Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 10002 Nereden Alınır?

Bünyesinde müşteri memnuniyeti yönetim sistemi kurmak amacıyla hareket eden şirket yöneticileri ve sahipleri tarafından ilk olarak ISO 10002 nereden alınır sorusuna cevap aranmamaktadır. Bu konuda arayış içerisinde olan firmaların yolları bizimle kesişmektedir. Uzun yıllardan beridir yer aldığımız danışmanlık hizmetleri ve belgelendirme sektöründe ISO 10002 standartları üzerine profesyonel hizmet vermekteyiz. Genel anlamda 3. taraf bağımsız denetleme ve belgelendirme kuruluşları yetkilendirilerek bu belgeyi vermektedir.

Biz de bu firmalardan birisi olarak uzun süredir bu alandaki talepleri büyük bir özenle yerine getirmekteyiz. Firmamız yetkili belgelendirme kuruluşu olarak uluslararası geçerliliğe sahip ISO 10002 belgesi düzenlemektedir. Bu belgenin verilebilmesi için gerekli olan tüm süreçlerin gerçekleştirilmesi adımlarında siz değerli danışanlarımıza rehberlik etmekteyiz. Bu konuda bilgilenmek ve aklınızdaki sorulara cevap bulabilmek adına hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Canlı temsilcimizle görüşerek birebir bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp destek hattımız aracılığıyla da yazışarak gerekli bilgileri talep edebilirsiniz. Hatta bizimle iletişime geçtiğinizde şirketinize özel teklifimizi de isteyerek öğrenebilirsiniz.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti - ISO 10002 Belgesi


Müşterilerinin beklentilerini hatta beklentilerinin de ötesini karşılayarak onların memnuniyetini artırmak isteyen her kuruluş ve işletme müşteri memnuniyeti yönetim sistemini bünyesinde kurmaya başlamıştır. Yaklaşık çeyrek asırdır uluslararası düzeyde uygulanmakta olan bu sistem ile rekabet piyasasında avantajlı duruma gelindiğini gözlemlemekteyiz. Pazar payının, marka bilinirliğinin ve kurum imajının artmasına hatırı sayılır katkı sağlayan bu sistem artık her ölçekten ve sektörden işletme tarafından uygulanmaktadır.

Aşan Danışmanlık bu alanda sayısız firmaya ISO sertifikaları alanında hizmet vermektedir. Sitemizde yer alan numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve anında bilgi alabilirsiniz.

Ticari faaliyetlere yeni atılan veya henüz bünyesinde müşteri memnuniyeti yönetim sistemi bulunmayan işletmeler ISO 10002 nereden alınır sorusuna cevap aramaktadır. Bu tür soruların cevabını arayanların karşısına çözüm olarak firmamız çıkmaktadır. Firmamız, uluslararası geçerliliğe sahip yetkili danışmanlık firması olarak bugüne kadar birçok şirketin müşteri memnuniyeti yönetim sistemine sahip olmasına katkı sağlamıştır. Her geçen gün çok sayıda danışanımıza bu konuda destek sağlayarak onların da amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

ISO 10002 Nereden Alınır?


ISO 10002 Belgesi


Siz de şirketinizde müşteri memnuniyeti odaklı değişimler ve yenilikler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz ve teknik ekibimizde bünyenizde ISO 10002 standartlarının uyarlanması için var gücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Süreç boyunca sizlere kılavuzluk ederek başarılı bir şekilde hedefinize ulaşacağınızdan hiç şüphemiz yok diyebiliriz. İşinizi tesadüfe bırakmadan profesyonel yaklaşımla tamamlayabilmek için bizimle iletişim kurmanız yetecektir.

Sektörün öncülerinden oluşan firma danışmanlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Aşan Danışmanlık tüm Türkiye’de sayısız referansa sahip işletmeler arasında yer almaktadır.
Görüldüğü üzere ISO 10002 nereden alınır diye merak edenlere temel anlamda cevap olarak uluslararası yetkilendirilmiş danışmanlık ve belgelendirme hizmeti veren firmalar diyebiliriz. Bu firmalardan birisi olarak sektörün öncü ve uzman isimlerinden oluşan danışman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Piyasalara hakim, mesleki bilgi ve deneyimleri üst düzey olan danışmanlarımızla profesyonel hizmetler sunmaktayız. ISO 10002 standartlarının bünyenizde uygulanması ve sürdürülebilir hale getirilmesi konusunda siz değerli danışanlarımıza adım adım rehberlik etmekteyiz. Bu standartların uyarlanması esnasında analizler, değerlendirmeler, raporlamalar, iyileştirmeler ve geliştirmeler gibi işlemlerle en iyiye sahip olmanızı amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi oluşturularak müşterileriniz tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanmanızı, müşterilerinizin sizi tercih etmesi için gereken maliyetlerin (reklam vs) azaltılmasını, güvenilir ve uzun vadeli ticari ilişkiler kurmanızı sağlamaktayız. Böylece marka imajı, tanınırlığı ve pazar payı artırımı gibi birçok önemli kazanımlara uygun bir yönetim sistemine kavuşmuş olacaksınız.

Bu alandaki en önemli dökümanlara, verilere Aşan Danışmanlık firmasının web sitesinden erişebilirsiniz. Ayrıca INSTAGRAM hesabı aracılığıyla bir çok kampanyadan da anında haberdar olabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp