Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

İşletmelerin faaliyet alanları arasında herhangi bir ayrım yapılmadan tüm şartların güvenli çalışmaya uygun hale getirilmesi gerekir. Bu durumu sağlamak için uluslararası standartlar ortaya konmuş ve oldukça önemli prosedürler geliştirilmiştir. ISO 45001 koduyla bilinen iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi firmaların yapması gerekenleri açık biçimde belirten bir içeriğe sahiptir. Genel kurallara ek olarak, işletmelere özel yapılacak düzenlemeler sayesinde kusursuz bir sistem oluşturulması mümkündür.

Yönetim sisteminin kuruluş aşamasında profesyonel ve deneyimli bir kadrodan hizmet almak, elde edilecek avantajların doğrudan katlanmasına destek verir. Bu noktada başarıları ile adlarından söz ettirmeyi başaran uzman kadromuz, tüm ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz eder ve başarılarınızın artmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda baştan sona danışmanlık yapılıyor olması da ayrıcalıklarınızı hızlıca geliştirmeyi sürdürür. Belgelendirme firmamız ile iletişime geçerek, siz de memnun danışanlarımızın arasına hemen katılabilirsiniz.

Daha fazlası için sitemizde yer alan whatsapp hattımızdan Aşan Danışmanlık firmamızın irtibat kanallarında hizmet veren müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Neden Önemlidir?


Konusunda gerekli yetkinliğe sahip ekibimiz aracılığıyla yönetim sisteminizin kurulmasını talep ederseniz, beklentilerinizin çok ötesinde bir düzeye çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. Marka değerinizi katlama noktasında da ekstra avantajlı olacağınızı bilmelisiniz. Bununla beraber iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi sayesinde kazanacağınız bazı faydalar şu şekilde sıralanır:

•    Kurulacak sistem, ilk olarak çalışanlarınızın sağlığını korumaya yöneliktir.
•    Geliştirilen yöntemler ve hayata geçirilen uygulamalar olası iş kazaları ve meslek hastalığı gibi son derece önemli olayların en aza inmesini sağlar.
•    Ekipman kullanımı noktasında çalışanların bilinçlendirilmesi, muhtemel tehlikeleri direkt olarak ortadan kaldırır.
•    Risk analizinin titizlikle sonuçlandırılması sayesinde meydana gelebilecek tehditler çok önceden tespit edilir.
•    Acil durumlarda yapılması gerekenlerin bilinmesi, anında müdahale imkânı verir.
•    Çalışanlar için alınan tedbirler, doğal olarak motivasyonun artmasına yardımcı olur.
•    Bilinçli ve donanımlı bir şekilde atılacak adımlar aracılığıyla iş gücü kaybının önüne geçilir.
•    Kaynak yönetimi konusunda çok daha verimli bir biçimde hareket edileceği için mevcut maliyetler düşüşe geçer.
•    Personel için uygulanan standartlar, üretim ve satış gibi aşamalara da yansır. Böylece müşteri memnuniyetinin yüksek oranda sağlanması ekstra kolaylaşır.
•    Ulusal ve uluslararası mevzuatlarla yakalanan uyum, kurumun olası cezalardan kurtulmasına yardım eder.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Yukarıdaki detaylar, yönetim sisteminin önemini açık bir şekilde gösterir. Tamamına ve çok daha fazlasına sahip olmak içinse uzman ekibimizle doğrudan görüşme gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Aşan Danışmanlık bu alanda başarılı, tecrübeli danışmanları ile tüm Türkiye’de hizmetini sunabilmektedir. En uygun fiyatlarla sizleri denetimlere hazırlıyor ve kısa süre içerisinde en iyi teklifleri sunuyoruz.
 

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini Uzmanına Kurdurun


İş sağlığı ve güvenliği konusunda göz önünde bulundurulması gereken uygulamalar için mutlaka uzmanından destek almalısınız. Tarafımıza ulaşmanızın hemen ardından başlayan işlemler sayesinde kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacağınızı yakından görebilirsiniz. İlk değerlendirme denetiminin hemen ardından gerekli düzenlemelere geçilmesi ise ayrıcalıklı bir konuma ulaşmanız açısından oldukça değerlidir. Aynı zamanda personelleriniz için verilecek eğitimler, çok daha başarılı sonuç alınmasının önünü açar.

Gerekli çalışmaların nihayete ermesi ve işletmenizin istenen seviyeye çıkmasının ardından belgelendirme denetimi gerçekleştirilir. Böylece çok geçmeden belgenizi alır ve faaliyetlerinize daha rahat devam edebilirsiniz. Ayrıca uygulamaların kalıcı olması adına belirli aralıklarla tekrar denetim yapılır. Böylelikle markanızın iş sağlığı ve güvenliği için takındığı değerli tavrı net biçimde gösterebilirsiniz. En doğru hizmet için siz de bizi seçin.

Tüm bunların haricinde ilgili belgelendirme ile alakalı detaylara, önemli veri ve dökümanlara erişmek isterseniz Aşan Danışmanlık firmamızı arayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun uzmanlarımız size erişir ve almak istediğiniz ISO Sertifikası ile alakalı eğitimleri size sunar. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp