Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISCC Belgesi

Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasyonu olarak da bilinen ISCC sertifikasında biyo-enerji ayrıca biyoyakıtlar için sertifika süreçlerinden geçilmekte ve uygun görülenler için sertifika alınmaya hak kazanılmaktadır. Co2 emisyonlarını dünya üzerinde azaltabilmek adına biyokütleden edinilen bazı yakıtların, enerjilerin değeri giderek artmaktadır. Avrupa Birliği´nin yenilenebilir enerji direktifleri kapsamı içerisinde bu konu ile alakalı biyokütle ile biyoenerji üretenler için bazı bağlayıcılıklar yer alır. Aşan Danışmanlık ile ISCC sertifikası sahibi olmak isteyen enerji firmalarının, enerji üreten işletmelerin sürdürülebilir bir biyokütle sağlayabilmesi için gerekliliklere uygunluğunu sağlaması gerekir.

Artan sanayi ve tarım pazarının gelişimi Dünya üzerinde sürdürülebilir kalkınmanın da önemini aynı oranda arttırmaktadır. Firmaların ürettikleri ürünler, verdikleri hizmetler için çevreye verecekleri zararın her zaman en az seviyelerde olması istenilir. Ham maddenin çıkmasından üretim aşamasına, teslimat aşamasına kadar sürdürülebilirlik dünya için bir hayli önemlidir. Firmaların müşterilerine, iş paydaşlarına doğru bir sürdürülebilir yaklaşım ile ulaşması, performansını kanıtlaması için uluslararası sürdürülebilirlik ve karbon sertifikası kapsamına ISCC belgesi girmektedir.

ISCC BELGELENDİRMESİ


ISCC kavramı küresel bir plandır diyebiliriz. Kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş olan, testlerinin AB tarafından başarılı bir şekilde yapılarak onaylanmasının ardından biyokütle ve biyoenerji belgelendirme programına dahil olmak isteyenlere Aşan Danışmanlık profesyonel hizmet sunmaktadır. ISCC´de biyokütlenin türlerine göre uygulama şekli vardır. Firmaların sera gazı salınımının azaltılması ile ilgili, sürdürülebilir toprak kullanımı ile alakalı, doğal biyosferlerin korunması ile ilgili ve sosyal sürdürülebilirliğin artması ile alakalı sorumluluklarını göstermelerine ISCC belgesi yardımcı olacaktır. Sizlerde ISCC Plus Sertifikasına kısa sürede sahip olabilmek adına uzman danışmanlardan destek alabilirsiniz.
 

ISCC Belgesinin Firmanıza Sağladığı Faydalar


İşletmenize bir çok avantaj sağlar. Dünya üzerinde denetim alanında size her aşamada destek olacak olan nadir firmalardan olan Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakındır. Biyoyakıt veya biyoenerji üretimi ile alakalı sürdürülebilir biyokütlenin kontrolünün edilmesi ve belgelendirilmesi için bizler sizin yanınızdayız. Sürdürülebilirlik belgesi sayesinde işletmenizin pazar payındaki alanını geliştirebilir ve firmanızı güçlendirbilirsiniz. Tarım ürünleri, yağ şeker üretici firmalar, biyodizel, etanol tesisleri ve benzeri işletmelerdeki tedarik zincirinin tamamını inceleyecek ve size en uygun fiyatlandırmaları sunacağız. ISCC Plus belgelendirme hizmeti ile sizler sürdürülebilirliğinizi kanıtlar ve firmanızın bu alandaki bağlılıklarını göstermiş olursunuz. Artan pazar potansiyeli içerisinde yeni müşterilerinize her zaman kapınız açık olur, Türkiye´de veya Dünya´da pazar payınızı geliştirebilir ve ticaretinizi bu belge sayesinde kolaylaştırabilirsiniz.

ISCC Plus Belgelendirme Danışmanlığı

Organizasyonunuzun doğru yönetilmesi ve bu alanda danışmanlık hizmeti alması için Aşan Danışmanlık ile irtibabata geçebilirsiniz. Sürdürülebilirlik ile alakalı bir çok önemli konuya değindiğimiz INSTAGRAM sayfamızı da ayrıca ziyaret edebilirsiniz.
 

ISCC Plus Belgelendirme Danışmanlığı


Sertifikasyon sürecinizin en başından en sonuna kadar sizlerin yanındayız. İlk görüşme işleminin ve teklifimizi sunmamızın ardından ISCC´ye kayıt işlemlerinizi danışmanlarımız sağlamakta ve belgelendirme denetimleri ile alakalı sizleri bilgilendirmektedir, denetimlerden başarılı geçmenizin ardından  ise ISCC sertifikanızı alabilirsiniz.

Sürdürüleiblirlik alanında uzman danışmanlar ile çalışmaktayız. Aşan Danışmanlık bir çok gıda belgesi ve diğer belgeler konusunda eğitimli personeli ile sizlerin yanında. ISCC sertifikası sayesinde üreticiler sorumluluk alırlar ve şirketlerinin çevreye zararlı olacak durumlardan kaçınmasını sağlarlar. Firmaların belgelendirme süreçlerinde daima destekçisi olan ve en  uygun danışmanlık tekliflerini veren Aşan Danışmanlık ile edineceğiniz bu belge sayesinde sera gazı emisyonlarınızı azaltacaksınız. sürdürülebilir arazi kullanımına yönelecek, ortaklarınızdan , müşterilerinizden firmanızın sürdürülebilir ürünler ürettiği ile alakalı güvene sahip olduğunuzu göreceksiniz. Biyosferin korunmasını sağlamanız zaten başlı başına bir sürdürülebilirlik desteği olacaktır. Sizlerin de sosyal sürdürülebilirliği sağlayabilmesi için yapması gereken tek şey AŞAN´ı aramak olmalıdır.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp