Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 İç Tetkikçi Eğitimi

Çevre yönetim sistemi kapsamında kurumların uygunluğunun tespiti için iç tetkikçilerin çalışmaları oldukça değerlidir. Gerekli donanım eşliğinde denetleme yapılması içinse ISO 14001 iş tetkikçi eğitimi ile belge almış olmanız gerekmektedir. İşletme faaliyetlerinin performansını ölçümlemek ve sürdürülebilir uygulamaların devamlılığı sağlamak amacıyla doğru eğitimi almış iç tetkikçilere büyük görev düşer. Bu yüzden planlama, uygulama, analiz ve raporlama gibi tüm süreçlerde kusursuz ve aynı zamanda profesyonel destek alınması şarttır.

Belgelendirme alanında tecrübe sahibi Aşan Danışmanlık, eğitimlerde de yetkilerini size sunacak, ihtiyacınız olan eğitimi kısa sürede sağlayacaktır.

Eğitim, danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerimizi aksatmadan yerine getirmeye devam ediyoruz. İç tetkikçi olarak çalışacak kişilere sağlayacağımız faydaları çok iyi bilerek, uygun eğitim programları hazırlıyor ve destek almanızı kolaylaştırıyoruz. Bu yüzden öncelikli olarak, sürekli ulaşılabilir bir şekilde göreve hazır bekliyor ve taleplerinize hızla karşılık veriyoruz. Siz de alacağınız eğitimle hiçbir noktayı atlamadan iç tetkik yapmaya başlamak istiyorsanız, canlı destek hattımıza hemen yazmalısınız.

ISO 14001 İç Tetkik Eğitimi Kapsamı


ISO 14001 iç tetkikçi eğitimi için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve aynı zamanda programın içeriği, katılımcılar için ciddi avantajlar sunmaktadır. Ekip olarak faydalanmanız ve ayrıcalıklı uygulamalar yapmanız için sağladığımız eğitimin kapsamını, aşağıda yakından inceleyebilirsiniz:

•    ISO 14001 standartları hakkında ihtiyaçlar, temel prensipler ve çevre yönetim sisteminin ayrıntıları hakkında bilgilerin verilmesiyle eğitim başlar.
•    İç tetkik işlemlerinin sistemdeki rolü ve tetkikçilerin tüm sorumlulukları detaylıca aktarılır.
•    Gerçekleştirilecek iç tetkiklerin sağlayacağı avantajlar açıklanır.
•    Tetkik sürecinin ISO 14001 standartları çerçevesinde yürütülmesi adına dikkat edilmesi gerekenler paylaşılır.
•    Tetkik planının hazırlanması, değerlendirilmesi ve onaylanarak sürece başlanması için göz önünde bulundurulacak hususlar iletilir.
•    İç tetkik için ekibin belirlenmesi, görevlerin dağıtımı ve denetlemenin yapılacağı alanların belirlenmesiyle aşamalara devam edilir.
•    Özel denetim yöntemleri, belgelendirme ve incelemeye dair tüm konular etraflıca ele alınır.
•    Denetim esnasında izlenmesi gereken prosedürler, uzman eğitmenler tarafından anlatılır.
•    Ortaya çıkan sonuçların analizi ve uygunluğun tespit edilmesi konusunda gerekli yetkinlikler kazandırılır.
•    Denetimle ortaya çıkarılan uygunsuzlukların düzeltilmesi ve iyileştirilmesi için izlenmesi gereken yol hakkında ayrıntılı bilgi verilir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi İç Tetkikçi Eğitimi

Vermiş olduğumuz ve oldukça önemli olan bu eğitimin kapsamı, yukarıda da gördüğünüz üzere bir hayli geniştir. Ancak bu noktada herhangi bir tedirginlik yaşamanıza hiç gerek yok. Çünkü uzman ekibimiz, eğitimlerin kolay anlaşılması ve veriminin artmasına gerekli aksiyonları alarak, özel teknikler aracılığıyla bilgilenmenizi sağlar. Aynı zamanda ekibimize kolaylıkla ulaşmanız için WhatsApp hattımız üzerinden mesaj atmanız yeterlidir. Böylece gerekli prosedürleri de ilk ağızdan öğrenek, hızlı bir şekilde eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Çok daha fazla bilgi ve detay istediğiniz an Aşan Danışmanlık numaralarımıza ulaşabilirsiniz.
 

ISO 14001 Eğitimi ile Uzmanlığınızı Pekiştirin


Kalitesi ve etkili içeriğiyle beğeni toplayan eğitimimizi, sıfırdan iç tetkikçi olmak isteyenlerin alabileceği gibi mevcut bilgilerini tazelemek isteyenler de tercih edebilir. Bu sayede güncel mevzuat ve geliştirilen yeni standartlar hakkında ayrıntıları öğrenmek, fazlasıyla kolay bir hale gelir. Hem yeni başlayanlar hem de bilgilerini arttırmak isteyen katılımcıların tamamı için özel programlar tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Farklı pek çok sektör için ciddi öneme sahip olan iç tetkik süreçlerinde sizinle tam bir yol arkadaşlığı yapmaktayız. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız ve uzmanlığınızı pekiştirmeniz için daima görev başındayız. Siz de telefon numaramız aracılığıyla dilediğiniz zaman firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca kurumsal INSTAGRAM hesabımızda sizler için bir çok bilgi, detay ve veri bulunmaktadır. Sitemizde yer alan sosyal medya bağlantı butonları aracılığıyla bize INSTAGRAM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp