devamlılığını takip etmelisiniz. Bu noktada öncelikle yapmanız gereken ise uzman danışmanlarımız ile ilk görüşmeyi gerçekleştirmektir.
İrtibat kurmanız, firma gereksinimlerinizin belirlenmesi noktasından son derece önemlidir. Özel olarak gereken tedbirlerin alınması ve performans izleme süreçlerinin kusursuz biçimde hayata geçirilmesi adına uzman ekibimizin yönlendirmelerini kesinlikle dinlemelisiniz. Bu sayede hem kaliteli hem de sürdürülebilir faaliyetleriniz ile sektörünüzde ön plana çıkmak için zorluk yaşamazsınız. Resmî kurumların akredite ettiği firmamızın uygulamalarını öğrenmek için istediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek isterseniz bize sitemizdeki canlı destek hattının da yanı sıra INSTAGRAM hesabımızdan ulaşabilirsiniz. Aşan Danışmanlık Tüm Türkiye´de sizlere hizmet verebilmektedir.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp