Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 10002 Kimler Alabilir?

Günümüz firmaları ürün ve hizmetlerine dair müşterilerinden gelen şikâyet, talep ve geri dönüşleri verimli ve etkin bir şekilde yürütebilmek için arayışlarda olmaktadır. Bu arayışların karşılığı olarak uygulanacak adımlardan birisi de ISO 10002 standartları olmaktadır. Yaygın adıyla “Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” olan bu standartların şirketlere uygulanması ile birlikte başta rekabet gücünün artması olmak üzere birçok kazanım sağlanmaktadır. Kurumsallaşma ve ticari faaliyetler konusunda pek çok faydası olan bu sisteme dair detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

TS ISO 10002 Standardı Nedir | ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti


Uluslararası yetkilendirilmiş danışmanlık ve belgelendirme firması olarak siz değerli danışanlarımıza yardımcı olmak adına hem canlı destek hattımız hem de whatsapp üzerinden hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan uzman danışman kadromuz profesyonel bir yaklaşımla ihtiyacınız olan müşteri memnuniyeti yönetim sisteminin kurulmasını sağlamaktadır. Bizimle iletişime geçtiğinizde ISO 10002 kimler alabilir, nasıl başvuru yapabilirim, fiyatı ne kadar gibi aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulabilirsiniz. Her geçen gün zorlaşan rekabet koşulları karşısında mevcut müşterilerinizin memnuniyetini artırmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak adına bu standartlarla ve getireceği sistemle mutlaka tanışmalısınız. Hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek ilk ve en önemli adımı atmış olacaksınız.

Daha fazla bilgi ve detay için Aşan Danışmanlık firmamızın iletişim sayfasındaki email adresinden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Sektörün öncülerinden olan işletmemiz size 1 telefon kadar yakındır.

Her geçen gün giderek daha önemli bir hale gelen müşteri memnuniyetinin sağlanması, aynı zamanda giderek zorlaştırmaktadır. Ne istediğini, beklentisini ve yasal haklarını çok iyi bilen bilinçli tüketicilerin artması, rekabet koşullarının zorlaşması, şirket maliyetlerinin azaltılması gibi etkenler müşteri memnuniyetinin artırılması gibi pek çok çözüm yollarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Birçok noktada ortaya çıkan bu tür ihtiyaçların karşılanması için en ideal çözümlerin başında ISO 10002 standartları gelmektedir. Bahsi geçen arayışlar içerisinde olan kimlerin karşısına çıkan bu standartlar pek çok önemli noktada etkili ve verimli bir çözüm olarak uygulanmaktadır. Peki, ISO 10002 kimler alabilir diye merak ediyorsunuz değil mi?

Bu belgeyi almak için belli bir sektörde ve belirli ölçekte büyüklükte bir firma olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Özel veya kamu fark etmeksizin her sektörden ve büyüklükten firmalar, vakıflar, dernekler, kurum ve kuruluşlar bu standartları bünyelerinde uygulayarak sertifikasına sahip olabilirler. Burada önemli olan ürün ve hizmetlerin müşteriye ulaştırılması ve sonrasında gelecek olan dönüşlerin etkin ve sağlıklı bir şekilde yönetilmesidir. Müşterileri ve hedef kitlesi ile arasında kuvvetli ve uzun vadeli ilişkiler kurmak isteyen her işletme bu süreci bizimle birlikte başarıyla tamamlayabilmektedir. Tarafımıza yapılan başvurudan itibaren sizlere kılavuzluk eden uzmanlarımız ile ilgili süreci hızlı ve sağlıklı bir şekilde tamamlayarak ISO 10002 sertifikasını almaya hak kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

ISO 10002 Kimler Alabilir?


ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Belgesi


Konu ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek ve uygun fiyatlardan danışmanlık almak isterseniz Aşan Danışmanlığın müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

ISO 10002 kimler alabilir diye baktığımızda her büyüklükteki ve her sektördeki firmaların alabileceğini görmekteyiz. Bu konuda müşteri memnuniyeti yönetimi sistemini kurmak ve etkin olarak sürdürmek istemek önemli kriterdir. Bu kararlılığa sahip olan her şirket sahipleri ve yöneticiler bizimle iletişime geçerek çağımızın en gerekli sistemlerinden birisi olan müşteri memnuniyeti yönetim sistemine sahip olabilirler. Her geçen gün giderek zorlaşan rekabet şartları ve pazar payı karşısında ISO 10002 ile avantajlı konuma geçmek için canlı destek hattımız veya whatsapp iletişim servisimize ulaşmanız yeterlidir.

ISO belgelendirme denilince akla ilk gelen firmalardan olan işletme Aşan Danışmanlık ile her türlü veri, bilgi size sağlanır. Sektörün öncü firmalarından olan işletmeye ait bilgiler, dökümanlar, teklifler ve daha fazlası için iletişim numaralarını arayabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp