Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 20 34
info@asandanismanlik.com

ISCC Belgelendirme Hizmetleri

ISCC Belgelendirme Hizmetleri kapsamında alanında uzman bir kadro ile uzun senelerdir sektörde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Aşan Danışmanlık ile yola çıkabilir, başarılı bir sertifikalandırma sürecinden geçebilirsiniz.

ISCC yanı Uluslararası Sürdürülebilirlik Karbon Sertifikası´nda biyokütle ile biyoenerji belgelendirme alanında sizler için uygulamalarınıza yönelik şeffaf bir sistem sunmaktadır. Enerji ve yakıt üretmek için biyokütleden destek alan, gelecek için enerji kaynaklarını güvence altına almak isteyenlerin meydana getirdiği bu yaklaşım sayesinde pazardaki sorunların çözümlenmesi için gerekli adımlar atılır. Avrupa Birliği sınırları içerisinde olan ülkelerin tamamında Yenilenebilir Enerji Direktifleri ile alakalı sürdürülebilirliğin desteklenmesi istenmektedir. Biyoyakıtın sürdürülebilir üretilmesi ve işlenmesi için zorunlu parametreler geliştirilmiştir. İleri bir progam olan ISCC´de biyokütle ve biyoenerji belgelendirme programına dahil olmak isteyenlerin Aşan Danışmanlık firmasından teklif alması mümkündür. İncelediğiniz web sitemizde yer alan teklif hattımız aracılığıyla ISCC Sertifikası için en uygun tekifleri alabilirsiniz.

ISCC Sertifikası

 

Dünya´da yer alan tüm biyokütle türlerine uygulanabilen sistem organizasyonu sayesinde firmalar sera gazı salınımını azaltacak, sürdürülebilir toprak kullanımını arttıracak, doğal biyosferlerin korunmasını sağlayacak ve sosyal sürdürülebilirliğin arttırılmasını sağlayacaktır. Aşan Danışmanlık olarak sürdürüleiblirlik belgelerindeki gıda, yem, teknik, kimyasal ve diğer tüm biyoenerji uygulamalarınızı kapsayacak bir hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu sertifikaya sahip olanları bir çok avantaj beklemektedir.

Öncelikle uluslararası bir sistem, bir sertifika olması sebebiyle kalifiye bir denetimden eçerek tedarik zinciriniz dahil olmak üzere her aşamanızın sürdürülebilir enerji üretimi için kontrolü yapılmakta ve sertifikalandırılmaktadır. Elde edilen sürdürülebilirlik belgesi ile markanızın tüm pazar konumunu güçlendirebilirsiniz.

ISCC sertifikalandırma sistemi sayesinde bir çok hizmette üreticiler, işlemeciler, perakendecilier, markaya tedarik hizmeti sunanlar sürdürülebilir bir yönetime bağlı olduklarını gösterir ve her zaman yeni pazarlara açılabilecekleri anlamına gelir. Artan pazar potansiyelini kaçırmak istemeyen işletmelerin sitemizde yer alan canlı destek hattı veya ileitşim sayfasında yer alan e-mail adresleri aracılığıyla bilgi alabilmesi mümkündür. Uluslararası ticaretin kolaşlaştırılması için sitemizde yer alan telefon numaramızdan hemen bizimle iletişime geçin.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve ürün, hizmet belgelendirme desteği alabilmek için bize sitede yer alan tüm numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık tüm Türkiye´de hizmetlerini başarılı şekilde, uzun yıllardır aynı kadro, aynı isim ile sürdürmektedir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 14046 Su Ayak İzi Doğrulama Belgesi
  Aradığınız tüm hizmetler burada! Aşan Danışmanlık olarak sizlere ISO 14046 Su Ayak İzi Doğrulama Belgesi için alanında uzman danışmanlarımız ile hizmet sunmaktayız.
  11.4.2022 14:35:52
 • Karbon Ayak İzini Azaltmak İçin Öneriler
  Aşan Danışmanlık firmasının sizler için hazırlanan bugünki içeriğinde "Karbon Ayak İzini Azaltmak İçin Öneriler" konusunu ele aldık. Hemen sitemizden sizler için hazırlanan önerileri inceleyebilirsiniz.
  15.4.2022 10:02:43
 • KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi)
  KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi) ile alakalı uzmanlaşan kadromuz ile tüm Türkiye´de sizlere hizmet sağlamaktayız. Aşan Danışmanlık KC Sertifikası için en iyi teklifleri sizlere sunar.
  12.1.2023 10:40:27

Ne Aramıştınız ?