Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 10002 Fiyatı

Bir firmanın mevcut müşterilerini elinde tutması ve yeni müşteriler kazanabilmesi için yapması gereken birçok önemli iş ve işlemler bulunmaktadır. Bunların kurumsal bir düzeyde profesyonel olarak yürütülebilmesi de belirli kalıplar eşliğinde mümkün olabilmektedir. ISO standartları bahsi geçen bu kalıpları bizlere sunmaktadır. Günümüzde hem ulusal hem de uluslararası alanda ticari faaliyetlerde bulunan firmalar bulundukları sektöre özel veya herkes için geçerli olan ilgili standartları sağlayarak çalışma hayatlarını sürdürmektedir.

Bu noktada karşımıza çıkan en önemli standartlardan birisi de ISO 10002 standartları olmaktadır. Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi olan ISO 10002 ile her sektörden ve her ölçekteki firmalar bünyelerinde bu oluşumu sağlayabilmektedir. Bahsi geçen sistemin kurulması ve sürdürülebilir kılınması için ise uluslararası yetkilendirilmiş belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri veren firmalar ile çalışmak gerekmektedir. Firmamız tam da bu noktada ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak ve siz değerli şirket sahiplerine yardımcı olmak amacıyla uzun yıllardan beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyemizde hizmet veren uzmanlarımız ve danışmanlarımız şirketinize ISO 10002 standartlarını uyarlamak için profesyonel olarak hareket etmektedir. Başta ISO 10002 fiyatı olmak üzere ilgili sürece dair tüm soru ve merak edilenler için bizi arayabilirsiniz. Birebir canlı görüşme gerçekleştirebilir ya da whatsapp üzerinden bizimle görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Aşan Danışmanlık sizlere profesyonel hizmet verir. Aşan Danışmanlık ile irtibata geçebilmek de oldukça kolay, irtibat kanallarımızdan email, whatsapp, canlı destek ve diğer platformlardaki sosyal medya hesaplarımızdan kısa süre içinde bize ulaşabilirsiniz.

ISO 10002 Sertifikası - ISO 10002 belgesi


Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi kurulması ve sürdürülebilir hale getirilmesi, bir şirketin var olma ve var olmaya devam edebilmesi noktasında hayati öneme sahiptir. Özellikle günümüz piyasa koşullarında rekabet ortamının giderek zorlaşması, pazar payının ve marka itibarının artırılması mecburiyeti gibi durumlar müşteri memnuniyetinin daha fazla önemli bir konu olmasına sebep olmaktadır. Rakipler arasında avantajlı duruma gelmek, marka tercih edilebilirliğini artırmak ve olumsuz geri dönüşleri azaltmak gibi noktalarda hep karşımıza ISO 10002 çıkmaktadır. Bu nedenle irili ufaklı tüm şirketler, kamu kurum ve kuruluşları bünyelerinde müşteri memnuniyeti yönetim sistemi oluşturmayı hedeflemektedir.

Siz de şirketiniz için bu sistemi oluşturmak ve şirketinizi büyütmek niyetindeyseniz hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her geçen gün artan talepleri büyük bir özveri ile karşılayan ekiplerimiz, size de bu konuda seve seve yardımcı olacaktır. Canlı destek ekibimiz veya whatsapp destek hattımızla iletişime geçerek başta ISO 10002 fiyatı teklifimiz olmak üzere konuya dair tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Ekiplerimiz tüm sorularınıza detaylı cevaplar vererek sizlere yardımcı olacaktır.

ISO 10002 Sertifikası - ISO 10002 belgesi


Uygun Fiyatlı ISO Belgesi


ISO 10002 kapsamında müşterilerin tanınması önemli bir husustur. Çünkü müşterinin tanınması, isteklerinin ve beklentilerinin karşılanabilmesi adına kritik bir değere sahiptir. Tüm bunların bilinmesi ve etkin olarak kullanılabilmesi sonucunda müşteri memnuniyetinin artırılması ve şikayetlerin azaltılması mümkün olmaktadır. Birçok firma kaliteli ürün ve hizmet üretebilmesine karşın hedef kitlesini tam olarak tanıyıp ona göre hareket etmediği için beklenmedik bir şekilde istenildiği gibi başarılı olamamaktadır. Burada sistematik ve kurumsal bir şekilde hareket etmemesi, iş süreçlerinin karışık veya belirsiz olması, müşteri dönüşlerinin iyi değerlendirilememesi gibi birçok durum söz konusu olabilmektedir. Tüm bunlara bir son vermek için müşteri memnuniyeti yönetim sistemi kurarak etkin bir biçimde yönetmek önemli ölçüde yeterli olacaktır. Siz de firmamızla iletişime geçerek en uygun oranlardan ISO 10002 fiyatı ile bu sisteme sahip olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden gelin, hemen süreçleri başlatarak başarıyla nihayete erdirelim.

Daha fazlası için lütfen incelediğiniz web sitemizde yer alan Aşan Danışmanlık temsilcilerine yazın, gerek whatsapptan, gerekse canlı destekten hızlı bir destek almanız mümkündür. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp