Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 20 34
info@asandanismanlik.com

ISCC Belgelendirme Hizmetleri

ISCC Belgelendirme Hizmetleri kapsamında alanında uzman bir kadro ile uzun senelerdir sektörde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Aşan Danışmanlık ile yola çıkabilir, başarılı bir sertifikalandırma sürecinden geçebilirsiniz.

ISCC yanı Uluslararası Sürdürülebilirlik Karbon Sertifikası´nda biyokütle ile biyoenerji belgelendirme alanında sizler için uygulamalarınıza yönelik şeffaf bir sistem sunmaktadır. Enerji ve yakıt üretmek için biyokütleden destek alan, gelecek için enerji kaynaklarını güvence altına almak isteyenlerin meydana getirdiği bu yaklaşım sayesinde pazardaki sorunların çözümlenmesi için gerekli adımlar atılır. Avrupa Birliği sınırları içerisinde olan ülkelerin tamamında Yenilenebilir Enerji Direktifleri ile alakalı sürdürülebilirliğin desteklenmesi istenmektedir. Biyoyakıtın sürdürülebilir üretilmesi ve işlenmesi için zorunlu parametreler geliştirilmiştir. İleri bir progam olan ISCC´de biyokütle ve biyoenerji belgelendirme programına dahil olmak isteyenlerin Aşan Danışmanlık firmasından teklif alması mümkündür. İncelediğiniz web sitemizde yer alan teklif hattımız aracılığıyla ISCC Sertifikası için en uygun tekifleri alabilirsiniz.

ISCC Sertifikası

 

Dünya´da yer alan tüm biyokütle türlerine uygulanabilen sistem organizasyonu sayesinde firmalar sera gazı salınımını azaltacak, sürdürülebilir toprak kullanımını arttıracak, doğal biyosferlerin korunmasını sağlayacak ve sosyal sürdürülebilirliğin arttırılmasını sağlayacaktır. Aşan Danışmanlık olarak sürdürüleiblirlik belgelerindeki gıda, yem, teknik, kimyasal ve diğer tüm biyoenerji uygulamalarınızı kapsayacak bir hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu sertifikaya sahip olanları bir çok avantaj beklemektedir.

Öncelikle uluslararası bir sistem, bir sertifika olması sebebiyle kalifiye bir denetimden eçerek tedarik zinciriniz dahil olmak üzere her aşamanızın sürdürülebilir enerji üretimi için kontrolü yapılmakta ve sertifikalandırılmaktadır. Elde edilen sürdürülebilirlik belgesi ile markanızın tüm pazar konumunu güçlendirebilirsiniz.

ISCC sertifikalandırma sistemi sayesinde bir çok hizmette üreticiler, işlemeciler, perakendecilier, markaya tedarik hizmeti sunanlar sürdürülebilir bir yönetime bağlı olduklarını gösterir ve her zaman yeni pazarlara açılabilecekleri anlamına gelir. Artan pazar potansiyelini kaçırmak istemeyen işletmelerin sitemizde yer alan canlı destek hattı veya ileitşim sayfasında yer alan e-mail adresleri aracılığıyla bilgi alabilmesi mümkündür. Uluslararası ticaretin kolaşlaştırılması için sitemizde yer alan telefon numaramızdan hemen bizimle iletişime geçin.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve ürün, hizmet belgelendirme desteği alabilmek için bize sitede yer alan tüm numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık tüm Türkiye´de hizmetlerini başarılı şekilde, uzun yıllardır aynı kadro, aynı isim ile sürdürmektedir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Kapasite Raporu Danışmanlığı
  Aşan Danışmanlık´tan alacağınzı Kapasite Raporu Danışmanlığı sayesinde kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan belgelere sahip olur ve daha hızlı işinize adapte olabilirsiniz.
  10.4.2023 16:03:18
 • ISO 28000 Sertifikası Nasıl Alınır?
  Aşan Danışmanlık ile en hızlı belgelendirme süreçlerinden geçin! ISO 28000 Sertifikası Nasıl Alınır? sorusunun detaylı yanıtı ve teklif formaları ile kurumsal sitemiz aracılığıyla sizlere ulaşmaktayız.
  13.2.2023 11:34:10
 • Energy Star Sertifikası
  Energy Star Sertifikası ihtiyaçlarınızda Aşan Belgelengirme hizmetleri olarak Tüm Türkiye´de sizlerin hizmetinde oluyor ve en hızlı süreçleri sağlıyoruz.
  6.2.2023 11:36:51

Ne Aramıştınız ?