Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISCC Belgelendirme Hizmetleri

ISCC Belgelendirme Hizmetleri kapsamında alanında uzman bir kadro ile uzun senelerdir sektörde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Aşan Danışmanlık ile yola çıkabilir, başarılı bir sertifikalandırma sürecinden geçebilirsiniz.

ISCC yanı Uluslararası Sürdürülebilirlik Karbon Sertifikası´nda biyokütle ile biyoenerji belgelendirme alanında sizler için uygulamalarınıza yönelik şeffaf bir sistem sunmaktadır. Enerji ve yakıt üretmek için biyokütleden destek alan, gelecek için enerji kaynaklarını güvence altına almak isteyenlerin meydana getirdiği bu yaklaşım sayesinde pazardaki sorunların çözümlenmesi için gerekli adımlar atılır. Avrupa Birliği sınırları içerisinde olan ülkelerin tamamında Yenilenebilir Enerji Direktifleri ile alakalı sürdürülebilirliğin desteklenmesi istenmektedir. Biyoyakıtın sürdürülebilir üretilmesi ve işlenmesi için zorunlu parametreler geliştirilmiştir. İleri bir progam olan ISCC´de biyokütle ve biyoenerji belgelendirme programına dahil olmak isteyenlerin Aşan Danışmanlık firmasından teklif alması mümkündür. İncelediğiniz web sitemizde yer alan teklif hattımız aracılığıyla ISCC Sertifikası için en uygun tekifleri alabilirsiniz.

ISCC Sertifikası

 

Dünya´da yer alan tüm biyokütle türlerine uygulanabilen sistem organizasyonu sayesinde firmalar sera gazı salınımını azaltacak, sürdürülebilir toprak kullanımını arttıracak, doğal biyosferlerin korunmasını sağlayacak ve sosyal sürdürülebilirliğin arttırılmasını sağlayacaktır. Aşan Danışmanlık olarak sürdürüleiblirlik belgelerindeki gıda, yem, teknik, kimyasal ve diğer tüm biyoenerji uygulamalarınızı kapsayacak bir hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu sertifikaya sahip olanları bir çok avantaj beklemektedir.

Öncelikle uluslararası bir sistem, bir sertifika olması sebebiyle kalifiye bir denetimden eçerek tedarik zinciriniz dahil olmak üzere her aşamanızın sürdürülebilir enerji üretimi için kontrolü yapılmakta ve sertifikalandırılmaktadır. Elde edilen sürdürülebilirlik belgesi ile markanızın tüm pazar konumunu güçlendirebilirsiniz.

ISCC sertifikalandırma sistemi sayesinde bir çok hizmette üreticiler, işlemeciler, perakendecilier, markaya tedarik hizmeti sunanlar sürdürülebilir bir yönetime bağlı olduklarını gösterir ve her zaman yeni pazarlara açılabilecekleri anlamına gelir. Artan pazar potansiyelini kaçırmak istemeyen işletmelerin sitemizde yer alan canlı destek hattı veya ileitşim sayfasında yer alan e-mail adresleri aracılığıyla bilgi alabilmesi mümkündür. Uluslararası ticaretin kolaşlaştırılması için sitemizde yer alan telefon numaramızdan hemen bizimle iletişime geçin.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve ürün, hizmet belgelendirme desteği alabilmek için bize sitede yer alan tüm numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık tüm Türkiye´de hizmetlerini başarılı şekilde, uzun yıllardır aynı kadro, aynı isim ile sürdürmektedir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgelendirme
  Aşan Danışmanlık ile Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgesi almak artık çok kolay! Hemen teklif numaralarımızı arayarak işletmenize özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
  3.2.2023 12:49:09
 • Gümrük Birliği EAC Belgesi
  Gümrük Birliği EAC Belgesi edinmek isteyenler için Aşan Danışmanlık Tüm Türkiye´de sizlere hizmet vermek için uzman kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır.
  9.6.2023 18:31:16
 • Ekoteks Belgelendirme
  Ekoteks Belgesi ile alakalı tüm bilgilere anında erişin. Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakın, hemen kurumsal sitemizden bilgi ve teklif alabilirsiniz.
  26.6.2023 12:36:15
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp