Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Belgesi Alma Aşamaları

Çevre yönetim sistemi için gerekli uygulamaların çalışmalara dahil edilmesi sonucunda oldukça önemli bir belge alınır. ISO 14001 şeklinde tanımlanan ve son derece kıymetli standartları içeren bu belge, faaliyetlerinizin çevreyi korumaya yönelik devam ettiğini net bir şekilde gösterir. Aynı zamanda iş alanınız fark etmeksizin bu belgeye sahip olarak, ne denli özenli çalışmalar gerçekleştirdiğinizi de açıkça ifade edebilirsiniz.

Doğaya gerekli katkının sunulması ve kaynakların verimli bir şekilde kullanılması için ISO 14001 belgesi alma aşamaları büyük öneme sahiptir. Belgelendirme firmamıza WhatsApp hattımız üzerinden ulaşarak, aşamaların tamamı hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapılacak değerlendirmenin hemen ardından işletmenize özel fiyat teklifini almanız da mümkündür. Böylece sürdürülebilir uygulamalara imza atmanız ve firma olarak yüksek bir güven sunmanız fazlasıyla kolay bir hale gelir. Siz de çalışmalarınızı geliştirmek için geç kalmamalı ve bizimle irtibat kurmalısınız.

Tüm aşamalara, tüm sektöre hakim olan danışmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Konu ile alakalı Aşan Danışmanlık’ın müşteri temsilcilerinden hemen bilgi alabilirsiniz.

ISO 14001 Belgesini Uzman Danışmanlarımızdan Alın


Çevre bilincinin geliştirilmesi ve bu yönde faaliyetlerin sürdürülmesi için oldukça önemli standartlar belirlenmiştir. Uluslararası geçerliliğe sahip olan bu standartlar, kaynak yönetiminden verimli çalışmalara kadar tüm süreç içerisinde kendine yer bulur. Bu noktada ISO 14001 belgesi alma aşamaları kesinlikle detaylı bir şekilde bilinmelidir. Uzman ekibimiz aracılığıyla alacağınız destek sayesinde çok daha rahat sürdürülecek aşamalar ise aşağıdaki gibidir:

•    Canlı destek hattımıza ulaşmanız ile birlikte firmanıza özel olarak belgelendirme planlaması tarafımızdan yapılır.
•    Yerinde gerçekleştirilecek analizlerin ardından eksik veya hatalı uygulamalarınız açık bir şekilde görülür.
•    Yanlış işlemlerin düzeltilmesi adına anında gerekli çalışmalara geçilir.
•    Yönetici ve personelinizin tamamı için öncelikle eğitim programları düzenlenir.
•    Ardından dokümantasyon çalışmaları tamamlanır.
•    Olası riskler için analizler titiz biçimde gerçekleştirilir.
•    Acil durum eylem planları ve ek tedbirler hakkında detaylar paylaşılır.
•    Çevrenin zarar görmemesi adına kritik noktalar için gerekli uyarılar yapılır.
•    İşletme olarak denetime hazır hale gelmenizin ardından yeni bir tetkik planlaması yapılır.
•    Denetim sırasında sorun tespit edilmemesi halinde belgeniz teslim edilir.
•    İyileşmenin kalıcı biçimde sürmesi adına performansın yakından izlenmesi sağlanır.

ISO 14001 Belgesi Alma Aşamaları

Yukarıda belirttiğimiz adımların ardından belgenizi rahatlıkla alırsınız. Belgenin ulusal ve uluslararası faydalarından da hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle çevreyi koruyarak, sürdürülebilir uygulamalarınız ile farkınızı açıkça gösterebilirsiniz. Aynı zamanda üstün bir rekabet avantajı yaşayacak olmanız, kâr oranlarınıza da ciddi katkılar yapmaya devam eder. Bu aşamada bizimle iletişim kurmanız, ayrıcalıklara kavuşmak için yeterlidir.

Çok daha fazlası için sizlerin yanındayız. Denetimlerinizden doğru sonuçları alarak belgeyi almaya hak kazanmak istiyorsanız sitemizdeki telefon numaramızı arayabilir ve Aşan Danışmanlık’tan bilgi alabilirsiniz.
 

ISO 14000 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARTLARI


Belgelendirme firması olarak son derece deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayede tüm işletmelerin beklenti ve taleplerini sorunsuz halde karşılamamız ekstra kolaylaşmaktadır. Özellikle ISO 14001 belgesi alma aşamaları için kullandığımız teknikler, firmanızın gelişimi açısından oldukça değerlidir.

Kaliteli bir hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda fiyat konusunda da üzerimize düşeni yapmayı ihmal etmiyoruz. Firmanıza özel olarak en avantajlı olacağınız biçimde destek almanızın önünü açıyoruz. Böylelikle belgenizi alırken maliyet konusunda tereddüt yaşamamanızı sağlamış oluyoruz. Siz de benzersiz bir belgelendirme süreci sonrasında işletmenize değer katmak ve sürekli olarak çevreyi korumaya devam etmek için bizimle irtibat kurmalısınız.

Aşan Danışmanlık sizlerin yanındadır, sitemizdeki INSTAGRAM butonu ile sosyal mecramız üzerinden DM göndererek de anında bilgi almanız mümkündür. Hemen arayın veya email ile işletmeniz için en iyi teklifi bizden alın. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp