Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Belgesini Kimler Alabilir?

Çevresel olumsuz faktörlerin azaltılması adına uluslararası kurumlar belirli standartları ortaya koymuştur. Bu standartlar ISO 14001 şeklinde adlandırılır ve gerekli çalışmalar sonrasında işletmelere sertifika verilir. Sertifikanın kusursuz bir şekilde alınması içinse mutlaka profesyonel destek alınması gerekir. Destek almak için firmamıza ulaşmanız durumunda ise ekstra kazanımlı olarak belgenize kavuşacağınızı bilmelisiniz. Bu sayede özellikle çevreyi korumanın yanı sıra yasal mevzuatlara da tam anlamıyla uyum sağlamış olursunuz.

Çevrenin etkin biçimde korunması adına alınması gereken sertifika için “ISO 14001 belgesini kimler alabilir?” sorusunun ortaya çıkması, son derece normaldir. İşletmesini üst seviyeye taşımak isteyen tüm kişilerin bu belgeyi alması şarttır. Özellikle iş ortaklarınız ile birlikte müşteri ve çalışanlarınız için güven ortamı oluşturmak adına zaman kaybetmeden gerekli işlemleri başlatmalısınız. Bu noktada canlı destek hattımızın her zaman ulaşılabilir olduğunu da bilmelisiniz. Bizimle irtibata geçerek konu hakkında yapmanız gerekenler ile beraber uygun düzeyli kişiye özel fiyat teklifini de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bu sertifikayı kimlerin alabileceği ile alakalı her türlü bilgiye sitemizden erişebilirsiniz. Aşan Danışmanlık tüm ISO belgelerinde olduğu gibi çevre belgelerinde de tecrübeli kadrosu ile hizmettedir.

ISO 14001 Belgesini İşin Uzmanından Almalısınız


ISO 14001 belgenize
kavuşmak adına mutlaka doğru bir belgelendirme firması seçmeniz çok önemlidir. Konusunda gerekli yetkinlik ve uzmanlığa sahip ekibimiz sayesinde beklentilerinizin çok ötesinde bir destek ile karşılaşırsınız. Bunun yanı sıra tüm sektör ve endüstrilerde faaliyetlerini yürüten firmaların bu belgeyi alması gerekir. Genel olarak belge alması gerekenler ise şu şekilde sıralanır:

•    Çevre yönetim sistemlerini üst düzey bir noktada kurmak isteyen firmalar
•    ISO 14001 gerekliliklerini öğrenerek çevresel etkileri belirlemek, yakından takip etmek ve iyileştirmek isteyen şirketler
•    Organizasyonları eksiksiz bir hale getirerek en yüksek faydaya ulaşmak isteyen işletmeler
•    Çevre yönetim prosedürlerini kalıcı hale getirmeyi amaçlayan firmalar
•    Performansı izleyerek gerekli anlarda önceden müdahale imkânına erişmeyi hedefleyen kurumlar
•    Faaliyetlerini ulusal ve uluslararası alanda zirve noktasına ulaştırmak isteyen şirketler
•    Müşteri, çalışan ve tedarikçilerine güvenli bir ortam sunmayı amaçlayan işletmeler
•    Rakiplerinin önüne geçmek ve rekabet avantajı elde etmek isteyen kurumlar
•    İş stratejilerini kusursuz bir çevre bilinci çerçevesinde sürdürmeyi hedefleyen firmalar

ISO 14001 Belgesini Kimler Alabilir?

ISO 14001 belgesi, direkt olarak zorunlu olmasa da alınması halinde işletmelerin çok yüksek bir oranda fayda sağlamasının önünü açar. Çevreyi korumaya devam ederek, kaynak kullanımının düzenlenmesi ve iş veriminin artması ise son derece etkileyici sonuçlar almanıza katkıda bulunur. Tüm ayrıntıları enine boyuna öğrenmek ve fiyat teklifinizi almak adına geç kalmadan WhatsApp hattımız üzerinden bizlere mesaj göndermeyi unutmamalısınız.

İşimiz sizi denetimlere hazırlamak ve en iyi sonuçları almanızdır. Aşan Danışmanlık size 1 telefon kadar yakın, hemen arayabilirsiniz.
 


ISO 14001 Belgesi İçin Bizi Tercih Edin


Faaliyet alanınız ve sektörünüz arasında ayrım yapmadan şartlarınızın değerlendirilmesi son derece önemlidir. Hem sektörünüze hem de işletmenize özel olarak hazırlanacak prosedürler ise başarıya ulaşma noktasında önünüzü açar. Çevreye verdiğiniz önem sayesinde olumlu geri dönüşleri ise kısa süre içerisinde görmeye başlarsınız.

ISO 14001 belgesini kimler alabilir?” sorusunun tüm detayları ve işletmeniz için ek gereklilikleri keşfetmek için acele etmelisiniz. Bir an önce uygun pozisyonda konumlandırdığınız firmanız ile sektörünüz içerisinde fark yaratmaya hemen başlayabilirsiniz. Siz de bizimle hızlı bir şekilde irtibata geçerek, oldukça etkili biçimde çalışmalarımızın başlamasını talep edebilirsiniz. Böylelikle firmanızın zirve yürüyüşünü de ekstra hızlandırmış olursunuz.

Türkiye’nin önde gelen danışmanlık şirketlerinden olan Aşan ile sizde yola çıkın. En iyi danışmanlar ve eğitmenlerden süreç hakkında bilgi alın ve kısa süre içerisinde bu denetimlere sizlerde hazır olun.
 

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp