Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS)

Günümüz tüketicilerinin ve müşterilerinin almış oldukları ürün ve hizmetlerden beklentileri giderek farklılaşmaktadır. Aynı zamanda daha fazla beklentiler oluşmaktadır. Sadece kaliteli ürün ve hizmet almak yeterli olmayıp bunun yanı sıra başta sosyal sorumluluklar olmak üzere daha pek çok şeyin karşılanması beklenmektedir. Bu noktada umulan beklentilerin başında iş sağlığı ve güvenliği gibi kavramlar ortaya çıkmış, kaliteli ürün ve hizmetin gerekliliklerinden birisi haline gelmeye başlamıştır. Aynı zamanda bu durum ilgili mevzuat kapsamında yasal hale getirilerek zorunlu kılınmıştır. Bilindiği üzere çalışma ortamında kullanılan malzemeler, iş makineleri, üretilen ürünler gibi hususlar hem üst düzey güvenlik hem de dikkat gerektirmektedir.

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi


Aynı zamanda uygun çalışma koşullarının ve ortamının da sağlanması önemlidir. Gündelik yaşantının önemli bir kısmının iş yerinde ve bu durumlarla birlikte geçirildiği düşünüldüğünde çalışma ortamlarının sağlıklı ve güvenli bir şekilde olması elzem bir hale gelmektedir. Bu koşulların ve ortamın uygun hale getirilmesiyle beraber daha kaliteli ve verimli bir hizmet ve üretim söz konusu olabilmektedir. Günümüz çalışma ortamlarında en büyük gerekliliklerin başında gelen iş sağlığı ve güvenliği konusunda yapılan çalışmalar neticesinde kanunda belirtilen şekillerde oluşturulması zorunlu tutulmaktadır. Bu noktada iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi karşımıza çıkmaktadır. Uluslararası kabul görmüş ISO 45001 standartları tam da bu durumu karşılayabilmektedir.

Sistem kurulumu ve belgelendirme faaliyetleri için Aşan Danışmanlık yanınızda. Merak ettikleriniz için lütfen sitemizde yer alan numaramızı arayın veya bize mail atın.

Ülkemizde de iş sağlığı ve güvenliğini yönetimsel olarak bünyesinde uygulamak isteyen şirketlerin başvuru noktası ISO 45001 belgesi olmaktadır. Bu belgenin gereksinimlerini karşılayarak belgelendirmek isteyen tüm kuruluşlar sektör ve ticari hacim farkı gözetmeksizin bize başvuruda bulunabilirler. Uzun yıllardır yer aldığımız danışmanlık ve belgelendirme sektöründe başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere tüm yönetimsel sistemlerin kurulmasına ve sertifika ile belgelendirilmesine yardımcı olmaktayız. Belgelendirme firması olarak alanında uzman ve üst düzey tecrübeye sahip danışmanlarımızla siz değerli danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak için canlı destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ya da whatsapp üzerinden soru cevap şeklinde de bizimle iletişime geçerek aklınıza takılanları detaylıca sorarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzman teknik ekibimizle yapacağınız ön görüşme sonrasında başvuruda bulunarak iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi kurmak için çalışmalara başlayabilirsiniz. Süreç boyunca uzmanlarımız sizlere rehberlik ve danışmanlık ederek sürecin sağlıklı ve güvenilir bir biçimde yürütülmesini sağlayacaktır. Süreç sonunda ilgili standartları sağladığınızı ve artık bünyenizde uyguladığınızı gösteren belgeyi tarafınıza vererek artık tüm paydaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı olacaktır.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi


OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi


Türkiye’de etkin bir danışman kadrosu ile işletmelere hizmet veren Aşan Danışmanlık’tan bilgi, teklif hizmet almadan karar vermeyiniz.

ISO 45001 standartları tüm sektör ve ölçekteki kuruluşlar için uygulanabilir, sürdürülebilir ve yönetilebilir özelliklerdedir. Tüm kuruluşların iş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri ile genel stratejilerinin uyumlu bir şekilde yürütülmesini sağlayabilecek esnekliktedir. Aynı zamanda diğer yönetimsel sistemlerle de uyumlu bir şekilde yürütülerek kuruluşun marka değerini, tanınırlığını, rekabet gücünü vb. değerlerini artırmaya katkı sağlamaktadır. Gerek ulusal gerekse uluslararası yasalarla da uyumlu olması hasebiyle ticari faaliyetlerde ve gümrüklerde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Daha pek çok faydası olan iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ile siz de kuruluşunuzu gözden geçirmek ve günümüz piyasalarında güçlü kılmak için vakit kaybetmeden bizden destek alabilirsiniz.

Son olarak sektörün öncülerinin hazırlamış olduğu INSTAGRAM hesabımızda da yer alan hap bilgilere göz atmanızda fayda var, bizi sosyal mecralarda Aşan Danışmanlık olarak arayabilir ve hızlı bir şekilde buralardan da ulaşabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp