Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Çevre Kalite Sistemi

ISO 14001 çevre kalite sistemi firmaların çevresel performansını düzenlemek ve iyileştirmek amacıyla geliştirilen standartları içerisinde barındırır. Çevrenin etkin bir şekilde korunması ve gerekli önlemlerin alınması adına bu standartlar son derece önemlidir. Oluşturulacak yol haritası ve belirlenecek hedefler sonrasında işletmelerin avantajlı bir konuma gelmesi kaçınılmazdır. Özellikle doğru bir danışmanlık hizmeti almanız durumunda çok daha rahat biçimde sonuca ulaşmanız mümkün olur.

Yapılacak çalışmaların ilk aşaması, işletmenin çevresel etkilerinin belirlenmesi ile başlar. Ardından gerekli düzenlemelerin yapılması sürecine geçilir. Standart kapsamında yer alan hususların elde edilmesi ile beraber belgelendirme süreci ilerletilir. Bu noktada konusunda gerekli yetkinliğe sahip olan tecrübeli ekibimiz, son derece değerli bir destek sunarak ihtiyaçlarınızı giderir. Siz de en başarılı şekilde belgenizi almak ve iyileşmenizi kalıcı hale getirmek için WhatsApp hattımız üzerinden bizlere mesaj atmalısınız.

Kaliteye hakim, kalite konusunda işinde uzman ekiplerimizden bilgi ve destek alabilirsiniz. Aklınıza takılan hususların tamamı için Aşan danışmanlık sitesindeki numaraları arayın.

ISO 14001 Çevre Kalite Sistemi Ana Unsurları Nelerdir?


Uzman kadromuzun oldukça önemli katkıları ile başlayan süreçler, işletmenizin en iyi konuma gelmesi için sürdürülür. ISO 14001 çevre kalite sistemi ise son derece kritik unsurlardan oluşur. Genel olarak sistemin ana hatları şu şekilde sıralanır:

•    Öncelikli olarak firmanın çevresel hedeflerinin ve taahhütlerinin belirlenmesi gerekir.
•    Belirlenen şartlar doğrultusunda resmi bir politika oluşturulur ve uygulamaya geçilir.
•    Fırsat ve risklerin analiz edilmesi ile beraber yasal gereksinimlerin net olarak anlaşılması sağlanır.
•    Ortaya konan hedefler doğrultusunda kusursuz bir planlama hazırlanır.
•    Çevresel politikanın hayata geçirilmesi noktasında uzman danışmanlarımız tüm adımlarda aktif olarak rol alır.
•    Çevresel performansın yakından izlenmesi ve ölçülmesi ile birlikte iyileşmenin kalıcı hale gelmesi sağlanır.
•    Belgelendirme işlemlerinin sonrasında iyileşmenin belirli aralıkla tekrar analiz edilmesi sayesinde işletme mevcut konumunu geliştirmeye devam eder.

ISO 14001 Çevre Kalite Sistemi

Belirttiğimiz tüm bu konular için baştan sona yanınızda yer aldığımızı bilmelisiniz. Yalnızca belgenizi almanızla yetinmiyor ve her zaman çok daha avantajlı olmanız adına uygulamalarımızı sürdürüyoruz. Firmanızın çalışmaları ile fark yaratması için canlı destek hattımıza ulaşmalı ve yapmanız gerekenleri hemen öğrenmelisiniz. Aynı zamanda avantajlı fiyat teklifinizi de alarak ekstra kazançlı bir şekilde uygulama adımlarını başlatmalısınız.

Çok daha fazlası için Aşan Danışmanlık hizmetinizdedir, sitemizdeki numaramızı hemen arayın ve işinde uzman eğitmenlerimiz, danışmanlarımız sizi bilgilendirsin.
 

ISO 14001 Çevre Kalite Sistemi Nasıl Kurulur?


ISO 14001 çevre kalite sistemi kurulum aşamasında ilk olarak kurumunuzun titiz bir şekilde değerlendirilmesi gerekir. Konusunda gerekli deneyime sahip olan danışmanlarımızın yerinde yapacağı inceleme ile doğru ve hatalı uygulamalarınızın tamamı tespit edilir. Bu sayede çok daha rahat bir belgelendirme süreci başlar. İlk andan son aşamaya kadar profesyonel bir bakış açısı ile işlemlerine devam eden uzman ekibimiz, iyileşmenizin sürekli hale gelmesi adına gerekli tüm tedbirleri de alır.

İletişim bilgilerimiz üzerinden dilediğiniz zaman bizimle irtibat kurarak, işletmenizin hızlıca gelişmeye başlamasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir detay atlanmadan tüm gerekliliklere sahip olacağınızdan da emin olabilirsiniz. İşletmenize özel olarak harekete geçen ekibimiz aracılığıyla oldukça kısa süre içerisinde belgenizi alabilirsiniz. Aynı zamanda tam donanımlı hale gelecek olmanız, ilerleyen süreçte elinizi fazlasıyla güçlendirir. Siz de belgelendirme süreçlerimiz hakkında aklınıza takılanları öğrenmek ve bütçe dostu fiyat teklifinizi görmek için firmamıza ulaşmalısınız. Böylelikle çevrenin korunmasına da ciddi bir katkı yapmaya başlamış olursunuz.

Teklif talepleri, merak edilen soruların yanıtları ve daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşım sağlayın. 1 telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp