Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Programı

Çalışanların güvenli bir ortamda ve sağlık açısından risk teşkil etmeyecek şartlarda faaliyet göstermesi çok önemlidir. İşletmelere bu noktada büyük görevler düşer. Gerekli koşulların sağlanarak en uygun olacak biçimde düzenleme yapılması gerekir. Uluslararası yetkili kurumlar tarafından belirlenen standartlar ise tam anlamıyla yol gösterici olmaktadır. Standartların tamamına uyum sağlanması için profesyonel destek alınmalı ve iş sağlığı ve güvenliği sertifika programı için gerekli koşullar öğrenilmelidir.

Belgelendirme konusunda imza attığımız başarılı çalışmalar, verimli uygulamalarımızın en açık göstergesi durumundadır. Aynı zamanda danışmanlarımızın uzmanlığı sertifikanızı alırken elinizi fazlasıyla güçlendirir. Zaman kaybetmeden başvurunuzu yapmanız ise çok daha kısa süre içerisinde gerekli şartlara uygun düzeye gelmenizi sağlar. İletişim kanallarımız üzerinden bizimle temasa geçtiğiniz anda çalışmalarımız hemen başlar ve benzersiz bir deneyim yaşama fırsatına sahip olursunuz.

Aşan Danışmanlık ile tanışmak isterseniz hemen arayabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Sektörde bir çok firmaya hizmet sağlamış olan işletmemize ait referans listesine de ayrıca siteden ulaşabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Programı Süreci


Sertifika almak için öncelikli olarak yapmanız gereken işletme detaylarını bizimle paylaşmaktır. Sektörünüz ve çalışma alanınız doğrultusunda kusursuz bir şekilde hazırlanan iş planlaması ise en hızlı biçimde başarıya ulaşmanızı sağlar. Genel olarak iş sağlığı ve güvenliği sertifika programı süreci şu şekilde devam eder:

•    Başvurunuzun hemen ardından ilk önce işletmenizin değerlendirilmesi gerekir.
•    Yerinde incelemeler ile beraber eksikliklerinizi net olarak tespit edilir.
•    Kalite yönetim sisteminin kurulması adına bu aşamada titiz bir analiz gerçekleştirilir.
•    Daha sonra kurumunuz için hayati öneme sahip dokümantasyon hazırlığı yapılır.
•    Yönetici ve personelleriniz için eğitim programı çıkartılarak, bilincin artmasına katkıda bulunulur.
•    Risk analizleri sayesinde alınacak tedbirler açıkça ortaya konur.
•    Ekipman ve iş gücü verimi için kaynak yönetimi düzenlemesi yapılır.
•    Acil durumlarda atılması gereken adımlar hakkında ayrıntılar paylaşılır.
•    İşletmenin gerekli düzeye erişmesinin sonrasında belgelendirme aşamasına geçilir.
•    Sertifikanız uluslararası kabul görür şekilde onaylanarak tarafınıza teslim edilir.
•    İyileşmenin süreklilik arz etmesi adına çalışmalarınız, belli aralıklarla yeniden denetimden geçirilir.

Yukarıdaki adımlar ile birlikte sertifikanıza çok geçmeden sahip olabilirsiniz. Alacağınız sertifika sayesinde mevcut koşullarınızı en şekilde düzenlemiş ve çalışan sağlığına fazlasıyla katkı sunmuş olursunuz. Bu sayede firma olarak çok daha güvenilir halde çalışmalarınıza devam etmeniz ciddi oranda kolaylaşır. Uzmanlarımızın desteği ise tam anlamıyla kusursuz bir sonuç almanızı sağlar.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Programı

Türkiye’nin her yerinde hizmet sağlayabilen geniş bir uzman danışman kadrosuna sahip olduğumuzu biliniz.

Aşan Danışmanlık firmasının tecrübeli uzmanları sizlerin hizmetindedir. Alanında uzman kadromuz ile sizlere nerede olursanız olun profesyonel hizmeti verme amacındayız. Sitemizde bulunan telefon numaramızdan hemen bizi aramanız size teklif vermemiz için yeterli olacaktır.
 

Sertifikanızı Almak İçin Acele Edin


İş sağlığı ve güvenliği konusu, kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Bu yüzden gerekli destek alınarak, sertifika sahibi olmak büyük önem arz eder. Aynı zamanda sadece sertifika almanın tek başına yeterli olmadığını da bilmelisiniz. Belgelendirme sürecinde yapılan düzenlemelere tam bağlı biçimde faaliyet gösterilmesi, en az sertifika almak kadar önemlidir. Böylece sürekli iyileşme sağlamanız ve iş kazası veya meslek hastalığı gibi olumsuz durumlardan kurtulmanız da mümkün hale gelir.

Sertifikasyon aşamalarında uzmanlarımızın deneyimlerinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Denetimden eğitime ve belgelendirmeden iyileştirmeye kadar tüm adımlar için profesyonel yöntemlerimizden yararlanmanız mümkündür. Destek almanızın en pratik yolu ise iletişim numaralarımız aracılığıyla bize ulaşmaktır. Bu sayede kusursuz bir şekilde yürütülen uygulamalarımızın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Siz de personellerinizin, müşterilerinizin ve diğer iş ortaklarınızın güvenini yüksek oranda kazanmak ve yasal mevzuatlara uyum sağlamak için vakit kaybetmeden uzman ekibimize ulaşmalısınız. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp